• GoHome Professional
zemljista parcele ploče barem 2130 m2 - GoHome
  • zemljista parcele ploče barem 2130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele ploče barem 2130 m2

  • Za upit "zemljista parcele ploče barem 2130 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 119 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2020 m2 (malo manji)
    • 2240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9600 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 120 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+40%

Promjena cijene sa 64.100 € na 89.740 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOČE, 89.740 €, 2564,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 64.100 €
27.03.2026 - 89.740 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Baćina, okruženoj prirodom i zelenilom, prodaje se prostrano zemljište površine 2.564 m2 koje nudi brojne mogućnosti, bilo za osobnu upotrebu ili za razvoj turističkog sadržaja u skladu s prirodom. Udaljeno je svega oko stotinjak metara od mora, a okruženje....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 148.820 €, 2126,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na južnoj strani mjesta Baćina, skriveno u miru zelenila i uz blizinu mora, smjestilo se zemljište površine 2.126 m2 koje na prvi pogled osvaja svojim prirodnim okruženjem i autentičnim dalmatinskim šarmom. Ova parcela pruža rijetku priliku za stvaranje mjesta gdje se tradicija i....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 360.000 €, 2113,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi u samom središtu mjesta pored Ploča. Po prostornom planu grada predviđeno je za izgradnju poslovno?stambene zgrade. Ukupna površina navedenog zemljišta iznosi 2113 m2. Vlasništvo 1/1. ID KOD AGENCIJE: 757/40 Zemljište, na prodaju.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele ploče barem 2130 m2'
544.000 €
544.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 220.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOČE, 220.000 €, 4690,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 234.500 €
08.03.2026 - 200.000 €
27.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Baćina prodaju se dvije susjedne parcele ukupne površine 4.690 m2 koje zajedno mogu činiti cjelinu s brojnim mogućnostima. Iako nisu spojene, nalaze se blizu jedna drugoj, što pruža dodatnu fleksibilnost kod uređenja i korištenja. Na prvoj parceli površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!