• GoHome Professional
zemljista parcele obrovac do 155 eura/m2 - GoHome
  • zemljista parcele obrovac do 155 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele obrovac do 155 eura/m2

  • Za upit "zemljista parcele obrovac do 155 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 112 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 450 m2
    • do 560 m2
    • 560 m2 (prosječna površina)
    • barem 560 m2
    • 670 m2
  •  Po cijeni
    • 147 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 162 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 11000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 963,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kruševu na Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 963m2 sa prekrasnim otvorenim pogledom na more. ID CODE: 5752 T Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr www.lider.hr .

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 76.650 €, 511,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Karinu. Zemljište se nalazi na vrlodobroj lokaciji u blizini glavneprometnice.Zemljište ima ukupno 511 m2 te je gotovo pravilnog oblika. Sva potrebna infrastruktura se nalazi u blizini zemljišta, a svi potrebni sadržaji su u krugu 200 m od....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 45.000 €, 360,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 360m. Zemljište je pravokutnog oblika 24x 15m te je idealno za gradnju manje samstojeće kuće Struja i voda u blizini More i plaža nalaze se na samo 300 m od zemljišta. ID CODE: 5869_Z_Ribnica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele obrovac do 155 eura/m2'
45.000 €
45.000 €
61.600 €
  Zemljište, OBROVAC, 79.205 €, 511,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju idealno građevinsko zemljište u mirnom dijelu mjesta Gornji Karin. Zemljište se nalazi na 280 metara od mora i centra, a svojom površinom zauzima 511 m2. Pristupni put ka zemljištu je osiguran. Vlasništvo je uredno 1/1 i bez tereta! Za više informacija ili dogovor oko razgleda....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 963,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište u Mekoj Dragi, Kruševo, površine 963 m2. Teren je pravilnog oblika, u idealnom obliku mjere su cca 21m x 38 m, na uzvisini, pod nagibom, s prekrasnim panoramskim neometanim pogledom na more. Od plaže i mora udaljeno je svega 70 m. Sva infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 963,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2024.,

www.njuskalo.hr

U Kruševu na Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 963m2 sa prekrasnim otvorenim pogledom na more. ID KOD AGENCIJE: 5752 T Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr www.lider.hr Građevinsko zemšljite sa pogledom....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 135.000 €, 1219,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Što Vam nudimo? Idealnu priliku za investiciju u objekt na moru bez prevelikih početnih ulaganja! Zašto je to prilika? Zato jer je velika ušteda u startu, a veliki potencijal i prinos u budućnosti! ! U cijenu je, osim samoga terena, uključen kompletan glavni projekt s građevinskom....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 49.720 €, 452,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Obrovac građevinsko zemljište površine 452 m² smješteno uz park prirode rijeke Zrmanje. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor te nudi miran ambijent i blizinu netaknute prirode.Okolina pruža miran ambijent i prirodne ljepote pogodne za odmor i....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 184.800 €, 1680,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Kruševo Meka Draga građevinsko zemljište površine 1.680 m² sa spektakularnim panoramskim pogledom na Novigradsko more, Paklenica, National Park i Velebit idealno za luksuznu vilu ili turističku investiciju.Za sve dodatne informacije slobodno nas Za ovu nekretninu kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 32.120 €, 292,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Gornji Karin građevinsko zemljište površine 292 m² smješteno u blizini Zadra, na atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Okruženo prirodom, nudi mir i privatnost, a istovremeno je na kratkoj udaljenosti od plaža, restorana, trgovina i svih potrebnih sadržaja.Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 59.000 €, 565,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Gornji Karin - građevinsko zemljište površine 565m2 sa pogledom na more i svom infrastrukturom u neposrednoj blizini prodajemo. Udaljeno oko 350m zračne linije od mora ID CODE: 5603 Z Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 61.600 € na 40.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 40.000 €, 400,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 61.600 €
26.03.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo izvanredno građevinsko zemljište od 400 m² u Kruševu, Meka Draga, blizu Zadra. Ova ekskluzivna parcela nudi jedinstvenu priliku za izgradnju luksuzne vile ili profitabilne turističke investicije. Njena pozicija osigurava spektakularan, neometan panoramski pogled na kristalno....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 37.000 €, 421,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 421m. Zemljište je dosta izduženo te se cijelom dužinom proteže uz lokalnu pristupnu cestu. Glavni i za gradnju iskoristvi dio zemljišta u dužini od 30m sa širinom od 13m te se sužava na10,5m, dok....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 134.850 €, 1798,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Kruševo, prodaje se građevinsko zemljište od 1798 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 45m x 40m, asfaltni prilaz, struja i voda u blizini. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 20 m udaljen od mora i plaže. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA MORE!!....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 55.575 €, 855,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr