- zemljista parcele pula

  • Za upit "zemljista parcele pula" pronađeno 939 nekretnina - prosječna cijena 190 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1030 m2
    • do 1290 m2
    • 1290 m2 (prosječna površina)
    • barem 1290 m2
    • 1550 m2
  •  Po cijeni
    • do 14000 eura
    • do 17000 eura (prosječna cijena)
    • do 21000 eura
    • do 176 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Šijana, 336.500 €, 2253,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POSLOVNE NAMJENE Na prodaju je građevinsko zemljište poslovno?industrijske namjene površine 2.500 m², smješteno u uređenoj poslovnoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada. Veliki potencijal ? na zemljištu je moguća izgrađenost do 60%, što omogućuje realizaciju....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 120.000 €, 560,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i traženoj zoni u okolici Pule prodaje se građevinska parcela pravilnog oblika i ravnog nagiba, površine 559 m², s izrađenim projektom za modernu obiteljsku kuću s bazenom. Lokacija je posebno atraktivna zbog blizine mora te odlične povezanosti ? Fažana, Štinjan i Pula udaljeni....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 130.000 €, 603,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na zanimljivoj lokaciji Busolera prodajemo građevinsko zemljište odličnog formata površine 603m2. Zemljište ima uredan pristupni put, te se nalazi u blizini asfaltirane prometnice, dok je sva infrastruktura u krugu od 20m. Idealnog kvadratnog formata, 24m x 25m, pogodno za izgradnju....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Šikići, 290.000 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 332.000 €
14.11.2025 - 320.000 €
26.02.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimna građevinska parcela površine 1.862m2, smještena u mirnom i ugodnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta vožnje od povijesne jezgre Pule i prekrasnih istarskih plaža. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, dimenzija približno 85 x 21 metar, što ga čini savršenim....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 107.000 €, 596,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepo građevinsko zemljište u Puli na Valdebeku. Površine 596 m2 , pravilnog oblika , oblika kocke Uredan pristupni put, struja voda kanalizacija na 20m od parcele Mogućnost gradnje duplex kuće, 6 stanova, P+2 , 40% izgrađenost Dobra lokacija, blizina svih bitnijih sadržaja....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 218.000 €, 700,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Puli površine 700 m. Parcela ima pristupni put, a priključci za struju i vodu nalaze se u blizini terena. Zemljište je pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno u blizini svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.429.000 €, 12000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 400.000 €, 22900,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji 22.900m2 kombiniranog zemljišta u široj okolici Pule, od čega je 15.400m2 građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne namjene + 7.500m2 poljoprivredne namjene. U navedenom građevinskom području gospodarsko proizvodne namjene može se graditi jedna benzinska postaja te prateći....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Monte Magno, 260.000 €, 990,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na prodaju, smješteno u Puli, Valdebek, predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže parcelu u urbanom području s povoljnim položajem. Lokacija Valdebek u Puli poznata je po svojoj blizini gradskim sadržajima i dobroj povezanosti s ostatkom grada, što ovu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 130.000 €, 722,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Štinjan građevinska parcela površine 722 m2, ucrtan prilazni put od 9 m. Udaljenost od mora cca 1 km, voda i struja u neposrednoj blizini. KONTAKT : 0917300193 EMAIL : istradom.wesna@gmail.com ID KOD AGENCIJE: 2560 Vesna Ž Mob: 091 730 0193, 092 382 8094 Tel: +385 52 381 040 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 227.700 €, 990,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na prodaju u Puli, Štinjan Predstavljamo građevinsko zemljište smješteno u atraktivnoj zoni Pule, u naselju Štinjan. Ova lokacija nudi izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući svom položaju u blizini urbanih sadržaja i razvijene gradske infrastrukture. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Ilirija, 326.700 €, 2253,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, prodaje se zemljište poslovne namjene I2 (industrijsko zanatska namjena) i K1 (poslovna-trgovačko uslužna namjena) prema prostornom planu. Nalazi se dijelom u građevinskom području naselja, a dijelom u građevinskom neizgrađenom uređenom dijelu naselja prema prostornom planu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 188.000 €, 2585,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u blizini svih sadržaja. Struja i voda se nalazi uz zemljište, pristupni put koji je u vlasništvu grada Pule. Teren je jednim cijelom u padu, te se to može iskoristiti za podrum ili parking. Vlasništvo uredno. ID CODE: ZBO-0168 Slobodanka Praznik Agent....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 438.700 €, 2937,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POSLOVNE NAMJENE Na prodaju je građevinsko zemljište poslovnoindustrijske namjene površine 2.937 m, smješteno u uređenoj poslovnoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada. Veliki potencijal na zemljištu je moguća izgrađenost do 60%, što omogućuje realizaciju....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 1.590.000 €, 12350,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula - prodaje se zemljište u poslovno-industrijskoj zoni sa iznimno velikim potencijalom. Na prodaju je atraktivno zemljište površine preko 12 000 m2, smješteno u poslovnoindustrijskoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada. Mogućnost izgrađenosti do 60%Direktan pristup željezničkoj....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 946.000 €, 2365,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

TOP LOKACIJA! Prodajemo lijepo građevinsko zemljište površine 2365 m2 mješovite namjene. Zemljište se nalazi na odličnoj lokaciji na svega 800 m od mora i plaža te 4 km od centra grada. Pristupni put uredan, sva infrastruktura u blizini. Vlasništvo uredno, 1/1, bez tereta. ** Sve....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 220.000 € na 217.000 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, 217.000 €, 700,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 225.000 €
16.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa pravomoćnom građevinskom dozvolom kvadrature 700 m2. Lokacija parcele je vrlo atraktivna, ima predivan pogled na grad te je okružena prirodom. U okolici ima svega nekoliko kuća što osigurava intimnost i mir. Priključci vode i struje su na zemljištu.....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 109.000 € na 130.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 130.000 €, 580,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 109.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Valdabek - prodaja građevinskog zemljišta od 580m2 S IDEJNIM PROJEKTOM ZA 4 STAMBENE JEDINICE ! Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta od 580m2s idejnim projektom, struja, voda i kanalizacija na parceli, od grada s autom 3 min., do mora Verudele 5 min., sve je u krugu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 795,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 795 m², od čega je 658 m² građevinsko zemljište, a 137 m² površina puta. Nalazi se u naselju Kaštanjer u Puli, na atraktivnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja: trgovačkih centara, kafića, restorana i javnog prevoza. Za zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 115.990 €, 504,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Štinjan, prodaje se građevinsko zemljište površine 493 m, idealno za izgradnju obiteljske kuće, moderne vile za odmor ili manje stambene zgrade. Parcela je pravilnog, pravokutnog oblika te se nalazi unutar obuhvata GUP-a, u izgrađenom dijelu građevinske zone, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.066.000 €, 5150,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula koji je ujedno i najveći grad Istarske županije. Pula je bogata svojom kulturnom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 49.000 €, 2298,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, zaobilaznica prema Šišanu, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 2298m2. Zemljište je pravilnog oblika, obradivo, ravno, osunčano, u naravi livada, do nedavno obrađivano. Postoji velika mogućnost nalaza podzemne vode kao susjedna parcela. U blizini je većeg cestovnog....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 219.000 €, 511,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Rijetka prilika. Prodaja građevinskog zemljišta u centru Pule od 511m2. U prodaji je građevinsko zemljište u centru Pule. Ima 511m2 i može se sagraditi prizemlje plus 2 kata.Odlična prilika za gradnju manje stambene zgrade sa od 2 do 6 stanova ili obiteljsku kuću s bazenom. U dogovoru....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 126.600 €, 703,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Štinjan građevinska parcela površine 703 m2, ucrtan prilazni put od 9 m. Udaljenost od mora cca 1 km, voda i struja u neposrednoj blizini. KONTAKT : 0917300193 EMAIL : istradom.wesna@gmail.com ID KOD AGENCIJE: 2559 Vesna Ž Mob: 091 730 0193, 092 382 8094 Tel: +385 52 381 040 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 49.000 €, 1104,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/Max Centar nekretnina, izdvaja iz svoje ponude vikend parcelu (u negrađevinskoj zoni) cca 600 m od plaža na Hidrobazi ili kampa Valbandon, 2 km od prelijepe Fažane te na granici urbane zone sa infrastrukturom. Parcela se sastoji od 2 čestice, a do parcele ide ucrtani put. Vlasnici....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.