• GoHome Professional
zemljista parcele oporovec Najnovije - GoHome
  • zemljista parcele oporovec Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele oporovec Najnovije

  • Za upit "zemljista parcele oporovec najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+33%

Promjena cijene sa 300.000 € na 400.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, OPOROVEC, 400.000 €, 1720,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
08.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu- Oporovec prodaje se nekretnina s položajnim potencijalom, izlazom na dvije prometnice. Namjena : POSLOVNO UREDSKO, TRGOVAČKO,STAMBENO, SPORTSKO REKREACIJSKO, ravno čvrsto ograđeno kvadratićno građ.zemlj.zemljište 1/1 s izgrađenim temeljima.Postojeća gotovo sva projekt dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 57.000 €, 1253,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1.253 m2, od čega je 300 m2 građevinsko, a ostatak čini prirodno okruženje sa šumom, pružajući privatnost i mir. Na zemljištu je moguća izgradnja troetažne kuće do 150 m2. Parcela je duguljasta, ali dovoljno široka za udobno....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 99.000 €, 710,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište s Rješenjem o izvedenom stanju za izgradnju stambenog objekta od netto 75,14m2 (priz.+kat) uz koji dolazi septička jama, te klet/spremište s wc-om i propusnom septičkom jamom od 11 m2 te nove drvene nadstrešnice od 19m2. Ostatak zemljišta su kaskadni vrtovi od....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 158.000 €, 718,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 718 m² u mirnom i zelenom naselju Oporovec, u okruženju urbanih vila i obiteljskih kuća. Parcela je pogodna za izgradnju obiteljske kuće, a zbog lokacije i konfiguracije terena pogodna je i za projekt višestambene urbane vile. Priključci se....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 168.000 €, 764,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 764 m² u mirnom i zelenom naselju Oporovec, u okruženju urbanih vila i obiteljskih kuća. Parcela je pogodna za izgradnju obiteljske kuće, a zbog lokacije i konfiguracije terena pogodna je i za projekt višestambene urbane vile. Priključci se....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 165.300 €, 872,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 872 m2 smješteno u naselju Oporovec, Gornja Dubrava, dostupno je za prodaju. Parcela se nalazi unutar građevinske zone, što omogućuje razvoj prema važećim urbanističkim planovima. Zemljište odlikuje atraktivna lokacija u području Gornje Dubrave, koja....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 27.600 €, 920,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, tj. šuma ukupne površine 920 m2 u Gornjoj Dubravi u Oporovcu. Parcela je nepravilnog, duguljastog oblika i ima pristup na asfaltiranu cestu. Šuma je lijepa i uredna, duž cijele gornje strane parcele proteže se prohodan šumski put. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 108.000 €, 993,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Gornjoj Dubravi. Zemljište se nalazi u ulici Sjeverna Lozica U mirnom naselju s puno zelenila. Sva infrastruktura potrebna za stambeni objekt je dostupna - struja, voda, kanalizacija, telefon i itd Mirni i lijepi dio Oporovca, daleko od gradske gužve, a opet....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 96.800 €, 578,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? OPOROVEC Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Oporovcu, pravokutnog oblika dimenzija cca 25 x 24 m, ukupne površine idealne za razne investicijske projekte. Parcela se nalazi uz glavnu prometnicu, unutar urbane zone, te pruža odličnu priliku....