- apartmani MARINIĆI

  • Za upit "apartmani marinići" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.143 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MARINIĆI, 315.000 €, 96,26 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina iz ponude izdvaja prodaju etaže u prizemlju manje zgrade sa dva odvojena stana ? dvosoban stan i garsonijera, svaki sa zasebnim ulazom i vlastitim parkirnim mjestom na Marinićima. Zgrada se nalazi na vrlo dobro prometno povezanoj lokaciji i u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 479.000 €, 131,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Viškovo, komforan i luksuzan dvoetažni stan u mirnom okruženju. Dvoetažni stan površine 131 četvorni metar smješten je u novoadaptiranoj zgradi s ukupno četiri stana na Viškovu. Ovaj stan pruža visoku razinu udobnosti i privatnosti, s vlastitim zasebnim ulazom i parkingom za dva automobila.....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 450.000 €, 220,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Samostojeća kuća P+1 i potpuno uređen apartman od 28 m2 kao zasebna cjelina, garaža i predivna okućnica d 550 m2, na vrlo lijepoj lokaciji. Prizemlje od 60m2 se trenutno koristi u poslovne svrhe i unutarnjim stepeništem je povezano sa gornjom etažom. Na katu je potpuno uređen stan....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 294.000 €, 87,15 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Viškovo, kvalitetan stan na mirnoj lokaciji Stan na Viškovu smješten je u novoadaptiranoj zgradi s ukupno četiri stana. Nalazi se u mirnoj ulici pružajući mir i privatnost. Prostrana okućnica budućim vlasnicima omogućava komfor bez ograničenja koji je obično uskraćen stanarima višestambenih....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Viškovo, Marinići, dvosoban stan u novogradnji Prodaje se dvosobni stan površine 72m², smješten na prvom katu novogradnje u naselju Marnići, Viškovo. Ova moderna nekretnina nudi prostran i funkcionalan raspored, idealan za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije komforne....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 190.300 €, 79,79 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan površine 80 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Zgrada je odmaknuta od glavne ceste, što osigurava mir i sigurnost, osobito za obitelji s djecom i starije osobe. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 330.000 €, 81,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u novogradnji, na Marinićima, površine 81 m2 (+ garaža 21 m21), na 1. katu sa otvorenim pogledom na more i Učku. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje, tri spavaće sobe, kupaone, hodnika i lođe. Stanu pripada drvarnica i jedno parking....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Rijeka, Marinići - Dvosoban stan odličnog rasporeda nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom iz koje se izlazi na natkrivenu terasu. Stanu pripada i prostrano spremište....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 249.000 €, 91,85 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja komotan i opremljen stan koji se nalazi u visokom prizemlju manje zgrade novije gradnje. Odlična lokacija na mirnom dijelu Marinića u blizini javnog prijevoza (1 gradska i 1 prigradska linija busa) i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 439.000 €, 128,33 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Samo kod nas. RE/MAX centar nekretnina iz ponude izdvaja prodaju stana na dvije etaže od 100m2 sa balkonom i terasama od 26m2 i okućnicom s parkingom od 156m23. Stan se nalazi u kući sa 3 stana na granici Pehlina i Marinića. U dijelu kuće kao zasebna cjelina nalazi se ovaj stan jugo-zapadne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!