- apartmani ŠIBENIK

  • Za upit "apartmani šibenik" pronađeno 308 nekretnina - prosječna cijena 4.048 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit apartmani ŠIBENIK Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, Ražine, 312.550 €, 89,30 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, dvosoban apartman ukupne korisne površine 89,30 m² sa pripadajućim vrtom površine 86,50 m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Lokacija nekretnine spaja šarm sela s blizinom mora, savršeno za one koji traže miran i udoban život....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartman PRVI RED DO MORA nalazi se u Brodarici, na iznimnoj lokaciji uz samu obalu. Apartman S2 Smješten je u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a ukupna površina apartmana iznosi 94,18 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,77 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 188.573 €
16.01.2026 - 188.387 €
22.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban apartman smješten na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, idealan kako za stanovanje tako i za turistički najam. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole, dok je plaža udaljena svega 400 metara, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 497.000 €, 77,60 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 79,37 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se stan na drugom katu manje zgrade u Brodarici kod Šibenika, na mirnoj lokaciji svega oko 450 m od mora. Stan je odlično organiziran i maksimalno iskoristiv: ulaz vodi u dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom te terasom, a odvojeni noćni dio čini dvije spavaće sobe i kupaona.....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Na upit, 114,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno