• GoHome Professional
zemljista parcele skradin građevinska - GoHome
  • zemljista parcele skradin građevinska - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele skradin građevinska

  • Za upit "zemljista parcele skradin građevinska" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 99 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1600 m2
    • do 2000 m2
    • 2000 m2 (prosječna površina)
    • barem 2000 m2
    • 2400 m2
  •  Po cijeni
    • do 5600 eura
    • do 7000 eura (prosječna cijena)
    • do 8400 eura
    • do 70 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SKRADIN, 356.000 €, 6691,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rupama. Površine 6691 m2 te izrazito pravilnog pravokutnog oblika. Trenutno nema puta, ali isti bi trebao biti ucrtan uskoro. Nalazi se u građevinskom području naselja , dijelom neizgrađeni, dijelom izgrađeni dio naselja. Na parceli se nalazi i ruševna....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 192.000 €, 1600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Skradinu, u mirnom okruženju, prodaje se građevinsko zemljište. Zemljište je pravilnog oblika, površine 1600 m2. Nalazi se u zaleđu Skradina. Zemljište je u građevinskoj zoni i stambene namjene. Po prostornom planu na zemljištu je moguća gradnja nekretnina za život, kao i za bavljenje....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 70.140 €, 2004,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište površine 2.004m2 u Sonkoviću :::. U naselju Matići kod Sonkovića nalazi se građevinsko zemljište površine 2.004m2. Parcela je pravilnog i pravokutnog oblika koja se uz put proteže oko 35m i oko 55m u dubinu terena. Nalazi se između već sagrađenih kuća tako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele skradin građevinska'
185.000 €
350.350 €
380.000 €
  Zemljište, SKRADIN, 136.100 €, 2700,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Skradina, u mjestu Velika Glava prodaje se građevinsko zemljište površine 2 700 m2. Zemljište se nalazi uz pristupni put i idealno je ako ste se odlučili za gradnju kuće za odmor s bazenom u ruralnom okruženju, ali i obiteljske kuće daleko od gradske vreve. U blizini se....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 260.000 €, 1050,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ? CENTAR SKRADINA ? 1.050 m² SVI PRIKLJUČCI U BLIZINI | TOP LOKACIJA | IDEALNO ZA GRADNJU Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.050 m², smješteno u samom srcu Skradina, mirna i atraktivna lokacija ? idealna za kuću za odmor, vilu s bazenom ili apartmanski....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 29.400 €, 570,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine cca 588 m2 u mjestu Bratiškovci. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, na njemu se nalazi cisterna s vodom koju trenutno koriste 2 susjedna objekta. Na terenu se trenutno nalaze stabla maslina, položen je uz pristupni put gdje....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 136.100 €, 2722,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Građevinsko zemljište u Skradinskom zaleđu :::. U selu Velika Glava točnije zaseoku Pamučari nalazi se građevinsko zemljište površine2.722m2. Smješteno u zoni dozvoljene gradnje odmah uz asfaltiranu cestukoja vodi kroz mjesto. Parcelase proteže oko 70 metara uz samu cestu. Pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 790.000 €, 16500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VELIKA INVESTICIJSKA PRILIKA U SRCU PRIRODE!! Građevinsko zemljište | Nacionalni park Krka | Blizina Roškog slapa Nudimo veliko građevinsko zemljište smješteno u jedinstvenom okruženju Nacionalnog parka Krka ? jednom od najljepših prirodnih dragulja Hrvatske. Ova rijetka prilika savršena....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 201.390 €, 2877,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište u neizgrađenom dijelu građevinskog područja površine 2877 m2, u mjestu Piramatovci, vodičko i skradinsko zaleđe. Teren je pravilnog oblika, sa strujom na terenu i bušotinom vode, a javna vodovodna mreža je na udaljenosti cca 50 m. Trenutno....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 120.000 €, 615,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište od 615m2 u Skradinu :::. U samom Skradinu nalazi se građevinsko zemljište ukupne površine 615m2. Teren je relativno ravan i na njemu se nalaze dvije ruševine stare oko 150 godina. Za parcelu također postoji idejno rješenje za kuću s jednom stambenom jedinicom....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 356.000 €, 6691,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 6.691 m 2,5 km od Roškog slapa (NP Krka) Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 6.691 m, smješteno u prekrasnom prirodnom okruženju između sela Laškovica i Roškog slapa, jednog od najpoznatijih lokaliteta Nacionalnog parka Krka. Roški slap udaljen....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 93.000 €, 1163,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1.163 m2 u Sonkoviću, predio Dragovići. Teren je pravilnog oblika, ima pristpuni put, a sva potrebna infrastruktura se nalazi odmah pored. Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinske zone. Lokacija je idealna za gradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 1.050.000 €, 2800,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM U OKOLINI SKRADINA (BIĆINE) - 4 OBJEKTA S UKUPNO 20 APARTMANA Na prodaju su četiri građevinska zemljišta ukupne površine cca. 2.800 m², smještena uz glavnu cestu koja vodi od Skradina prema Prokljanskom jezeru, svega 1,6 km od centra Skradina. Cijena....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 318.600 €, 6372,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Laškovica - građevinsko zemljište :::. Na mirnoj lokaciji iznad Roškog slapa, u zaseoku Laškovica, nalazi se građevinsko zemljište površine 6.372 m2. Smješten je u blizini izgrađenih kuća tako da je sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Lokacija vrlo poželjna i atraktivna....