• GoHome Professional
zemljista parcele seget 1670 m2 - GoHome
  • zemljista parcele seget 1670 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele seget 1670 m2

  • Za upit "zemljista parcele seget 1670 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 242 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1590 m2 (malo manji)
    • 1750 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 18000 eura
    • do 23000 eura (prosječna cijena)
    • do 28000 eura
    • do 234 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SEGET, 326.000 €, 1630,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,građevinsko zemljište 1630 m2 ,odmah uz asfaltirani put,sa pogledom na more od kojeg je zemljište udaljeno samo 250m,kao i od obližnje plaže.Parcela je pravilnog oblika.Vlasništvo uredno .Za više info kontaktirati agenciju . .

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 406.000 €, 1624,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,građevinsko zemljište 1620 m2,sa vlastitim pristupnim putem,od mora i plaže udaljeno samo 190 m.Parcela ima panoramski pogled na more.Idealno za gradnju ville ili obiteljske kuće .Za više info kontaktirati agenciju. .

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 358.160 €, 1600,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija i okruženje Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Segetu Donjem, smješteno na povišenoj poziciji iznad Trogira. Parcela se nalazi u mirnom okruženju novoizgrađenih luksuznih vila i obiteljskih kuća, što jamči značajnu razinu vrijednosti nekretnine. Udaljenost od uređenih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele seget 1670 m2'
445.760 €
450.000 €
  Zemljište, SEGET, 369.000 €, 1676,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,građevinsko zemljište 1676 m2 ,odmah uz asfaltirani put.Od mora je zemljište udaljeno samo 270 m,kao i od obližnje plaže.Vlasništvo uredno .Za više info kontaktirati agenciju . .

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 400.000 €, 1708,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,građevinsko zemljište 1708 m2 sa kojeg se pruža lijep pogled na more od kojeg je parcela udaljena 400 m .UPU donesen pa se može odmah ići na ishođenje dozvola za građenje.Parcela je pravilnog oblika,te ima struju i vodu u neposrednoj blizini.Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 545.000 €, 1820,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predivno građevinsko zemljište u Segetu s otvorenim pogledom na more. Zemljište je pravokutnog oblika, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini. Ima površinu od 1820 m2 i nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone i idealno je za gradnju više modernih villa ili stambenih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr