• GoHome Professional
zemljista parcele pašman barem 1030 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pašman barem 1030 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pašman barem 1030 m2

  • Za upit "zemljista parcele pašman barem 1030 m2" pronađeno 96 nekretnina - prosječna cijena 176 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 980 m2 (malo manji)
    • 1080 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 192 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 1.450.000 €, 4822,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Dobropoljana na otoku Pašmanu. Izuzetno atraktivna lokacija prvi red do mora! Teren je pravilnog, pravokutnog oblika, ravan, dimenzija otprilike 44 x 123 m. Smješten je uz osvijetljenu asfaltiranu ulicu, a priključci struje i vode su u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 600.000 €, 5778,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ždrelac je mjesto na otoku Pašmanu. Do mjesta Ždrelac ima 10-tak minuta vožnje od Tkona na Ugljanu koji je mostom povezan sa Pašmanom, a do Preka dođete trajektom iz Zadra za svega 20-tak minuta. Ždrelac je isto tako svega 20 minuta udaljen od mjesta Tkon do kojega možete doći trajektom....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 1.091.600 €, 5458,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 140 metara od mora i plaže. Zemljište se sastoji se od 4 građevinske čestice i ima ukupno 5458 m2, . Daleko od buke, na mirnoj lokaciji i laganoj uzvisini. Zemljište je pravilnog oblika, blago nakošeno....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 3.998.000 €, 16458,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Vela Bisaga MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Hrvatsku obalu krasi idiličnan arhipelag od 1185 otoka i otočića, što svrstava Jadransku obalu u drugu najrazvedeniju obalu Sredozemnog mora. Nasuprot Sv. Petra na Moru, u neposrednoj blizini otoka Galešnjak (još zvan....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 297.228 €, 4371,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - ZEMLJIŠTE S MASLINAMA - ŽDRELAC Prodajemo poljoprivredno zemljište s potencijalom prenamjene u građevinsko obzirom da graniči sa građevinskom zonom. Zemljište ima 4371m2. Na zemljištu se nalazi velik broj stabala maslina. S obzirom na veliku kvadraturu, blizinu prometnice....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 580.000 €, 5778,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PAŠMAN, ŽDRELAC - građevinski teren 5778m2 s pogledom na more za stambenu zgradu stanove /apartmane / obiteljsku kuću / villu / kuću za iznajmljivanje - odmor s bazenom Građevinsko zemljište je udaljeno 200m zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 59.999 €, 4515,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman, TKON Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 4.515 m2 pravokutnog oblika, dimenzija cca 140 m x na najužem mjestu 20 m, a na najširem 45 m. Položeno je niz sjeveroistočnu padinu brda Ćokovac na čijem vrhu je je jedini muški benediktinski samostan u Hrvatskoj, spomenik....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 305.000 €, 5091,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno Zemljište površine 5091 m2 nalazi se u mjestu Banj na otoku Pašman (južna strana koja gleda prema Dugom otoku). Zemljište je pravilnog oblika i dimenzija, na njemu se nalazi maslinik, ima pristupni put, struja uz parcelu. Više informacija na upit! Pašman-Banj,poljoprivredno....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 96.400 €, 4820,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PAŠMAN - TKON - Poljoprivredno zemljište od 4820 m2! Na prodaju je poljoprivredno zemljište pravilnog oblika cca 81m x 64m, udaljeno od mora 800 m. Parcela se nalazi uz prometnicu. Mjesto Tkon smješten na otoku Pašmanu, predstavlja vrlo atraktivnu destinaciju za turistička ulaganja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 143.000 €, 23811,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman, Tkon, prodaje se, poljoprivredno zemljište sastavljeno od tri zasebne parcele od kojih najveća ima više od 17 tisuća metara četvornih. Ta parcela ima i nesmetan pogled na more, Pašmanski kanal i Biograd. Može se razgovarati i o odvojenoj kupnji pojedinih parcela. Radi se o....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, Na upit, 5923,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Dobropoljana na otoku Pašmanu, prvi red uz more s panoramskim pogledom na more prema Sukošanu, Sv. Petru i Velebitu ? spada u top kategoriju zemljišta na zadarskom području. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, Na upit, 5778,00 m2