• GoHome Professional
zemljista parcele pula barem 1290 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula barem 1290 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula barem 1290 m2

  • Za upit "zemljista parcele pula barem 1290 m2" pronađeno 279 nekretnina - prosječna cijena 152 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1220 m2 (malo manji)
    • 1350 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosječna cijena)
    • do 17000 eura
    • do 145 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, 228.865 €, 6539,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, u dijelu Monteserpo, prodajemo tri lijepo uređene poljoprivredne parcele koje se nalazi u blizini Šijanske šume. Riječ je o tri katastarske čestice sljedećih površina: 2216 m2, 2011 m2, 2012 m2 + put površine 300m2, što sveukupno čini 6539 m2. Parcele se mogu kupiti kao cjelina....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 1.219.000 €, 5538,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Štinjanu u blizini mora nalazi se ovo lijepo zemljište turističke namjene. Prema lokaijskoj informaciji moguća je izgradnja hostela,apart hotela,turističkih apartmana i kampa (max visina 12,5m , pogled more). Okruženje prelijepih plaža. Pristupni put s asfaltirane prometnice. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 3.446.800 €, 4924,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Marina Veruda - građevinsko zemljište K1 namjene, 4.924 m2. Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 4924m2 sa upisanim putem. Zemljište ima namjenu K1 koja je namijenjena za trgovačku-uslužnu djelatnost -Zone gospodarske namjene (oznake K1 i K2) predviđene su za....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 180.000 €, 6200,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, prodaje se poljopriovredno zemljište koje se nalazi na Medulinskoj cesti. Udaljeno je 200 metara od glavne prometnice. Pravilnog je kvadratnog oblika. Struja i voda nalaze se na 50 metara udaljenosti. #prodaja .

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 597.000 €, 5793,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se maslinik sa 160 maslina , teren od 5793 m2 pola je građevinsko, pola negrađevinsko - poljoprivredno. Uz parcelu se nalazi i sva infrastruktura. Navedeni maslinik daje 300 litara ulja. Info: +385 91 6115706 Kontakt: +385 98420885 azra@almadominvest.com PULA BUSOLER građevinsko....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 400.000 €, 22900,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji 22.900m2 kombiniranog zemljišta u široj okolici Pule, od čega je 15.400m2 građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne namjene + 7.500m2 poljoprivredne namjene. U navedenom građevinskom području gospodarsko proizvodne namjene može se graditi jedna benzinska postaja te prateći....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 244.900 €, 6239,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom području istarskog poluotoka. Pulski Amfiteatar najveći je i najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj. Grad je bogat svojom baštinom i Rimskim ostavštinama koje krase i upotpunjuju kulturu ovog grada.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 259.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 12.400 m2 podijeljeno na cca 10.000 m2 oranice i 2400 m2 šume. Zemljište je smiješteno 6 km od Pule u mjestu Loborik, a prvo urbanizirano zemljište udaljeno je 100 m. Na zemljištu se nalazi legalizirani gospodarski objekt od 35 m2,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 2.583.000 €, 9933,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Kompleks građevinskih parcela - odlična lokacija! Na atraktivnoj lokaciji prodaje se kompleks građevinskih parcela ukupne površine 9.933m2. Temeljem Generalnog urbanističkog plana Grada Pule namjena zemljišta je unutar stambene namjene "S" te unutar zone "51", zona "G"....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 206.000 €, 4912,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Galižana, građevinsko zemljište 4912 m2 gospodarske namjene unutar industrijske zone. Sva infrastuktura nalazi se nedaleko od zemljišta. ID CODE: 300041048-248 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: 00385 52 638 222 Fax: 00385 52 638 220 E-mail: pula@remax-istra.hr www.remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 240.000 €, 9603,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Puli, Valdebek, ukupne površine 9.603 m². Zemljište se sastoji od tri povezane katastarske čestice. Na zemljištu je zasađeno oko 150 stabala maslina: 50 stabala starih cca 12 godina i 100 stabala starih između 2 i 8 godina. Maslinik je ograđen.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 1.200.000 €, 8000,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA TOP LOKACIJA 8000M2 POSLOVNA NAMJENA JEDINSTVENO 00385911608456 PULA - TOP LOKACIJA - ZEMLJIŠTE POSLOVNA NAMJENA JEDINSTVENO (prodaja).

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.429.000 €, 12000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Škatari, 760.000 €, 9500,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinske parcele sveukupne površine 4376 m2 i poljoprivredne parcele 7932 m2 koje čine jednu cjelinu. Blizu glavne ceste, ali je pristup po neasfaltiranom putu. Parcelacija je napravljena i ima zaseban put ali treba ishodovati građevinsku dozvolu. Dozvoljena je gradnja....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 234.000 €, 6680,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula- Monte Turco, poljoprivredno zemljište površine 6680 m2. Na parceli se nalazi maslinik (193 masline stare cca. 25 godina) i vinograd. Voda na parceli. Pristupni put do parcele sa asfalta. Za više informacija kontaktirati broj 092 110 77 74 Za više informacija: Predrag Bunčić....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 395.000 € na 400.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Šijana, 400.000 €, 40000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2025 - 400.000 €
30.03.2025 - 410.000 €
21.12.2025 - 415.000 €
05.01.2026 - 420.000 €
15.03.2026 - 400.000 €
19.03.2026 - 420.000 €
25.03.2026 - 395.000 €
10.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište Pula - mogućnost otkupa polovice zemljišta Zemljište Pula - mogućnost podijele na pola.

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.066.000 €, 5150,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula koji je ujedno i najveći grad Istarske županije. Pula je bogata svojom kulturnom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.219.000 €, 5538,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.428.000 €, 11901,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište ukupne površine 11901 m2. Lokacijska informacija. Pristupni put do parcele. Udaljenost od struje i vode 50 metara. 400 metara od mora zračne linije. Parcela je pravokutnog oblika. Za više informacija kontaktirati broj 092 110 77 74 Za više informacija:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 232.455 €, 15497,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ročko Polje - prodajemo veliki, gotovo ravan poljoprivredni teren položen dijelom uz cestu - javno dobro. Teren je u naravi livada, plodno tlo visoke vrijednosti, idealno za Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo. Mjesto je poznato po uzgoju istarskog krumpira, maslinarstvu, poljoprivrednim....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 160.000 €, 3903,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 3903 m², pravilnog pravokutnog oblika, smješteno na mirnoj, ali strateški izuzetno dobroj lokaciji. Parcela ima direktan pristupni put, što omogućuje jednostavan dolazak i korištenje zemljišta u različite svrhe. Nalazi se u zoni koja....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 263.000 €, 4781,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u Štinjanu na odličnoj lokaciji šumu koja se nalazi na rubu urbanizacije. Ukupne površine 4781 m2. Pristupni put do zemljišta.Mirna i lijepa lokacija.Udaljenost od mora 900 metara. Udaljenost od asfalta 200 metara. Infrastruktura odmah u blizini zemljišta. Za više informacija:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 295.230 €, 9841,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se atraktivno građevinsko zemljište industrijske namjene I2, idealno za realizaciju različitih poslovnih projekata. Lokacija omogućuje izgradnju poslovne hale, skladišta, suhog veza te drugih objekata koji spadaju u ovu kategoriju namjene. Parcela je pravilnog oblika, lako pristupačna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Na upit, 8000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ZA POSLOVNU NAMJENU 8000m2 TOP LOKACIJA INFO NA 00385911608456 .

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, Na upit, 9933,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Na upit, 24556,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,