• GoHome Professional
zemljista parcele tkon do 2000 m2 - GoHome
  • zemljista parcele tkon do 2000 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele tkon do 2000 m2

  • Za upit "zemljista parcele tkon do 2000 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 156 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit zemljista parcele tkon do 2000 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1900 m2 (malo manji)
    • 2100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9500 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 119 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, TKON, 80.000 €, 1912,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Otok Žižanj, istočna punta, Robinson Tkon, Century 21 posreduje u prodaji atraktivnog zemljišta na samoj morskoj obali, zapušteni maslinik obrastao, makijom, borom, mediteranskim travama, a kojega od mora dijeli svega 6 m obalnog pojasa u javnom vlasništvu, šljunčana i kamena plaža.....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 160.000 €, 1685,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Kraj prodaja se građevinsko zemljište s pogledom na more. Zemljište je dimenzija cca 73 x 23. U naravi je obraslo u makiju s petnaest stabala maslina koje bi se lako dale obnoviti. Zemljištem dominira ogromno stablo pinije. Strateški je odlično smješteno na putu za maslinike....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 110.390 €, 1577,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredna površina, ukupne veličine 1.577 m2, smještena u Tkonu, dostupna je za prodaju. Ova zemljišna parcela nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Tkonu, pružajući potencijalnim vlasnicima mogućnost korištenja zemljišta u skladu s njegovim poljoprivrednim karakterom. Površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele tkon do 2000 m2'
83.000 €
141.930 €
21.000 €
  Zemljište, TKON, 389.000 €, 2004,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon građevinsko s pogledom na more. Prodaje se građevinsko zemljište od 2.004 m2 pravokutnog oblika dimenzija cca 28m x 71,5m od mora i plaže, koja se upravu rekonstruira i uređuje, oko 150 metara širokom ulicom. Zemljište, u naravi maslinik je blago položeno prema moru na....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 199.000 €, 1920,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinsko zemljište 300 m do mora, 500 m do plaže sa svim sadržajima. Teren je većim djelom plodna zemlja obrasla u gustu makiju, ali jednim dijelom i održavani maslinik s desetak stabala maslina. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 55 x 35 m....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 149.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TKON, 139.000 €, 1247,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 149.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinska parcela površine 1250 m2 s ostacima kuće stare 250 godina , skoro pravilnih dimenzija, udaljena 350 m od mora u centru Tkona i isto toliko do plaže sa svim sadržajima. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 20 x 62 m te užom stranom leži....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 143.000 €, 1195,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište na otoku Žižnju, prvi red do mora s vlastititim mulom. Zemljište je jugozapadne orijentacije. Za više informacija molimo nazovite na +385919381007 Vedran! .

 
 
 
  Zemljište, TKON, 40.000 €, 1166,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PAŠMAN, TKON- poljoprivredno zemljište s pogledom na more 200m od mora Zemljište udaljeno 200 m zračne linije od mora, ima pogled na more i južnu orijentaciju. Teren je smješten na brežuljku. Teren je konfiguracijski u blagom padu/. Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji i odmah....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 159.900 €, 1066,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PAŠMAN - TKON - Građevinsko zemljište od 1066 m2! Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika cca 97m x 11m, udaljeno odmora svega 180m. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni priključci. Parcela za sada nema pristupni put međutim, mogao bi se dogovoriti u dogovoru....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 200.000 €, 1006,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije čestice ukupne površine 1.006 m (559 m i 447 m) u mjestu Ugrinić, Tkon, na otoku Pašmanu. Zemljište je smješteno svega 50 metara od glavne prometnice, ima pristupni put, a udaljeno je oko 400 metara od mora. Lokacija nudi dobru priliku za buduće ulaganje, s obzirom....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 165.000 €, 1006,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije čestice istog vlasnika 1/1 u mjestu Ugrinić, Tkon - otok Pašman. Na granici predviđene građevinske zone, urbanistički plan u postupku. Blizina glavne prometnice 50 m. Pristupni put. Udaljenost od mora cca. 400 m. Kvadratura zemljišta 1006 m2 ( 559m2 i 447m2 ) K.č.....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 250.000 €, 941,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TKON ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 941 m² ? 50 m OD MORA ? TOP LOKACIJA BEZ AGENCIJE I PROVIZIJE! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište u Tkonu (predio Duge Njive), smješteno u mirnoj i uređenoj zoni obiteljskih kuća i vila, svega cca 50 metara zračne linije od mora, u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 269.000 €, 862,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište u Tkonu na otoku Pašmanu. Općina Tkon je smještena na otoku Pašmanu, drugom po veličini otoku Zadarskog arhipelaga (63 km2). Otok Pašman je od kopna udaljen 2-5 km širokim Pašmanskim kanalom. Na sjeverozapadu je s otokom Ugljan povezan mostom, a s kopnom trajektnim....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 258.600 €, 862,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Tkon, prodaje se građevinsko zemljište od 862 m2. . Zemljište je pravilnog oblika, prilazni asfaltni put sa jedne strane sa druge bijeli, kompletna infrastruktura pored. . Nalazi se na odličnoj lokaciji 130 m udaljeno od mora i plaže, 400 m od samog centra mjesta, blizina....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 258.600 €, 862,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Tkon Atraktivan teren površine 862m2 smješten je na mirnoj lokaciji,100m od mora. Teren je po svom obliku pogodan za daljna ulaganja, ima asfaltirani prilazni put. Mjesto Tkon je poznato po lijepim pješčanim plažama,bogatom....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 81.000 €, 810,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Južni Pašman, Donje More, Druce, Robinson Tkon, prodaje se atraktivno zemljište kojeg od mora dijeli samo stari kameni zid. Teren je blago nagnut prema moru i dimenzija cca 17 m x 47 m što daje optimalnih 810 m2 posjeda na kojima se može urediti Robinson kućica. Pristup je osiguran....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 199.000 €, 578,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Kraj, Otok Pašman, prodaje se građevinski teren na prestižnoj lokaciji udaljen svega 50 m zračne linije do najprestižnije pješčane otočne plaže Tratica. Plaža je opremljena tuševima, igralištima za djecu i odrasle te barovima za druženje i brzu hranu. Neposredno uz plažu je smještena....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 116.000 € na 130.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 130.000 €, 536,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 138.000 €
13.04.2026 - 135.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
23.04.2026 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.000 €
01.05.2026 - 116.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Tkonu (otok Pašman), smješteno svega cca 50 metara od mora, u mirnom i uređenom dijelu naselja. Lokacija: ? Blizina centra Tkona ? Tommy centar, trgovine i restorani na par minuta ? Trajektna luka Tkon u neposrednoj blizini ? Mirna ulica,....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 49.000 €, 505,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Južni Pašman, Donje More, Druce, Robinson Tkon, prodaje se atraktivno zemljište na samoj morskoj obali, zapušteni maslinik sa širokim suhozidima obrastao mediteranskim travama, a kojega od mora dijeli svega 6 m obalnog pojasa u javnom vlasništvu. Teren je u jednom dijelu pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 55.000 €, 330,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište površine 330 m² smješteno u građevinskoj zoni općine Tkon. Zemljište se nalazi na uzvišenoj lokaciji iznad trajektnog pristaništa. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ------------------------------------------------------------------------ A plot of....