• GoHome Professional
zemljista parcele obrovac do 12000 eura - GoHome
  • zemljista parcele obrovac do 12000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele obrovac do 12000 eura

  • Za upit "zemljista parcele obrovac do 12000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 11000 eura (malo jeftiniji)
    • 12000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, OBROVAC, 384.300 €, 1281,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Kruševo, prodaje se građevinsko zemljište od 1281 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 31m x 41m, u naravi postoji prilazni put, mali dio je u postupku riješavanja, struja i voda na udaljenost od cca. 150 m. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 61.600 € na 40.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 40.000 €, 400,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 61.600 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo izvanredno građevinsko zemljište od 560 m² u Kruševu, Meka Draga, blizu Zadra. Ova ekskluzivna parcela nudi jedinstvenu priliku za izgradnju luksuzne vile ili profitabilne turističke investicije. Njena pozicija osigurava spektakularan, neometan panoramski pogled na kristalno....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 170.000 €, 2685,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MEKA DRAGA KRUŠEVO - ODLIČNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NADOMAK MORA Meka draga je zaselak i plaža u mjestu Kruševo. Prekrasna plaža, mjesto na kojem možete provesti svoj odmor, naći svoj mir i odlučiti se provesti život u ovo mjestu. Ovo je mjesto mira, mjesto za opuštanje i mjesto koje....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 154.980 €, 738,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 738m2 treći red do mora u Kruševu. Radi se o većoj katastarskoj čestici koja je podijeljena na manje terene čiji plan i položaj se može vidjeti na galeriji slika oglasa. Lijepog je i pravilnog oblika. Pozicijom i oblikom pruža idealnu priliku....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 184.800 €, 1680,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Kruševo Meka Draga građevinsko zemljište površine 1.680 m² sa spektakularnim panoramskim pogledom na Novigradsko more, Paklenica, National Park i Velebit idealno za luksuznu vilu ili turističku investiciju.Za sve dodatne informacije slobodno nas Za ovu nekretninu kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026. - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Obrovac - Kruševo prodaje se građevinsko zemljište 450 m2; mogućnost kupnje i 650m2, cijena po dogovoru; udaljenost od mora iznosi samo 50 m; zemljište se nalazi u blizini ušća rijeke Zrmanje; potpuno je u prirodnom okruženju; zemljište je na blagoj....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 134.850 €, 1798,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zadar - Kruševo, prodaje se građevinsko zemljište od 1798 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 45m x 40m, asfaltni prilaz, struja i voda u blizini. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 20 m udaljen od mora i plaže. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA MORE!!....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 125.000 € na 92.500 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 92.500 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 125.000 €
24.05.2026 - 92.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 500 m2 smješteno u naselju Kruševo, Meka Draga, Obrovac, predstavlja izuzetnu priliku za ulaganje ili izgradnju. Svojom pozicijom u ovom dijelu Obrovca, drugi red od mora, zemljište nudi potencijal za razvoj različitih namjena, a građevinska namjena....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 55.575 €, 855,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište veličine 855m2 koje se nalazi u mjestu Meka Draga na mirnoj i tihoj lokaciji. Zemljište ima postojeći idejni projekat za izgradnju vile. Pristup parceli sa asfaltirane ceste. Udaljenost zemljišta do mora je svega 200 metara. Meka Draga se nalazi u....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 100.000 €, 481,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Muškovci, rijetka priliku za ulaganje u jedno od najslikovitijih područja Dalmacije.Ovo iznimno građevinsko zemljište površine 481 m2 smješteno je u idiličnom naselju Muškovci, nedaleko od povijesnog gradića Obrovca. Ono što ovu nekretninu izdvaja od svih ostalih na tržištu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele obrovac (83)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.