• GoHome Professional
zemljista parcele varaždin 3090 m2 - GoHome
  • zemljista parcele varaždin 3090 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele varaždin 3090 m2

  • Za upit "zemljista parcele varaždin 3090 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 37 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2940 m2 (malo manji)
    • 3240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 2800 eura
    • do 3600 eura (prosječna cijena)
    • do 4300 eura
    • do 36 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 165.660 € na 160.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 160.000 €, 3012,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 165.660 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na rubu mirnog naselja, ondje gdje se dani kotrljaju tiho kao toplina kasnopopodnevnog sunca, leži ravna parcela koja već na prvi pogled odaje onaj dragocjeni osjećaj reda i mogućnosti. Smještena je uz asfaltiranu cestu, širine otprilike 19 metara....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 108.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prilika za investitore! U neposrednoj blizini višestambenog kompleksa u Grabanicama na prodaju je ovo građevinsko zemljište od 3000m2. Zemljište se nalazi u mješovitoj zoni te je dozvoljena gradnja višestambene građevine visine do podrum, suteren, prizemlje, 2 kata i potkrovlje ili....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 16.060 €, 2962,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRENTINAMA! Ako tražite savršenu ravnotežu između gradske blizine i mirnog, plodnog tla, ova ponuda je kao stvorena za vas. Sastoji se od dvije parcele ukupne površine 2962 m smještene u Donjem Kućanu, području koje odiše spokojem, ali je i dovoljno blizu grada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele varaždin 3090 m2'
99.000 €
236.000 €
74.300 €
  Zemljište, VARAŽDIN, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 12.400 €, 3108,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Odlično poljoprivredno zemljište od 3108 m2 u Vinokovčaku s solidnim prilaznim putevima. Veličina zemljišta je 260x23 metra. Danijel Kukec 00385 99 3841 510 Gizela Mihaljević 00385 99 8056 299 .

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 25.000 €, 3070,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se zanimljivo zemljište 3070 m2 u građevinsko-poljoprivrednoj zoni, prikladno za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na lokaciji okruženoj trgovačkim centrima, poslovnim prostorima u gospodarskoj zoni Brezje (iza Pevexa). Lokacija zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 180.000 €, 3000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo lijepa parcela od 2980 m2, 1000 metara od centra. Zemljište je ravno, građevinsko, stambene namjene. U slučaju višestambene gradnje, dozvoljeno je prizemlje, 4 kata i potkrovlje. Nalazi se uz glavnu cestu. Fronta uz cestu ima širinu od 30 metara, tako da se može vrlo....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 160.000 €, 2950,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE ZEMLJIŠTE OD 2950 M2 U BLIZINI CENTRA. PREDMETNA KATASTARSKA ČESTICA NALAZI SE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU MJEŠOVITE NAMJENE (M). NA POVRŠINAMA MJEŠOVITE NAMJENE, MOGU SE GRADITI I UREĐIVATI PROSTORI ZA: STANOVANJE, JAVNE I DRUŠTVENE NAMJENE, TRŽNICE, MANJE ROBNE KUĆE, HOTELI....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 147.150 €, 2943,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! U neposrednoj blizini Varaždina, u zoni gdje svoje mjesto pronalaze mnoge uspješne tvrtke i poslovni pogoni, smjestilo se ovo prostrano građevinsko zemljište površine 2.943 m. Iako nije uz glavnu prometnicu, do parcele vodi široki poljski put, što....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 118.000 €, 2938,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! U naselju Biškupec, nedaleko od grada Varaždina, prodaje se lijepo poljoprivredno zemljište površine 2 938 m². Smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu sela, ovo zemljište predstavlja izvrsnu priliku za one koji žele pobjeći od gradske vreve....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 7.100 €, 2931,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodaju se dvije poljoprivredne čestice. Jedna se nalazi u Hrašćici a druga u KO Varaždin II. Površina jedne parcele je 1916 m2 a druge 1015 m2. Obje su obrađivane i prodaju se po cijeni od 2,40 eura po m2. Za sve informacije i dogovor oko razgledavanja,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 31.000 €, 3270,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište na fantastičnoj lokaciji. Do Lumini centra trebaju vam tri minute. Zemljište nije građevinsko, ali je odlično za parkiralište ili sličnu namjenu jer se nalazi uz glavnu cestu. Za sve informacije stojim na raspolaganju. Aurelija Kaniški: 00385 99 547 2989 aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 17.670 €, 3284,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju u poljoprivredno zemljište ukupne površine od 3284 m2. Smješteno uz jugozapadnu obilaznicu, ovo zemljište pruža nevjerojatnu vidljivost i pristupnost, čineći ga idealnim prostorom za postavljanje bilboarda.....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 44.900 €, 2893,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! U mirnom, zelenom Jalkovcu čeka vas zemljište koje kao da je nacrtala ruka pejzažista prostranih 2893 m savršene ravnine, uz samu šetnicu rijeke Plitvice. Ovdje jutra mirišu na svježu vodu i zeleni mir, a dani prolaze uz pjev ptica i šum laganog toka....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 129.900 €, 2881,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMA NEKRENTINAMA! Prodaje se zemljište površine 2881 m², koje se proteže dijelom u građevinskoj zoni, a dijelom u zoni poslovne namjene. Iako je parcela uža s dužinom fronte od 8,64 metara uz cestu, ima svoj potencijal za specifične projekte koji zahtijevaju duži, ali uži....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 115.500 €, 3300,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi atraktivno građevinsko zemljište površine 3.300 m² smješteno u Varaždinu. Mješovita namjena parcele otvara širok spektar mogućnosti ? idealno za investitore koji planiraju razvoj stambeno-poslovnog projekta, ali i za poduzetnike koji traže lokaciju za poslovne sadržaje.....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 329.000 €, 3334,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Gradilište u širem centru grada Varaždina, s idejnim projektom za gradnju 48 stanova, sa 73 parkirna mjesta, od čega su 32 u podrumskoj garaži, 14 unutar gabarita zgrade u prizemlju i 27 vanjskih. Zgrada bi imala ukupno 5 etaža (jedna podzemna i 4 nadzemne). Za dodatne informacije....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 14.215 €, 2843,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 2843 m, po cijeni od 5 po m. Parcela se nalazi u mirnom i zelenom okruženju, lako dostupnom i pogodnom za različite poljoprivredne ili hobi namjene. Ovakva zemljišta predstavljaju odličnu priliku za sve....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 22.000 €, 2819,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište površine 2.819 m2 smješteno u mirnoj ulici u Gornjem Kućanu. Ovo zemljište predstavlja idealnu priliku za ostvarenje vaših građevinskih snova, bilo da planirate izgraditi obiteljsku kuću ili investicijski objekt. Prednji dio čestice - cca 650 je unutar građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 84.000 €, 2800,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2023.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z249) Prodaje se građevinsko zemljište površine 2800 m2 u Gornjem Kućanu. - odlična lokacija, udaljeno samo 3500 metara od Varaždina, - zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, - asfaltiran pristupni put, - pogodno za gradnju kuća u nizu, - svi....