• GoHome Professional
zemljista parcele pula kvalitetan 880 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula kvalitetan 880 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula kvalitetan 880 m2

  • Za upit "zemljista parcele pula kvalitetan 880 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 840 m2 (malo manji)
    • 920 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Centar, 88.900 €, 889,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih turističkih....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 285.000 €, 890,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2025.,

www.indomio.hr

PULA - ŠTINJAN, u ponudi imamo građevinsko zemljište pravilnog oblika (otprilike 20 m x 44 m) površine 890 m², smješteno na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski dom ili investiciju. Parcela je stambene namjene, s pristupom asfaltnoj cesti koja ima nogostup i javnu rasvjetu. Struja,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 325.000 €, 890,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Štinjan, poznat kao prekrasno manje naselje nadomak grada Pule, inače privlači veliku pažnju s obzirom na ponudu prirodno uređenih plaža, brojnih restorana, caffe-barova, dugih šetnica uz more, koje spajaju kamp Puntiželu, Štinjan, Valbandon, Fažanu i Peroj.Šetnicu dnevno posjećuje....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 235.000 €, 843,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Ovo fenomenalno zemljište se nalazi u Puli, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji. Okruženo je mirnom okolinom, a istovremeno blizu svih ključnih sadržaja i prometnica, što omogućuje brz i jednostavan pristup gradu i obližnjim plažama. Sa zemljišta pruža se prekrasan....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 181.000 €, 874,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinska parcela pravilnog oblika, dimenzija cirka 30x30 m na uzvisini samo 500 m od mora. Dio grada koji će se tek razviti i koji će u budućnosti dobiti na kvaliteti a i cijeni. U prodaji i obližnja građevinska parcela veličine 675 m od istog vlasnika. https://dogma-nekretnine.com/listings/more?id_listing=77568....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 145.000 €, 874,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište 500 m od mora Velebna Pula je kao grad Rim, sagrađena na sedam brežuljaka. Smještena je na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te je najveći grad i glavna luka Istre. U Puli su koncentrirane tri tisuće godina povijesti.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 181.100 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Valelunga, 195.000 €, 874,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 181.100 €
23.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je parcela pravokutnog oblika, s pristupnim putem. Parcela se nalazi na lijepoj lokaciji, 500 m udaljena od mora i cca 100 metara od asfaltnog puta. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra azra@almadominvest.com +385 91 611 5706 Jelena jelena@alma-nekretnine.com....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 285.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 898m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 74.900 €, 891,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 324.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 324.000 €
24.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 - 1 km OD MORA!! Ovo građevinsko zemljište pravilnog je oblika (20 m 44 m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele pula 880 m2 (114)
  • zemljista parcele pula kvalitetan (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!