• GoHome Professional
zemljista parcele pula do 176 eura/m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula do 176 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula do 176 eura/m2

  • Za upit "zemljista parcele pula do 176 eura/m2" pronađeno 313 nekretnina - prosječna cijena 109 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1620 m2
    • do 2030 m2
    • 2030 m2 (prosječna površina)
    • barem 2030 m2
    • 2440 m2
  •  Po cijeni
    • 167 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 184 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 11000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Centar, 156.000 €, 6807,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 6.807m2. Teren je prostran i lijepo uređen, u potpunosti očišćen, što omogućava brzi početak korištenja. Voda i struja nalaze se na udaljenosti od oko 150 metara od parcele. Ovo zemljište pruža savršenu priliku za sve koji traže prostran....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 13.300 €, 602,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredna ( vikend zemljišta ) u Puli (medulinska ) površine od 602 do 834 m2 sa uredno ucrtanim putem .Po kulturi oranica. Cijena 22 € m2 Udaljenost do asfaltnog puta cca 200 metra. Kontakt telefon 0976582269 Poljoprivredna zemljišta - Pula.

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šikići, 150.000 €, 6807,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Odlična prostrana parcela s pogledom na grad! U ponudi DUX nekretnina nudimo Vam prostranu poljoprivrednu parcelu idealnu za maslinik! Radi se o parceli koja broji površinu od 6807 m2 te je konfiguracija terena takva da na jednom dijelu kreće blago uzvišenje što omogućava....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 49.000 €, 2298,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, zaobilaznica prema Šišanu, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 2298m2. Zemljište je pravilnog oblika, obradivo, ravno, osunčano, u naravi livada, do nedavno obrađivano. Postoji velika mogućnost nalaza podzemne vode kao susjedna parcela. U blizini je većeg cestovnog....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 259.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 12.400 m2 podijeljeno na cca 10.000 m2 oranice i 2400 m2 šume. Zemljište je smiješteno 6 km od Pule u mjestu Loborik, a prvo urbanizirano zemljište udaljeno je 100 m. Na zemljištu se nalazi legalizirani gospodarski objekt od 35 m2,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 53.000 €, 2550,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šikići, 33.500 €, 1620,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna poljoprivredna parcela površine 1620 m² Zemljište je ravno i lako pristupačno. Lokacija omogućuje brz pristup glavnim prometnicama i obližnjim naseljima. Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati istu putem naše....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 40.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan maslinik površine 2000 m2 u šijani, na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 5km od centra grada. Zemljište je ravno, održavano i zasađeno maslinama u punom rodu. Pristupni put osiguran, mirna i prirodna okolina, idealna za ljubitelje maslinarstva ili one koji traže....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 400.000 €, 22900,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji 22.900m2 kombiniranog zemljišta u široj okolici Pule, od čega je 15.400m2 građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne namjene + 7.500m2 poljoprivredne namjene. U navedenom građevinskom području gospodarsko proizvodne namjene može se graditi jedna benzinska postaja te prateći....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Monte Magno, 51.875 €, 3026,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište na području Pule, u naselju Valdebek, ukupne površine 3.026 m. Zemljište je urednog vlasništva 1/1 i bez tereta, pravilnog oblika te smješteno u mirnom okruženju. Posebna prednost je ucrtani pristupni javni put (ne ulazi u kvadraturu parcele),....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Monte Ghiro, 169.000 €, 10047,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je nešto više od hektara poljoprivrednog zemljišta na traženoj i blago povišenoj lokaciji. Nalazi se pored industrijske zone s lijepim pogledom na Pulu. Moguća je zamjena za stan na području Pule i okolice, te Medulina. ID CODE: 300041087-64 Nedžad Salihović Prodajni predstavnik....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 80.000 €, 4983,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je poljoprivredno-šumsko zemljište površine 4.983 m², smješteno na Velom Vrhu, u mirnom prirodnom okruženju, nedaleko od urbanih sadržaja Pule. Zemljište je idealno za poljoprivredne aktivnosti, uzgoj maslina, voćnjaka ili šumarstvo. Za više informacija i dogovor oko razgledavanja,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 83.000 € na 75.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 75.000 €, 4983,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 83.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ravno poljoprivredno zemljište površine 4.983m2 smješteno u mirnom okruženju. Zemljište se sastoji od polovice šume i polovice travnjaka. Nalazi se otprilike 1.000 metara od glavne prometnice, a do samog zemljišta vodi oko 500 metara bijelog puta koji je u dobrom stanju.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 232.455 €, 15497,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ročko Polje - prodajemo veliki, gotovo ravan poljoprivredni teren položen dijelom uz cestu - javno dobro. Teren je u naravi livada, plodno tlo visoke vrijednosti, idealno za Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo. Mjesto je poznato po uzgoju istarskog krumpira, maslinarstvu, poljoprivrednim....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 26.550 €, 2655,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo poljoprivrednu parcelu veličine 2655 m2. Parcela ima pristupni put koji se spaja sa lokalnom cestom, pravokutnog je oblika, dužine cca 155 m i širine cca 15m. Pogodna je za uzgoj povrća i drugih kultura. Pogodno za nekoga tko želi biti samodostatan u proizvodnji povrća....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 395.000 € na 400.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Šijana, 400.000 €, 40000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2025 - 400.000 €
30.03.2025 - 410.000 €
21.12.2025 - 415.000 €
05.01.2026 - 420.000 €
15.03.2026 - 400.000 €
19.03.2026 - 420.000 €
25.03.2026 - 395.000 €
10.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište Pula - mogućnost otkupa polovice zemljišta Zemljište Pula - mogućnost podijele na pola.

 
 
 
  Zemljište, PULA, 90.000 €, 9600,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Poljoprivredno zemljište, 9600 m2! Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 9.600 m² na mirnoj i pristupačnoj lokaciji. Zemljište ima pristupni put. Lokacija pruža mir i privatnost, a istovremeno je dovoljno blizu naselja i glavnih prometnica. Uredno vlasništvo 1/1.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.