- zemljista parcele sveti petar

  • Za upit "zemljista parcele sveti petar" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 175 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 810 m2
    • 810 m2 (prosječna površina)
    • barem 810 m2
    • 970 m2
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 193 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 494 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 113.000 €, 550,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 550m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu, te ima pristup s dvije ceste. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno žutom bojom). Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 72.000 €, 794,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETI PETAR NA MORU, GLAVICA - Građevinsko zemljište pravilnog oblika Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Glavica - Gorica pokraj Svetog Petra na Moru u Zadarskoj županiji. Zemljište površine 794 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela je pravilnog pravokutnog....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 500 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24.50 x 20....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 41.280 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Sveti Petar na Moru, Građevno zemljište u mjestu Glavica površine 516 m2, svega 3,5 km od mora i plaže. U neposrednoj blizini je Športski centar Vrčevo ? Glavica, nogometni klub. Parcela je pravilnog oblika, vlasnički list je čist, jedan kroz jedan. Za ishođenje građevinske dozvole....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 400.000 €, 756,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljiste u mjestu Sv petaru na moru,Udaljeno svega 100 m od mora, iznad magistrale s otvorenim pogledom na more.u tijeku je ishođenje građevinske dozvole koja je predana za izgradnju 6 stambenih jedinica- prizemlje 1.2. kat .Svi stanovi su s pogledom....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 727 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je pravokutnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 36 x 20 m. Nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 57.000 €, 11366,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se voćnjak koji je u građevinskoj zoni koji se sastoji od dvije čestice. Jedna čestica 6308/2 ima 5.755m2, a druga čestica 638/4 ima 5.611m2. Voćnjak se prodaje u cijelosti ukupne površine 11.366m2 , te u voćnjaku ima zasađeno 150 komada oraha starosti 19 godina. Cijela površina....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.000 €, 1112,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EXKLUZIVNO GRADEVINSKO ZEMLJIŠTE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE ? SV. PETAR (SV. FILIP I JAKOV) ** Površina: 1.112 m² ** Lokacija: Sv. Petar (Sv. Filip i Jakov), mirno i atraktivno stambeno područje ** Pogled: Panoramski vidik na more s cijele parcele ** Oblik: Pravilan, lagano nakošen....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 99.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.c21.hr

Sv. Filip i Jakov, Sv. Petar na Moru, prodaje se građevinsko zemljište površine 514 m2, 200 m udaljeno od mora i plaže. Široko je 11,5 m, a dugo 45. Cijelom širinom je naslonjeno na pristupni put. Sveti Petar je lociran na pola puta između Zadra i Biograda na Moru na obali Pašmanskog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 54)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled