• GoHome Professional
zemljista parcele oporovec barem 910 m2 - GoHome
  • zemljista parcele oporovec barem 910 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele oporovec barem 910 m2

  • Za upit "zemljista parcele oporovec barem 910 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 150 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 860 m2 (malo manji)
    • 960 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 13000 eura
    • do 16000 eura (prosječna cijena)
    • do 19000 eura
    • do 163 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • ulica kralja zvonimira
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, OPOROVEC, 27.600 €, 920,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, tj. šuma ukupne površine 920 m2 u Gornjoj Dubravi u Oporovcu. Parcela je nepravilnog, duguljastog oblika i ima pristup na asfaltiranu cestu. Šuma je lijepa i uredna, duž cijele gornje strane parcele proteže se prohodan šumski put. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 194.500 €, 903,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u mirnom okruženju u Gornjoj Dubravi - Oporovec, adresa Lozica 30a, veličine 828 m2 + dio puta koji pripada navedenom gradilištu od 75m2, sveukupno 903m2. Gradilište je u urbanoj zoni te je okruženo već izgrađenim, lijepim kućama. Vlasništvo gradilišta....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 108.000 €, 993,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Gornjoj Dubravi. Zemljište se nalazi u ulici Sjeverna Lozica U mirnom naselju s puno zelenila. Sva infrastruktura potrebna za stambeni objekt je dostupna - struja, voda, kanalizacija, telefon i itd Mirni i lijepi dio Oporovca, daleko od gradske gužve, a opet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele oporovec barem 910 m2'
57.000 €
180.000 €
210.600 €
  Zemljište, OPOROVEC, 165.300 €, 872,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 872 m2 smješteno u naselju Oporovec, Gornja Dubrava, dostupno je za prodaju. Parcela se nalazi unutar građevinske zone, što omogućuje razvoj prema važećim urbanističkim planovima. Zemljište odlikuje atraktivna lokacija u području Gornje Dubrave, koja....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 300.000 € na 400.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, OPOROVEC, 400.000 €, 1720,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
08.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu- Oporovec prodaje se nekretnina s položajnim potencijalom, izlazom na dvije prometnice. Namjena : POSLOVNO UREDSKO, TRGOVAČKO,STAMBENO, SPORTSKO REKREACIJSKO, ravno čvrsto ograđeno kvadratićno građ.zemlj.zemljište 1/1 s izgrađenim temeljima.Postojeća gotovo sva projekt dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 239.000 €, 1745,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište stambene namjene površine 1745m2 (dimenzije cca 14m X 130m) u Gornjoj Dubravi naselje Granešina. Na parceli se može graditi dva objekta ukupne površine cca 700m2 s najvišom visinom 3 nadzemne etaže pri čemu je treća etaža potkrovlje ili uvučeni kat.....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 350.000 €, 1750,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno građevinsko zemljište 1750 m2 na mirnoj lokaciji u Oporovcu - Granešina. Idealno za izgradnju veće obiteljske kuće ili za dvije urbane vile i stambenu izgradnju. U krugu cca 150 m napravljeno je 10-tak stambenih zgrada sa stanovima te prekrasne obiteljske kuće. Uredno vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan