• GoHome Professional
zemljista parcele pašman 820 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pašman 820 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pašman 820 m2

  • Za upit "zemljista parcele pašman 820 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 148 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 780 m2 (malo manji)
    • 860 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 15000 eura
    • do 130 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 160.000 €, 839,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PAŠMAN, teren od 839 m2 koji se nalazi udaljen u blizini mora. Na terenu se može izgraditi objekt do maksimalno 4 stambene jedinice. Za razgled i informacije slobodno nazovite +385/99/320-0001 ID KOD AGENCIJE: 14870 Milan Mandić Direktor - Agent s licencom Mob: +385(0)99/320-0001....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište Kraj, otok Pašman Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 800 m, smješteno u prirodnom okruženju iznad mjesta Kraj na otoku Pašmanu. Zemljište je stari maslinik s 9 odraslih maslina, idealno za ljubitelje prirode, maslinarstva i boravka na otvorenom.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 269.900 €, 842,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašman, u mjestu Pašman, u mirnoj uvali Lučina. Parcela ima 842 m2 i nalazi se svega 80 m od mora (drugi red). Sa zemljišta se pruža lijep otvoren pogled na more. Parcela je: - na ravnom terenu - očišćena - spremna za gradnju Svi komunalni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pašman 820 m2'
249.000 €
87.500 €
122.000 €
  Zemljište, PAŠMAN, 106.000 €, 809,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAŠMAN, BANJ - Građevinsko zemljište 809 m2 Na prodaju je građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, površine 863 m². Parcela se nalazi oko 600 metara od centra naselja, trgovine i plaže, u izgrađenom dijelu građevinskog područja. Zemljište je pravilnog oblika, a svi potrebni....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.000 €, 825,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, Otok Pašman, Banj 825 m2 Prodaju se dva građevinska zemljišta sveukupne površine 825 m2. Na parceli se nalazi stara magareča kuća. Parcele se 300 metara od samog naselja Banj, 250 metara od gradske plaže u Banju. Centar mjesta u kojem se nalazi sve potrebno....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 269.900 €, 842,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja se izjemno atraktivno gradbeno zemljišče na otoku Pašman, v kraju Pašman, v mirnem zalivu Lučina. Parcela meri 842 m² in se nahaja le 80 m od morja (2. red). Z zemljišča je lep odprt pogled na morje, možen je tudi pogled na sončni vzhod in sončni zahod, kar daje lokaciji poseben....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.560 €, 796,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Mrljane na otoku Pašmanu.Nalazi se u blizini otočke magistrale i sa zemljišta se pruža već sa prizemne etaže pogled na more i kanal.Mogućnost gradnje objekta do 600 bruto m2 sa pomoćnim objektom i visina vjenca do 10,50 metara u visinu.Maksimalan....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 100.000 €, 792,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Izvrsna prilika! Građevinsko zemljište na prodaju u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, udaljeno oko 500 metara zračne linije od centra mjesta, najbliže trgovine i plaže. Južne je orijentacije. Zemljište je površine 792 m2. Ima pristupni put, a sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 78.800 €, 788,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva građevinska zemljišta u mjestu Banj, na otoku Pašmanu, površine 788 m² i 925 m2, po cijeni od 100 EUR/m2. Zemljišta su relativno pravilnog oblika s pristupnim putevima. Infrastrukturni priključci struje i vode su u neposrednoj blizini. Konfiguracija tla je pravilna,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 857,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 857 m2 ? Mrljane (Pašman) Prodaje se građevinsko zemljište površine 857 m2 u mjestu Mrljane, na otoku Pašmanu. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se unutar izgrađenog građevinskog područja, što značajno olakšava ishođenje dozvola i početak gradnje. Osnovne....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 100.000 €, 860,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravokutnog oblika na otoku Pašman, mjesto Kraj, blizu mlina Kraj i kampa Torkul, površine 860 m2, od mora 200 m, pogled na more prema Biogradu, prilaz sa asfaltne ceste, na cesti voda i struja, ravna parcela sada u naravi maslinik. Zbog dobrog oblika....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 119.000 €, 861,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u naselju Kraj na otoku Pašmanu udaljeno 200 metara od mora. Zemljište se nalazi uz državnu cestu D110 na ugodnoj lokaciji između dviju uvala s plažama, to jest, Tratica i Dužica. U naravi je na zemljištu maslinik s većim stablima masnila. U blizini zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 112.500 €, 863,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAŠMAN, BANJ - Građevinsko zemljište 863 m2 Na prodaju je građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, površine 863 m². Parcela se nalazi oko 600 metara od centra naselja, trgovine i plaže, u izgrađenom dijelu građevinskog područja. Zemljište je pravilnog oblika, a svi potrebni....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 112.500 €, 863,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, relativno pravilnog oblika, udaljeno oko 600 metara od centra mjesta, najbliže trgovine i plaže. Zemljište je površine 863 m2. Nalazi se u blizini lokalnog asfaltnog puta, a sva potrebna infrastruktura je u krugu 50....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 868,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja zemljište u Svetom Filipu i Jakovu, smješteno u građevinskoj zoni. Trenutno je na parceli maslinik, a pristup je moguć makadamskim putem koji vodi do samog zemljišta. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini mora te pruža predivan pogled....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.400 €, 874,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 600 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i imaukupno 874 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.50 do 3m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno te....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.400 €, 874,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 600 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i ima ukupno 874 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.50 do 3 m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno te....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 190.750 €, 763,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, površine 763 m2 nalazi se na odličnoj, mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora - 80 metara od plaže! Parcela ima javni pristupni put, a nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja, i ima pogled na more!! Infrastrukturni priključci....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 105.000 €, 890,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u mjestu Mrljane otok Pašman. Površina parcele 890m2, pristup puta sa dvije strane. Udaljenost od plaže 200m. Sva potrebna infrastruktura u blizini. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 97.240 €, 748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se građevinske parcele u naselju Ždrelac na otoku Pašmanu. Sve parcele nalaze se jedna do druge i imaju pristupni put. Infrastrukturni priključci nalaze na susjednoj parceli. Udaljenost od zemljišta do plaže je cca. 250 m. Prodaju se pojedinačno 3 parcele od cca. 750 m2 -....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 74.000 €, 740,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ? T2 zona, Otok Pašman, Banj 740 m2 Prodaju građevinsko zemljište ? turističke namjene (T2) sveukupne površine 740 m2. Mogućnost i kupovine susjednih parcele, to okrupnjavanje većeg dijela. Parcele se cca kilometar od samog naselja Banj, cca kilometar od gradske....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.150 €, 901,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište Otok Pašman, blizina mora, atraktivna lokacija. ID KOD AGENCIJE: DA1000046 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 E-mail: natasa.mrsic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Zemljište Pašman.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com