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 160.000 €, 2000,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 2.000 m2 u Sonkoviću, predio Dragovići. Teren je pravilnog oblika, ima pristpuni put, a sva potrebna infrastruktura se nalazi odmah pored. Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinske zone. Lokacija je idealna za gradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 356.000 €, 6691,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 6.691 m² ? 2,5 km od Roškog slapa (NP Krka) Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 6.691 m², smješteno u prekrasnom prirodnom okruženju između sela Laškovica i Roškog slapa, jednog od najpoznatijih lokaliteta Nacionalnog parka Krka. Roški slap udaljen....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 36.000 €, 1270,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju se nudi atraktivno građevinsko zemljište smješteno u blizini poznatog lokaliteta Bribirska glavica, svega 390 metara od glavne ceste i 15 km od ulaza na autocestu čvor Pirovac. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni kao neizgrađeno građevinsko područje, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 210.000 €, 3000,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište u Piramatovcima :::. Velika građevinska parcela od 3.000m2 nalazi se na lijepoj lokaciji u Piramatovcima. Smještena na uzvisinis očaravajućimpanoramskim pogledom. Parcela je dijelom šumovita, pravilnog oblika, ima pristupni put iudaljena je50 metara od asfaltne....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 260.000 €, 1050,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE CENTAR SKRADINA 1.050 m SVI PRIKLJUČCI U BLIZINI | TOP LOKACIJA | IDEALNO ZA GRADNJU Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.050 m, smješteno u samom srcu Skradina, mirna i atraktivna lokacija idealna za kuću za odmor, vilu s bazenom ili apartmanski objekt.....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 80.000 €, 630,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na mirnom poljoprivrednom zemljištu u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Krka, ova kućica savršeno je utočište za sve koji traže spoj prirode, tišine i jednostavnog, opuštenog boravka. Okružena zelenilom i maslinama nudi osjećaj privatnosti i potpunog odmaka od gradske....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 380.000 €, 6485,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Skradin prodaje se građevinsko zemljište površine 6485 m2; odmah do ulaza u Nacionalni park Krka; na zemljištu je moguća izgradnja vila glamping kuća, kampa; odlična pozicija; vlasništvo uredno; Cijena 380.000 € (ID-2256) www.bova.hr .

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 210.000 €, 3000,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Skradin, Piramatovci, građevinsko zemljište, 3000 m².Sva potrebna infrastruktura nalazi se odmah do zemljišta.Zemljište je pravilnog oblika, okvirnih dimenzija 50 x 60 metara. Ima izlaz na cestu. Na zemljištu zasađeno 30 maslina.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 136.100 €, 2722,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 2 722 m2 u Velikoj Glavi (Skradin). Ovo područje je jako atraktivno što se tiče turizma ali i za miran obiteljski život jer se nalazi u predjelu okruženom lijepom netaknutom prirodom, blizu nacionalnog parka Krka i grada Skradina,....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 1.100.000 €, 2796,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su četiri građevinska zemljišta ukupne površine 2796 m², smještena uz cestu koja vodi od Skradina prema Prokljanskom jezeru. Parcela se nalazi svega 1,6 km od centra Skradina, u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Krka, što lokaciju čini izuzetno atraktivnom. Ishođena....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 95.000 €, 937,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se u prodaju građevinsko zemljište , površine 937 m2 u Skradinu. - pravilnog pravokutnog oblika , bez nagiba i lako pristupačno za gradnju - pristupni put do samog zemljišta - okruženo stambenim kućama - zemljište sastavljeno od dvije čestice - mirno područje u blizina grada....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 86.300 €, 1729,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1 726 m2 u Velikoj Glavi (Skradin). Ovo područje je jako atraktivno što se tiče turizma ali i za miran obiteljski život jer se nalazi u predjelu okruženom lijepom netaknutom prirodom, blizu nacionalnog parka Krka i grada Skradina....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 80.000 €, 872,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Građevinsko zemljište 872m2 u Rupama :::. Na oko 11km udaljenosti od slikovitog grada Skradina i u neposrednoj blizini NP Krka, u mjestu Rupe prodaje se građevinsko zemljište površine 872 m2. Do zemljišta vodi neasfaltirani prilazni put. Parcela je pravilnog oblika, dimenzija....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 38.000 €, 1270,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini lokaliteta Bribirska glavica 390 m od glavne ceste, ulaz na autocestu čvor Pirovac udaljen 15 km. Predmetno zemljište se nalazi u građevinskom području naselja prema Prostornom planu Šibensko kninske županije i u neizgrađenom građevinskom....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju roh-bau prodajno skladišni objekt u Dubravicama. Ovaj objekt položen je na građevinskom zemljištu površine 1000m2. Približne dimenzije prostora su: 12m X 19m. Objekt je koncipiran kao prodajno skladišni poslovni prostor pa su prostorije zamišljene i izvedene....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 95.000 €, 937,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u mirnom okruženju ? Bićine, Skradin Na prodaju je građevinsko zemljište površine 937 m², smješteno u mirnom seoskom okruženju mjesta Bićine, u sastavu Grada Skradina. Lokacija pruža idealan spoj prirodnog ambijenta i privatnosti, što je čini savršenim izborom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan