• GoHome Professional
apartmani šibenik 100 m2 - GoHome
  • apartmani šibenik 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani šibenik 100 m2

  • Za upit "apartmani šibenik 100 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.395 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • opremljen
    • prvi red do mora
    • okućnica
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 99,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 390.000 €
23.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 96,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kvalitetno projektiran apartman smješten u visokom prizemlju suvremene stambene zgrade u Primoštenu. Ukupna obračunska površina apartmana iznosi 95,67 m², a nekretnina se ističe visokim standardom gradnje te kvalitetnom opremom. Raspored prostorija Apartman se sastoji....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 429.140 €, 99,80 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 383.600 €
30.04.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik 100 m2'
410.000 €
430.000 €
225.000 €
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 449.100 €, 99,80 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 398.970 €
30.04.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Jadrija, 450.000 €, 99,35 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija, mirno okruženje, 3. red do plaže. Obiteljska kuća sa 99,35m2 korisne površine. Kuća je dvojni objekt na dvije etaže s dva zasebna apartmana. Kuća je orijentirana prema jugoistoku. Sastoji se od dvosobnog apartmana u prizemlju (dvije spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 396.920 €, 99,23 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Stan 6B smješten je na drugom katu moderne novogradnje i nudi ugodan i funkcionalan raspored s dodatnom privatnošću. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,46 m². Stan ima balkon....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 318.624 €, 99,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je apartman oznake S4 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice, raspoređene na tri etaže: prizemlje, kat i krovnu terasu. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom, urednom i modernom dijelu grada Vodice, u mirnom i ugodnom susjedstvu, pogodnom za....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 380.000 €
07.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

U prizemlju moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj iznimno prostran stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora omogućen....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivni prostrani apartman u Žaboriću pored Šibenika na odličnoj lokaciji u blizini plaže. Apartman se nalazi u manjoj dvojnoj zgradi modernog dizajna. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom u jednoj cjelini. Iz dnevnog....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivni prostrani apartman Žaborić- Šibenik. Apartman se nalazi u manjoj dvojnoj zgradi modernog dizajna. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, kupaone, toaleta, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom u jednoj cjelini. Iz dnevnog dijela je izlaz na lođu. Apartmanu....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

U ponudi je moderan stan u prizemlju novogradnje smješten u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Brodarici kraj Šibenika. Stan je pažljivo projektiran s naglaskom na funkcionalnost i komfor, a posebnu vrijednost daje iznimno prostrani vanjski prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartman PRVI RED DO MORA nalazi se u Brodarici, na iznimnoj lokaciji uz samu obalu. Apartman S2 Smješten je u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a ukupna površina apartmana iznosi 94,18 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica, 1. red uz samu plažu ? novoizgrađeni dvosobni apartman 94,18m2 s terasom i dvorištem. Novi projekt ? stambena zgrada sa 6 stanova. Apartman oznake S2 ima korisnu površinu od 94,18m2, nalazi se u prizemlju zgrade, orijentiran na jugoistočnu stranu. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, BRODARICA Stan 1. red uz more, vrt 157 m, novogradnja Stanovi u prvom redu uz more su rijetki. Stanovi u prvom redu sa 157 m privatnog vrta praktički ne postoje. Ovdje ne kupujete klasičan apartman već prostor koji se ponaša kao kuća uz more. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 356.000 €, 93,83 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica ? Neubau ? 2-Zimmer-Apartment mit 93,83 m², Terrasse und Meerblick. Die Wohnung befindet sich im 1. Stock eines kleineren Wohngebäudes in ruhiger Lage. Sie besteht aus einem Flur, zwei Schlafzimmern, zwei Badezimmern sowie einem großzügigen offenen Wohnbereich, der Küche,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 93,56 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, 1. red od mora, dvosoban apartman sa ukupno 93,56m2 korisne površine, a nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja ima ukupno tri etaže sa ukupno 5 stambenih jedinica, a orijentiran je na sjeverozapadnu stranu. Apartman se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 392.952 €, 93,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

BRODARICA - Novi moderni apartman u 1. redu do mora, izvrsna lokacija! Stambena zgrada u novogradnji koja ima tri etaže sa ukupno 5 stambenih jedinica. Gradnja i oprema po suvremenim standardima kao što su klimatizirane sve prostorije (grijanje i hlađenje), ALU i PVC stolarija s električnim....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 750.000 €, 93,00 m2 cca 8070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Penthouse stan na drugom katu s velikom privatnom krovnom terasom (115m2) s malim bazenom i panoramskim pogledom na more. Nalazi se u mirnom gradiću nedaleko od Šibenika s dugom obalom šljunčanih plaža. Stan je veličine 93,72 m2 i sastoji se od dva prostora. Jedan prostor se sastoji....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 93,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan A3, kvalitetno projektiran i funkcionalan apartman smješten u visokom prizemlju suvremene stambene zgrade u Primoštenu. Ukupna obračunska površina apartmana iznosi 93 m², a nekretnina se ističe visokim standardom gradnje te bogatom i pažljivo biranom opremom, što je....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 392.952 €, 93,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na savršenoj lokaciji, u novogradnji, odmah iznad mora, stavlja se na prodaju apartman u prizemlju površine 93,56 m2. Stan ima stambenu površinu 59,94 m2, te se sastoji se od ulaznog hodnika na kojem se nalaze wc i ostava, ravno se ulazi u kuhinju i blagovaonicu, te dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 319.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 319.000 €, 92,08 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 330.000 €
01.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica ? 430 m od plaže, kompletno namješten dvosobni apartman s velikom terasom. Apartman ima 92,08 m² korisne površine i nalazi se na 2. katu novoizgrađene stambene zgrade. Orijentiran je prema jugozapadnoj strani. Sastoji se od predsoblja, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se Apartman s Pogledom na more u gradskom naselju Šibenika, Žaboriću - Idealno za Obiteljski Odmor Lokacija: Žaborić, gradsko naselje grada Šibenika, svega 6 km od Šibenika prema Splitu Opis apartmana S9: Kat: 2. kat Pogled: Prekrasan pogled na more Površina apartmana: 60,43....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 321.720 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? 91,92 m² (S1) Na prodaju moderan dvosoban apartman S1 neto površine 91,92 m², smješten na prvom katu nove stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se na atraktivnoj lokaciji svega....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 330.000 €, 91,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.07.2025.,

www.crozilla.com

Šibenik - prodaje se kuća katnicau blizini plaže Banj koja se sastoji od dvije etaže. U prizemlju se nalazi garaža s dva parkirna mjesta i wc. Na katu kuće se nalazi spavaća soba s vlastitom kupaonicom i mini kuhinjom te se može koristiti kao zaseban studio apartman.Kat kuće sadrži....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 650.000 €, 91,00 m2 cca 7140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni apartmani u zgradi koja ima lift samo 20 metara od mora. Arhitektura objekta je jedinstvena, s dijelovima pročelja u obliku jedra. Staklene stijene u sobama omogućavaju obilje prirodnog svjetla i pružaju nesmetan pogled na more iz svakog dijela stana. Očekivani završetak....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik - prodaje se renovirana kuća ispod tvrđave Sv.Mihovil, u blizini plaže Banj, Kuća ima 2 stambene jedinice i garažu. - Studio apartman površine 23 m2, koji se sastoji od kupaone, kuhinje i prostran dnevni boravak., potpuno namješten i opremljen. - dvosoban stan površine 68....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2