• GoHome Professional
zemljista parcele obrovac 450 m2 - GoHome
  • zemljista parcele obrovac 450 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele obrovac 450 m2

  • Za upit "zemljista parcele obrovac 450 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 430 m2 (malo manji)
    • 470 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 14000 eura
    • do 17000 eura (prosječna cijena)
    • do 21000 eura
    • do 177 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, OBROVAC, 49.720 €, 452,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Obrovac građevinsko zemljište površine 452 m² smješteno uz park prirode rijeke Zrmanje. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor te nudi miran ambijent i blizinu netaknute prirode.Okolina pruža miran ambijent i prirodne ljepote pogodne za odmor i....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026. - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Obrovac - Kruševo prodaje se građevinsko zemljište 450 m2; mogućnost kupnje i 650m2, cijena po dogovoru; udaljenost od mora iznosi samo 50 m; zemljište se nalazi u blizini ušća rijeke Zrmanje; potpuno je u prirodnom okruženju; zemljište je na blagoj....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 € na 80.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 100.000 €
10.05.2026 - 90.000 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OBROVAC, KRUŠEVO - Građevinsko zemljište drugi red do mora Zamislite život na samo nekoliko koraka od valova, u mirnom kutku Kruševa gdje se moru možete diviti iz udobnosti svoga doma. Ovo građevinsko zemljište, smješteno na drugom redu do mora, pruža savršenu ravnotežu između blizine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele obrovac 450 m2'
100.000 €
37.000 €
80.000 €
  Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.07.2023. - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2023.,

www.njuskalo.hr

Obrovac - Kruševo prodaje se građevinsko zemljište 450 m2; mogućnost kupnje i 650m2, cijena po dogovoru; udaljenost od mora iznosi samo 50 m; zemljište se nalazi u blizini ušća rijeke Zrmanje; potpuno je u prirodnom okruženju; zemljište je na blagoj padini te ima otvoren pogled na....