• GoHome Professional
zemljista parcele pula 1280 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula 1280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 1280 m2

  • Za upit "zemljista parcele pula 1280 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 220 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1220 m2 (malo manji)
    • 1340 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 197 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Monte Magno, 85.000 €, 1299,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom području istarskog poluotoka. Pulski Amfiteatar najveći je i najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj. Grad je bogat svojom baštinom i Rimskim ostavštinama koje krase i upotpunjuju....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 504.000 €, 1260,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi vam nudimo izuzetno zanimljivo građevinsko zemljište u Puli. Površina zemljišta iznosi 1260 m2, pravokutnog je oblika, u zoni obuhvata GUP-a, izgrađeni dio. Infrastruktura se nalazi do parcele u cesti. Značajke: Pristup s asfaltirane ceste. Pogodno za gradnju obiteljske kuće,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 228.000 €, 1300,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine cca 1300 m² u blizini Pule. Parcela se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog projekta. Infrastruktura je u neposrednoj blizini ? voda i struja nalaze se do same parcele,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula 1280 m2'
212.000 €
212.000 €
212.000 €
  Zemljište, PULA, Busoler, 272.000 €, 1360,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište na Busoleru ukupne površine 1360 m². Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se na udaljenosti od 100 metara od glavne ceste, što omogućava dobru pristupačnost. Vlasništvo je uredno, a u blizini se nalaze trgovački centri i grad Pule, što dodatno....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 600.000 €, 1200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Izvrsna prilika za investiciju i izgradnju bilo stambenog ili stambeno-poslovnog prostora na parceli od 1230m2 sa dozvoljenom gradnjom od P+2 na samo 2km od centra Pule, u mirnom dijelu u kome se ubrzano razvija stanovanje kome pogoduje blizina javnih sadržaja poput bolnice, banke,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 270.000 € na 266.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 266.000 €, 1280,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 266.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovo zemljište smjestilo se na odličnoj lokaciji, samo 2,5km od centra grada te samim time i svih potrebnih sadržaja. Nalazi se u mirnoj ulici okruženo livadama i obiteljskom kućom. U blizini se nalazi i trgovački centar a prve plaže su udaljene oko 5 minuta vožnje. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 33.000 €, 1290,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja: Poljoprivredno zemljište u Puli, naselje Busoler Prodaje se poljoprivredno zemljište u naselju Busoler, Pula, veličine 1290 m. Zemljište je lijepog pravokutnog oblika, što omogućava optimalno iskorištavanje prostora. Pristup zemljištu je osiguran putem urednog pristupnog....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 85.000 €, 1299,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom području istarskog poluotoka. Pulski Amfiteatar najveći je i najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj. Grad je bogat svojom baštinom i Rimskim ostavštinama koje krase i upotpunjuju kulturu ovog grada.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 1315,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1.315 m² na iznimno traženoj lokaciji na području Pule, odmah uz glavnu prometnicu . Riječ je o poziciji koja kombinira visoku prometnu frekvenciju, odličnu vidljivost i brzu povezanost , što je čini idealnom za stambeni ili poslovno?stambeni projekt....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 270.000 €, 1360,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE na Busoleru 1300 m2 Građevinsko zemljište pravilnog je oblika, prostrano, namjena stambena, pripojeno uz put. Udaljeno 100 metara od glavne ceste. Blizina svih sadržaja: dućan, pošta, banka, super-marketi, Centar Pule na 5 minuta vožnje, 15 minuta....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Nadomak centra Pule u prigradskom naselju Busoler, u mirnoj ulici izdvojeno od buke i gužve se smjestila građevinska parcela ukupne površine od 1360 m2 pravilnog pravokutnog oblika s cijelom infrastrukturom odmah do zemljišta.Zemljište se nalazi svega 700 metara od trgovačkog centra....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2025.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini centra Pule, na samo dva kilometra udaljenosti, smjestilo se iznimno građevinsko zemljište površine 1360 m2 u mirnom i rezidencijalnom naselju okolice Busolera.Ova lokacija nudi savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za izgradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 141.500 €, 1360,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište, pravilnog oblika ukupne površine 1360 m2. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, okruženo maslinicima i obiteljskim kućama. Udaljeno je svega 5 minuta vožnje od centra grada. Sva potrebna infrastruktura 10m od zemljišta. Pristupni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 205.000 €, 1360,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja, 100 metara od glavne ceste. Parcela ima direktan pristupni put, pravilnog je oblika, uredno vlasništvo i bez tereta. Za sve informacije nazvati na broj +385 91 1509 059 (Viber / WhatsApp) ili na mail: aida.kudic@bagi-immobilien.hr....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 220.000 €, 1360,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi građevinsko zemljište na Busoleru ! Radi se građevinkom zemljištu, površine 1360m2. Nalazi se 100 metara od glavne ceste. Direktan pristupni put, pravilnog je oblika. INFO: azra@almadominvest.com +385 91 611 5706 PULA - Građevinsko zemljište na Busoleru.

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na Busoleru povšeine 1360 m². Ova atraktivna lokacija pruža idealne uvjete za izgradnju obiteljske kuće ili vile s bazenom, nudeći mirnu okolinu i dobru povezanost s gradom. Idealno za one koji žele ustvariti svoj san o savršenom domu. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 240.000 €, 1200,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula - Veli Vrh, građevinsko zemljište površine 1200 m2. Pravokutnog oblika, dužine 40 metara i širine 30 metara. Pristupni put do parcele. Parcela se nalazi 400 metara od mora - Sveta Katarina. Mirna i lijepa lokacija. Za više informacija kontaktirati broj 098/199-1901 Za više informacija:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 571.500 €, 1363,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 571.500 €, 1363,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći  mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 158.000 €, 1387,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U Puli na atraktivnoj lokaciji prodaje se građevinsko zemljište površine 1387m2. Pravilnog je oblika, cca dimenzija 37x37m, sa pristupnim putom sa tri strane. Prednja strana ima pogled na veliki višegodišnji maslinik. Infrastruktura u blizini. Zbog svojih dimenzija postoji mogućnost....