• GoHome Professional
zemljista parcele pula barem 1260 m2 pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele pula barem 1260 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula barem 1260 m2 pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula barem 1260 m2 pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 129 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1200 m2 (malo manji)
    • 1320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 156 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • park
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 229.000 €, 1448,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 239.000 €
24.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m² i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m² i 581 m²....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.500 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 290.500 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 320.000 €
26.02.2026 - 290.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je zadivljujući i mnogostruk grad, prepun mogućnosti za svaki posjet. Od svoje drevne rimske arhitekture do prekrasnih pogleda na more, Pula vas poziva da istražite njenu bogatu povijest, živahne kulturne festivale i zapanjujuće prirodne krajolike. Naš se grad može pohvaliti....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Šikići, 290.000 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 332.000 €
14.11.2025 - 320.000 €
26.02.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimna građevinska parcela površine 1.862m2, smještena u mirnom i ugodnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta vožnje od povijesne jezgre Pule i prekrasnih istarskih plaža. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, dimenzija približno 85 x 21 metar, što ga čini savršenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula barem 1260 m2 pala cijena'
229.000 €
229.000 €
75.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 1.770.440 € na 1.707.210 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 1.707.210 €, 12646,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 0 €
09.01.2025 - 1.770.440 €
26.02.2026 - 1.707.210 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.eurovilla.hr

Na samo 800 m od prvih plaža prodaje se veliko građevinsko zemljište od čak 12600 m2.Prema prostornoplanskoj dokumentaciji dozvoljena je stambena gradnja, površne izgrađenosti od min 70 do maksimalno 200 m2.Dozvoljena je gradnja slobodnostojećih građevina malih gabarita: slobodnostojeće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled