• GoHome Professional
zemljista parcele varaždin 3900 m2 - GoHome
  • zemljista parcele varaždin 3900 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele varaždin 3900 m2

  • Za upit "zemljista parcele varaždin 3900 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 57 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 3700 m2 (malo manji)
    • 4100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 4300 eura
    • do 5400 eura (prosječna cijena)
    • do 6500 eura
    • do 54 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, VARAŽDIN, 59.000 €, 4079,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Neka zemljišta nude samo kvadrate. Ovo zemljište nudi mogućnosti. Na prodaju je parcela ukupne površine 4.079 m u Biškupcu, smještena na mirnoj lokaciji koja pruža privatnost, prostor i fleksibilnost korištenja. Posebnu vrijednost daje činjenica da se dio zemljišta nalazi u građevinskoj....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 368.000 €, 4099,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište gospodarsko-industrijske namjene blizu sportske dvorane u Varaždinu. Pogodno za izgradnju hale i pokretanje raznih vrsta proizvodnje. ID KOD AGENCIJE: VZ1970 Aurelija Kaniški Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 37.120 €, 3712,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljiište u mješovitoj građevinskoj zoni u Biškupcu, dio Krći prostire se na 3712m2 Teren je širine 20m x 180m Do terena se dolazi kroz Sajmišnu ulicu. Za dodatne informacije i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. Verner Šoković 0991968698 verner.sokovic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele varaždin 3900 m2'
368.000 €
368.000 €
307.425 €
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 119.010 €, 3967,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište Široke ledine (iza B.Radića), suvlasnički udio sveukupno 3967m2. RAZGLED MOGUĆ PREMA DOGOVORU. KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO S PRODAVATELJEM Građevinsko zemljište, Varaždin, 3967 m2!!.

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 220.000 €, 4002,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POVRŠINE 4002 M2 TOP LOKACIJA, MOGUĆNOST GRADNJE SVIH OBJEKATA POSLOVNO INDUSTRIJSKE I KOMUNALNE NAMJENE, FREKVENTNA LOKACIJA, NA ULAZU U GRAD VARAŽDIN, UZ GLAVNU PROMETNICU PREMA SLOVENIJI / KOPRIVNICI, ULAZ IZ SMJERA KOPRIVNICE BLIZINA AERODROMA - 1 km AUTOCESTA....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 650.000 €, 4048,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s853) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 650.000 €, 4048,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Brezje, građevinsko zemljište površine 4048 m² s pravomoćnom građevinskom dozvolom za stambeno-poslovnu zgradu. Parcela se nalazi u mješovitoj (M) zoni te je spremna za prijavu gradilišta i početak gradnje.Projekt predviđa izgradnju zgrade s prizemljem i dva kata. U prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 368.000 €, 4099,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište gospodarsko-industrijske namjene blizu sportske dvorane u Varaždinu. Pogodno za izgradnju hale i pokretanje raznih vrsta proizvodnje. Udaljenost od centra mjesta: 1000 m.

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 307.425 €, 4099,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 4.099 m2; odlična lokacija u blizini Arene Varaždin.Zemljište širine i dužine cca 60 metara.Sva potrebna infrastruktura (struja, voda, plin, kanalizacija) uz parcelu.Uredno vlasništvo! Građevinsko zemljište 4.099 m2 Varaždin!.

