• GoHome Professional
zemljista parcele smokvica barem 800 m2 - GoHome
  • zemljista parcele smokvica barem 800 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele smokvica barem 800 m2

  • Za upit "zemljista parcele smokvica barem 800 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 214 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 250 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SMOKVICA, 255.250 €, 1021,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrano zemljište od 1021 m2 s pogledom na more Blaće, otok Korčula Na otoku Korčuli, u predjelu Blaća, nalazi se prostrano građevinsko zemljište površine 1021 m2, pravilnog pravokutnog oblika. Zemljište nudi prekrasan otvoren pogled na mediteranski krajolik i nalazi se na oko 140....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 410.000 €, 800,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Brna, zemljište 5 metara od mora. Zemljište ima 800 m2. Uz gornju stranu parcele prolazi asfaltirani put a uz more makadamski put. S parcele se pruža fantastičan pogled na uvalu u Brni i prema otvorenom moru.Zemljište je smješteno uz more u Brni, prekrasnoj uvala na južnoj strani....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, Na upit, 880,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Smokvica, otok Korčula. Naselje Smokvica je jedno od najstarijih naselja na otoku, smješteno je gotovo u samom središtu otoka Korčule. Na području Smokvice nalaze se plodna polja, maslinici i vinogradi. Zemljište je na padini pa se sa njega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele smokvica barem 800 m2'
313.800 €
313.800 €
313.800 €
  Zemljište, SMOKVICA, 141.100 €, 940,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Korčuli u mjestu Smokvica. Zemljište površine 940 m2 smješteno je na mirnoj i povoljnoj lokaciji. Udaljenost od mora iznosi svega 100 metara. Potrebna infrastruktura (struja,voda,telefon) nalazi se na terenu. Uredni papiri, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 232.000 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

- Korčula, Uvala Brna, Dubrovačko-neretvanska županija - Parcelizirano, moguće kupiti odmah, bez tereta - Video u prilogu Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u prekrasnoj uvali Brna na otoku Korčuli. Zemljište se nalazi u tamnožutoj zoni ? izgrađeni....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 255.250 €, 1021,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prostrano zemljište od 1021 m² s pogledom na more ? Blaće, otok Korčula .

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 255.250 €, 1021,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna prilika, zemljište 1021m2, otok Korčula Prostrano zemljište od 1021 m2 s pogledom na more ? Blaće, otok Korčula Na otoku Korčuli, u predjelu Blaća, nalazi se prostrano građevinsko zemljište površine 1021 m2, pravilnog pravokutnog oblika. Zemljište nudi prekrasan otvoren....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 313.800 €, 1050,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu otoka Korčule, u slikovitom mjestu Brna, nalazi se iznimno atraktivno građevinsko zemljište površine 1.050 m². Smješteno gotovo uz samu obalu, udaljeno svega 30 metara od kristalno čistog mora, ovo zemljište predstavlja rijetku priliku za ulaganje ili ostvarenje vlastitih....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 330.000 €, 1100,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji atraktivnog zemljista na podrucju južnog dijela otoka Korčule, uz samo more. Zemljište zauzima površinu od cca 1100m2, nalazi se unutar građevinskog područja izgrađenog dijela naselja te je idealno za gradnju stambenih kuća, stambenih....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 180.500 €, 722,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište 722 m² ? Blaće, otok Korčula .

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 180.500 €, 722,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 722 m2 Blaće, otok Korčula Nedaleko od Smokvice, oko 4 km udaljeno, nalazi se predio Blaće na otoku Korčuli, gdje se prostire građevinsko zemljište površine 722 m2. Parcela pravilnog oblika nudi prekrasan pogled na Jadransko more i otok Hvar u daljini, pružajući....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 180.500 €, 722,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Investicijsko zemljište 722 m2 s pogledom na more ? Blaće, Korčula Građevinsko zemljište 722 m2 ? Blaće, otok Korčula Nedaleko od Smokvice, oko 4 km udaljeno, nalazi se predio Blaće na otoku Korčuli, gdje se prostire građevinsko zemljište površine 722 m2. Parcela pravilnog oblika....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 143.000 €, 1350,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije k.č. 4147/10 i 4147/38 u k.o. Smokvica, naselje Brna, otok Korčula, vlasništvo 1/1. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni. Čestice se mogu kupiti i zasebno, veća k.č. 4147/10 za 125.000,00 € i manja k.č. za 4147/38 za 18.000,00 €. Zvati na 091/7604676 ili na 091/5724590.....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 300.000 €, 2000,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji građevinskog zemljišta u izgrađenom dijelu općine Brna. Struja i voda su uz parcelu. Vlasništvo uredno. KORČULA, GRAĐEVINSKO, ODLIČNA LOKACIJA.

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 742.000 €, 5300,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 5300 m2 smješteno na prekrasnoj lokaciji na južnoj strani otoka Korčule. Zemljište je od mora udaljeno oko 50 metara i uživa prekrasan pogled na more. Nalazi se unutar granica građevinskog područja naselja za koje vrijede sljedeći lokacijski uvjeti:....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 76.000 €, 6100,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju atraktivno poljoprivredno zemljište površine oko 6000 m² u mjestu Smokvica na otoku Korčula. Zemljište se sastoji od: * uređenog i redovno održavanog vinograda * njegovanog maslinika * dijela pod šumom Vinograd i maslinik svake godine uredno donose plodove te su kontinuirano....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 42.975 €, 2865,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 2865m2 kod mjesta Smokvica. Zemljište je neobrađeno, ali je prije korišteno kao maslinik. Organizirano je suhozidima terasasto, što pruža odlične uvjete za uzgoj maslina. Nalazi se u mirnom i prirodnom okruženju, idealnom za poljoprivredne....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 450.000 €, 31700,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Impresivno poljoprivredno zemljište na otoku Korčuli, jedna je od najvećih i najpoželjnijih parcela na otoku. Ukupnom površinom 31.700 m2 nudi jedinstvenu mogućnost za razvoj stambeno poljoprivrednog ili turističkog kompleksa. Nalazi se u općini Blato, udaljeno manje od 1 km do mora....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 300.000 €, 39541,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 39 541m, smješteno u slikovitom kraju U Brna, Smokvica. Ovo zemljište pruža idealnu priliku za različite poljoprivredne aktivnosti, Karakteristike zemljišta: Površina: 39 541m. Lokacija: U Brna, Smokvica. Udaljenost od mora: 2500 metara.....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 725.000 €, 2900,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prilika za investitore! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Medvinjak, neposredno uz grad Korčulu (1 km). Nalazi se na svega 30ak metara od mora, pogled prema Pelješcu. Parcela iznosi ukupno 2.900 m2, u dimenzijama cca 27m x 105m. Teren je na blagoj padini. Kupac plaća posredničku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan