• GoHome Professional
zemljista parcele pašman 780 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pašman 780 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pašman 780 m2

  • Za upit "zemljista parcele pašman 780 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 179 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manji)
    • 820 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 15000 eura
    • do 131 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 87.560 €, 796,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Mrljane na otoku Pašmanu.Nalazi se u blizini otočke magistrale i sa zemljišta se pruža već sa prizemne etaže pogled na more i kanal.Mogućnost gradnje objekta do 600 bruto m2 sa pomoćnim objektom i visina vjenca do 10,50 metara u visinu.Maksimalan....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 190.750 €, 763,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, površine 763 m2 nalazi se na odličnoj, mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora - 80 metara od plaže! Parcela ima javni pristupni put, a nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja, i ima pogled na more!! Infrastrukturni priključci....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište Kraj, otok Pašman Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 800 m, smješteno u prirodnom okruženju iznad mjesta Kraj na otoku Pašmanu. Zemljište je stari maslinik s 9 odraslih maslina, idealno za ljubitelje prirode, maslinarstva i boravka na otvorenom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pašman 780 m2'
106.000 €
106.000 €
106.000 €
  Zemljište, PAŠMAN, 78.800 €, 788,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva građevinska zemljišta u mjestu Banj, na otoku Pašmanu, površine 788 m² i 925 m2, po cijeni od 100 EUR/m2. Zemljišta su relativno pravilnog oblika s pristupnim putevima. Infrastrukturni priključci struje i vode su u neposrednoj blizini. Konfiguracija tla je pravilna,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 100.000 €, 792,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Izvrsna prilika! Građevinsko zemljište na prodaju u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, udaljeno oko 500 metara zračne linije od centra mjesta, najbliže trgovine i plaže. Južne je orijentacije. Zemljište je površine 792 m2. Ima pristupni put, a sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.500 €, 796,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE površine 796 m2 u mjestu Mrljane na otoku Pašmanu. OPIS NEKRETNINE: - izgrađeni dio građevinskog područja; - mirna i tiha pozicija; - koeficijent izgrađenosti 0,30; - udaljeno 350 m od mora Mrljane je jedno od naselja na otoku Pašmanu koji se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 97.240 €, 748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se građevinske parcele u naselju Ždrelac na otoku Pašmanu. Sve parcele nalaze se jedna do druge i imaju pristupni put. Infrastrukturni priključci nalaze na susjednoj parceli. Udaljenost od zemljišta do plaže je cca. 250 m. Prodaju se pojedinačno 3 parcele od cca. 750 m2 -....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 74.000 €, 740,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ? T2 zona, Otok Pašman, Banj 740 m2 Prodaju građevinsko zemljište ? turističke namjene (T2) sveukupne površine 740 m2. Mogućnost i kupovine susjednih parcele, to okrupnjavanje većeg dijela. Parcele se cca kilometar od samog naselja Banj, cca kilometar od gradske....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.000 €, 825,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, Otok Pašman, Banj 825 m2 Prodaju se dva građevinska zemljišta sveukupne površine 825 m2. Na parceli se nalazi stara magareča kuća. Parcele se 300 metara od samog naselja Banj, 250 metara od gradske plaže u Banju. Centar mjesta u kojem se nalazi sve potrebno....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 730,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravokutnog oblika nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Čestica ima osiguran kolni prilaz, a na njoj je moguće izgraditi zgradu s najviše četiri stambene jedinice. Uz stambenu zgradu dopuštena je i gradnja pomoćnog objekta. Zemljište se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 190.000 €, 723,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u drugom redu od mora, u mjestu Banj na otoku Pašmanu, 76 metara udaljeno od plaže. Ima lijepi pogled na more. Površine je 723 m² i blago nepravilnog oblika. Smješteno je uz uređen pristupni put u vlasništvu općine. Ostala komunalna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 200.000 €, 723,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - PAŠMAN - BANJ - PRODAJE SE ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA PAŠMANU, k.o. Banj površine 723 m2 UDALJENO OD MORA I PRVE PLAŽE SVEGA 30 m. ______________________________________________________ Prema Prostornom planu uređenja Općine Pašman moguća je gradnja stambene zgrade....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 160.000 €, 839,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2024.,

www.smart-invest.hr

PAŠMAN, teren od 839 m2 koji se nalazi udaljen u blizini mora. Na terenu se može izgraditi objekt do maksimalno 4 stambene jedinice. Za razgled i informacije slobodno nazovite +385/99/320-0001 Blizina mora.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 288.000 €, 721,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinski teren u Kukljici u centru mjesta od 721 m2. Teren se nalazi prvi red uz more na idealnoj lokaciji za gradnju obiteljske kuće ili objekta za najam u turizmu. Na terenu se nalazi izgrađena garaža od 50 m2. Parcela ima pristupni put, te je sva infrastruktura u....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 719,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman - mjesto Pašman. Na prodaju su tri građevinska zemljišta ukupne površine 719 m2. Zemljišta su pravilnog oblika te se nalaze uz asfaltiranu prometnicu. Odlična lokacija samo nekoliko minuta lagane šetnje od prve plaže. Ukupne dimenzije: ca 13m x 57m Udaljenost od mora:....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 269.900 €, 842,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja se izjemno atraktivno gradbeno zemljišče na otoku Pašman, v kraju Pašman, v mirnem zalivu Lučina. Parcela meri 842 m² in se nahaja le 80 m od morja (2. red). Z zemljišča je lep odprt pogled na morje, možen je tudi pogled na sončni vzhod in sončni zahod, kar daje lokaciji poseben....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 249.000 €, 842,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Pašman, na istoimenom otoku, smjestilo se atraktivno građevinsko zemljište. Površina zemljišta iznosi 842 m2, a udaljeno je 80 m od mora, dok je udaljenost cestovnim pristupom 250 m. Teren je ravan, gotovo kvadratnog oblika, širine i dužine 21m2 s izduženim krajevima - svaki....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 269.900 €, 842,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašman, u mjestu Pašman, u mirnoj uvali Lučina. Parcela ima 842 m2 i nalazi se svega 80 m od mora (drugi red). Sa zemljišta se pruža lijep otvoren pogled na more. Parcela je: - na ravnom terenu - očišćena - spremna za gradnju Svi komunalni....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 100.000 € na 71.700 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 71.700 €, 717,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2023 - 71.700 €
09.03.2024 - 100.000 €
23.04.2026 - 71.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Banj ukupne površine 717 m2. Uz teren se nalazi pristupna cesta širine 3 metra. Dimenzije terena su cca 13 x 54 metara. Najuži dio u sredini je širine 12 m. Zemljište je udaljeno cca 800 metara od mora. U blizini su struja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 89.000 €, 706,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Dobropoljana, Pašman, prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more, gotovo kvadratnog oblika. Udaljeno je, dijelom uz glavnu otočnu cestu i uz glavnu seosku ulicu, cca 200 m od centra i svega 350 m do mora, luke i opjevane pješčane plaže. Vodovodne i elektro instalacije su....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 857,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište 857 m2 ? Mrljane (Pašman) Prodaje se građevinsko zemljište površine 857 m2 u mjestu Mrljane, na otoku Pašmanu. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se unutar izgrađenog građevinskog područja, što značajno olakšava ishođenje dozvola i početak gradnje. Osnovne....