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 248.520 €, 4142,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište. Cijena 50 €/m2 ZA VIŠE INFORMACIJA O NEKRETNINI I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 91 784 9000 Oliver Knolmajer Prilikom pregleda nekretnine, potencijalnim najmoprimcima ne naplaćuju se nikakvi troškovi. KONAČNU CIJENU....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 104.000 €, 4144,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Postoje parcele koje nude kvadrate. A postoje one koje nude mogućnost razvoja. Na prodaju je zemljište površine 4.144 m, smješteno na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini trgovačkih sadržaja, shopping centra, autobusne linije te objekata....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 207.550 €, 4151,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo na prodaju zemljište površine 4151m2, smješteno uz glavnu cestu na izlazu iz Varaždina. Ovo mješovito namjensko zemljište pruža neograničene mogućnosti za razvoj i investicije. Ravni teren olakšava planiranje i izgradnju, dok su svi potrebni priključci dostupni uz glavnu cestu,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 310.000 €, 3633,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Veliko, atraktivno zemljište površine 3.633 m2 sa ucrtanim proizvodnim halama površine 467 m2. Zemljište se prema GUP 2019 nalazi unutar građevinskog područja, i to u zoni MJEŠOVITE NAMJENE, oznake M, oblik korištenja 3A (Po+Priz+4+Potkr), maksimalna izgrađenost 40%. .

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 275.000 €, 4200,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 4200 m2, nalazi se u stambenoj " S " zoni, uz asfaltiranu prometnicu - širina uz cestu 25 m2, sva infrastruktura uz parcelu, novi Varaždinski kvart, 1 km do škole, vrtića, trgovačkog centra, benzinske, liječnika.. Prometnica na oba kraja....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 152.640 €, 4200,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na atraktivnoj lokaciji površine 4200 m2. Zemljište se dijelom nalazi u građevinskoj M (mješovitoj) zoni. Zbog svoje veličine, može se koristiti za različite namjene. Udaljeno je svega 3,5 km od samog centra Varaždina, cca 14 km od naplatnih kučica Varaždin i....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 317.500 €, 4217,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na atraktivnoj lokaciji sveukupne površine 4.217 m2. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni- S zona Zbog svoje veličine, može se koristiti za različite namjene. Udaljeno je cca 3,5 km od samog centra Varaždina, cca 3 km od Lumini centra i cca 1 km od zaobilaznice.....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 199.000 €, 3581,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Ovo građevinsko zemljište u Biškupecu priča jednu tihu, ali vrlo jasnu priču o budućnosti. Smješteno u dijelu grada koji se tek počeo nastanjivati, nudi rijetku kombinaciju mira, prostora i realnog razvojnog potencijala. Parcela ukupne površine 3.581....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 211.400 €, 4228,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište, stambene namjene, uz asfaltiranu prometnicu na kojoj se nalazi sva infrastruktura. Širina: 25 m Dužina: 174 m Odlična lokacija za gradnju ali i kao investicijsko ulaganje. Prema urbanističkom planu razvoja grada Varaždina predviđena je gradnja ulice u zadnjem....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 232.540 €, 4228,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z274) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI https://www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 211.400 €, 4228,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 4228 m2!! Prodaje se građevinsko zemljište u Biškupcu od ukupno 4228 m2. Prema lokacijskoj informaciji zemljište se nalazi u zoni stambene namjene (S). Širina od ceste cca 24 m. Prilaz do zemljišta javna prometnica na kojoj se nalazi sva infrastruktura. Blizina....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 16.920 €, 4230,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište ukupno 4230 m2, prilaz do parcele je asfaltirana prometnica . VIŠE INFORMACIJA NA UPIT!! RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO S PRODAVATELJEM Poljoprivredno zemljište, Varaždin, 4230 m2.

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 149.000 €, 3532,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Investicijska Prilika u Proizvodno-poslovnoj Zoni uz Istočnu Obilaznicu Otvaramo vrata jedinstvene investicijske prilike na proizvodno-poslovnom zemljištu površine 3532 m2, smještenom uz Istočnu obilaznicu. Sa širinom od 35 metara te dužinom od 97 metara,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 14.300 €, 3516,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRENTINAMA! Ponosno predstavljamo poljoprivredno zemljište koje imamo na prodaju, smješteno u idiličnom naselju Kućan Marof. Sa površinom od 3516 m2, ovo zemljište pruža iznimne mogućnosti za različite poljoprivredne aktivnosti. Zemljište je ravno, lako dostupno i savršeno....