• GoHome Professional
zemljista parcele pula barem 1290 m2 park - GoHome
  • zemljista parcele pula barem 1290 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula barem 1290 m2 park

  • Za upit "zemljista parcele pula barem 1290 m2 park" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 195 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1220 m2 (malo manji)
    • 1350 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 19000 eura
    • do 159 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Busoler, 270.000 €, 1360,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE na Busoleru 1300 m2 Građevinsko zemljište pravilnog je oblika, prostrano, namjena stambena, pripojeno uz put. Udaljeno 100 metara od glavne ceste. Blizina svih sadržaja: dućan, pošta, banka, super-marketi, Centar Pule na 5 minuta vožnje, 15 minuta....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 212.000 €, 1360,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Busoler građevinsko zemljište Busoler je prigradsko naselje grada Pule, udaljeno svega kilometar ili dvadesetak minuta pješice od trgovačkog centra Pula City Mall. Nova bolnica nalazi se samo 1,5 km od naselja dok se vrtić nalazi u samom naselju. U naselju se nalazi park šuma Busoler....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 1315,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1.315 m² na iznimno traženoj lokaciji na području Pule, odmah uz glavnu prometnicu . Riječ je o poziciji koja kombinira visoku prometnu frekvenciju, odličnu vidljivost i brzu povezanost , što je čini idealnom za stambeni ili poslovno?stambeni projekt....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula barem 1290 m2 park'
229.999 €
270.000 €
1.066.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 229.000 €, 1448,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 239.000 €
24.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m² i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m² i 581 m²....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 229.999 €, 1500,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN ? Prodaja građevinskog zemljišta U prodaji je prekrasno građevinsko zemljište površine ukupne 1.500 m² od čega 1274 m² za izgradnju stambenih ili obiteljskih kuća, ostalo čine pristupni putevi. Smješteno u mirnom i zelenom dijelu Štinjana, svega 1 km zračne linije od....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 600.000 €, 1200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izvrsna prilika za investiciju i izgradnju bilo stambenog ili stambeno-poslovnog prostora na parceli od 1230m2 sa dozvoljenom gradnjom od P+2 na samo 2km od centra Pule, u mirnom dijelu u kome se ubrzano razvija stanovanje kome pogoduje blizina javnih sadržaja poput bolnice, banke,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 80.000 €, 1934,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredna parcela ukupne površine 1934 m2 okružena predivnom prirodom i zelenilom. Zemljište u svom vlasništvu ima i vlastiti pristupni put a nalazi se u blizini zračne luke Pula. Ova predivna parcela predstavlja idealnu priliku za bijeg u prirodu ili bavljenje poljoprivredom.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 550.000 €, 2300,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠTINJAN Štinjan je malo, ali atraktivno naselje smješteno na jugozapadu Istre, nedaleko od Pule. Poznat je po svojoj mirnoj atmosferi, bogatoj povijesti i predivnim plažama. Najpoznatija plaža je Hidrobaza ? prostrana šljunčana plaža s kristalno čistim morem, idealna za obitelji i....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 398.080 €, 2488,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Šijani, ukupne površine 2488 m². Parcela se nalazi direktno uz cestu, što omogućuje jednostavan pristup i odličnu prometnu povezanost. Sva potrebna komunalna infrastruktura (struja, voda, kanalizacija) dostupna je uz parcelu.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 53.000 €, 2550,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 51.875 €, 3026,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je poljoprivredno zemljište na području Pule, u naselju Valdebek, ukupne površine 3.026 m². Zemljište je urednog vlasništva 1/1 i bez tereta, pravilnog oblika te smješteno u mirnom okruženju. Posebna prednost je ucrtani pristupni javni put (ne ulazi u kvadraturu parcele),....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.050.000 €, 3300,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom turističkom naselju Štinjan, svega 800 m od središnje plaže okružene borovom šumom, nalazi se ova atraktivna nekretnina idealna za obiteljski odmor ili investiciju. Uz glavnu mjesnu plažu, kupanje je moguće i u brojnim okolnim manjim uvalama, a područje obiluje prirodnim....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 1.500.000 €, 25000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, na prodaju je najveći adrenalinski park u ovom dijelu Europe, potpuno operativan, međunarodno certificiran i razvijan više od 13 godina. Park se prostire na više od 2,5 hektara te predstavlja rijedak spoj nekretnine, turističke infrastrukture i etabliranog poslovnog brenda.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 1.630.000 €, 7919,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pula - Građevinsko Zemljište 7.919 m2: 3.000 m2 Stambeno-poslovne Zone i 4.919 m2 Gospodarske Namjene. Investicijski Potencijal s Mogućnošću Gradnje do 15 metara visokih zgrada (5katova). Postoji mogućnost kupnje okolnog zemljišta. Struja i Voda na parceli. Osim impresivnih mogućnosti....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 465.000 €, 4485,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA ? VELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA, KOMERCIJALNA NAMJENA ? VELI VRH, PULA! Na prodaju je atraktivna građevinska parcela smještena na Velom Vrhu, jednom od najperspektivnijih poslovnih dijelova Pule. Parcela je komercijalne namjene, s velikim potencijalom za razne poslovne aktivnosti....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 580.000 €, 4158,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VALDEBEK- građevinsko zemljište- 4158 m2! Ova prelijepa građevinska parcela ukupne površine 4158 m2 smještena je na izvrsnoj poziciji i prometnoj povezanosti. Parcela je uredna i pravilnog oblika. Nalazi se u mirnom i uređenom dijelu. Parcela se nalazi uz asfaltirani put, te se voda,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 592.000 €, 4986,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule. Mjesni odbor Štinjan obuhvaća uz prigradsko naselje Štinjan i prigradske turističke predjele Puntakristo, Puntiželu, Valdežunac i Mulimenti, te otoke Sv. Jerolim, Kozadu, Sv. Katarinu. Čitavo područje obuhvaća površinu od 6.055.036....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 580.000 €, 4158,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Veliko građevinsko zemljište 3km od mora i centra Prodaje se prostrano građevinsko zemljište namijenjeno za stambenu izgradnju, smješteno u Puli, svega 3 kilometra udaljeno od mora. Zemljište, veličine 4158 m2, pruža izvanrednu priliku za razvoj vašeg snova o idealnom domu ili....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.066.000 €, 5150,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula koji je ujedno i najveći grad Istarske županije. Pula je bogata svojom kulturnom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, Na upit, 5092,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Puli na samoj zaobilaznici u ulazu u grad podaje se građevinska parcela koja ima namjenu K1 (poslovno-trgovačka zgrada). Pored je sagrađena zgrada sa mješovitom (poslovno-stambenom) namjenom na 5 m visine. Pristupni put sa zaobilaznice, struja, voda odmah pored parcele. Park Igralište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Na upit, 24556,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Izvanredno investicijsko zemljište Velebna Pula je kao grad Rim, sagrađena na sedam brežuljaka. Smještena je na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te je najveći grad i glavna luka Istre. U Puli su koncentrirane tri tisuće godina povijesti.....