• GoHome Professional
zemljista parcele pašman 1290 m2 do 15000 eura - GoHome
  • zemljista parcele pašman 1290 m2 do 15000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pašman 1290 m2 do 15000 eura

  • Za upit "zemljista parcele pašman 1290 m2 do 15000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1220 m2 (malo manji)
    • 1350 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 14000 eura (malo jeftiniji)
    • 15000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 126.600 €, 1266,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 650 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i imaukupno 1.266 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.20 do 3.40 m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 201.440 €, 1259,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman - Kraj, prodaje se građevinsko zemljište od 1259 m2 sa kojeg se pruža predivan pogled na more. . Zemljište je dimenzija cca. 25m x 50m oblik na L, asfaltni prilazni put, struja i voda pored. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 90 m udaljen od mora i plaže, blizina svih potrebnih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 198.000 € na 186.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 186.000 €, 1199,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 198.000 €
06.03.2026 - 186.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na svega cca 450 metara udaljenosti od centra i 400 metara udaljen od mora i plaže. Zemljište je površine 1198 m2, a ima uređen pristupni put. Sva potrebna infrastruktura je u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 115.000 €, 1288,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 400 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 1288 m2. Zemljište je većim dijelom u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 249.900 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 249.900 €, 1283,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Između Tkona i Pašmana u mjestu Kraj, svega 250 m od super popularne plaže Tratica, prodaje se uređena parcela, potpuno ograđena lijepim kamenim ogradnim zidovima i sa sačuvanim prekrasnim maslinama uz pristupni put i parking i s izvedenim priključkom vode. Do mora je izravno 200....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 250.000 €, 1301,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 1301 m2 ? Ždrelac, otok Pašman, 350 m od mora Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1301 m2 u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, udaljeno svega 350 metara od mora! Na zemljištu se nalazi objekt 57 m2 koji posjeduje rješenje o izvedenom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 149.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 139.000 €, 1247,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 149.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinska parcela površine 1250 m2 s ostacima kuće stare 250 godina , skoro pravilnih dimenzija, udaljena 350 m od mora u centru Tkona i isto toliko do plaže sa svim sadržajima. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 20 x 62 m te užom stranom leži....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 155.210 €, 1411,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Pašman. Otok bez granica. Otok sreće i radosti, velikih ljudi velikoga srca. Smješten u zadarskom arhipelagu između Zadra i Biograda, povezan mostom s Ugljanom i udaljen tek nekoliko kilometara od kopna, Pašman je jedna od najčišćih i najočuvanijih jadranskih destinacija. Morske....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 155.210 €, 1411,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na Pašmanu, površine 1411 m2. Od mora je udaljeno cca 1 km, a smješteno je na mirnoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća. Na zemljištu su zdrava stabla maslina, a sam posjed je uređen i ograđen. Pristupni put se pruža s jedne strane posjeda, a u....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 21.000 €, 1166,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1166 m² smješteno na atraktivnoj lokaciji, svega 250 metara od mora. Parcela je ravna i pravilnog oblika, što omogućuje jednostavno korištenje i razne mogućnosti uređenja prema potrebama budućeg vlasnika. S terena se pruža ugodan pogled....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele pašman 1290 m2 (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni