• GoHome Professional
zemljista parcele rabac 1040 m2 - GoHome
  • zemljista parcele rabac 1040 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele rabac 1040 m2

  • Za upit "zemljista parcele rabac 1040 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 197 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 990 m2 (malo manji)
    • 1090 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 195 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RABAC, 230.000 €, 1041,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, LABIN - Zemljište s pogledom na more i građevinskom dozvolom Na jugoistočnoj obali Istre smjestio se Labin ? gradić bogate povijesti i jedinstvenog šarma. Poznat po starogradskoj jezgri na brežuljku, očarava kamenim ulicama, kulturnim znamenitostima i autentičnom atmosferom,....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 208.400 €, 1042,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa nesmetanim pogledom na more i otoke. Teren je pravilnog oblika sveukupne površine 1042 m2 sa blagim padom prema istoku. Pristupni put do parcele osiguran. Detalji Namjena terena: GRAĐEVINSKO Površina građevinskog dijela: 1042 m².

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 209.000 €, 1029,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre, na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine s različitim, ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele rabac 1040 m2'
215.000 €
251.500 €
118.500 €
  Zemljište, RABAC, 200.000 €, 1021,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s dozvolom i pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim karakterom....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 200.000 €, 1021,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom naselju uz more, nedaleko od Rapca i Labina, očekuje vas investicijsko zemljište s jedinstvenim pogledom. Ova nekretnina se ističe atraktivnom pozicijom, prirodnim okolišem i vizualnom spektakularnošću. Lokacija: Nalazi se unutar granica građevinskog područja stambene namjene,....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 310.000 €, 1000,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivno građevinsko zemljište s idejnim projektom i pogledom na more nudi potencijal za razvoj turističkog smještaja. Nalazi se svega minutu vožnje automobilom da prve plažew! Zemljište A, površine 505 m2, namijenjen je za izgradnju objekta s 3 apartmana prema idejnom projektu.....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 190.000 €, 991,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Građevinsko zemljište s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, Na upit, 1016,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište smješteno u mirnom naselju nedaleko Rapca i Labina, s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Zemljište se nalazi na rubu naselja, što osigurava trajno neometan pogled na Učku, kvarnerske otoke i Jadransko more. Parcela je pravokutnog oblika, blago....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 121.000 €, 1100,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Prostrano zemljište s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim karakterom....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, Na upit, 1000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s građevinskom dozvolom i pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 215.000 €, 1104,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s otvorenim pogledom na more i građevinskom dozvolom Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 215.000 €, 1104,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com