• GoHome Professional
zemljista parcele karojba 1220 m2 do 8700 eura - GoHome
  • zemljista parcele karojba 1220 m2 do 8700 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele karojba 1220 m2 do 8700 eura

  • Za upit "zemljista parcele karojba 1220 m2 do 8700 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1160 m2 (malo manji)
    • 1280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 8200 eura (malo jeftiniji)
    • 9100 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 137.800 €, 1210,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinske parcele 1046 m2 koja je razvedenog oblika maksimalnih dimenzija 20,52 mX 51,62 m. Uz građevinsku česticu prodaje se kompletni paket dokumenata za izgradnju vile max. tlocrtnih dimenzija 21,45x115,10m i visine 3,84, katnost zgrade prizemlje, te pomočna....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 120.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Rakotule je zajedničko ime za više manjih sela i zaselaka u općini Karojba, smještenih sjeverno od ceste koja iz Karojbe vodi prema Višnjanu. Nekada davno ovdje su motovunske plemićke obitelji imale svoje posjede. Upravo se u jednom takvom naselju nalazi ovo građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 149.000 €, 1240,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samom rubu građevne zone, okružen prirodom s kojega puca pogled na okolna brda i Motovun, prodaje se lijepi teren . Zemljište se nalazi u malom mjestu Rakotule na kraju sela. ID CODE: 1441 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51 498 068 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 105.000 €, 1256,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Uređeno građevinsko zemljište četverokutnog oblika sa pristupnim putem. Infrastruktura: voda i struja do parcele. Općina planira skoru izgradnju kanalizacije. U susjedstvu izgrađene vile sa bazenom. Građevna čestica se u Zemljišnim knjigama vodi kao oranica, izravnana je i košena.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 130.000 €, 1172,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, RAKOTULE - Građevinsko zemljište U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u mirnom i ugodnom okruženju naselja Rakotule, općina Karojba. Ukupna površina zemljišta iznosi 1.151 m, a nalazi se unutar građevinskog područja naselja, što omogućuje neposrednu gradnju. Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 137.300 €, 1146,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2024.,

www.crozilla.com

U prekrasnom dijelu Istre nalazi se građevinsko zemljište površine 1.146 m2. Okružena istarskom prirodom i prekrasnim pogledom na brežuljke. Razvednog je oblika s maksimalnim dimenzijama 31,65 m x 40,81 m U tijeku je ishođenje građevinske dozvole za prizemnicu s bazenom tlocrtnih....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 103.000 €, 1225,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Uređeno građevinsko zemljište četverokutnog oblika uz koji prolazi pristupni put. Infrastruktura: voda i struja do parcele. Općina planira skoru izgradnju kanalizacije. U susjedstvu izgrađene vile sa bazenom. Građevna čestica se u Zemljišnim knjigama vodi kao oranica, izravnana je....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 137.800 €, 1215,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2024.,

www.indomio.hr

U prekrasnom dijelu Istre nalazi se građevinsko zemljište površine 1.215 m2. Okružena istarskom prirodom i prekrasnim pogledom na brežuljke. Razvednog je oblika s maksimalnim dimenzijama 20,52 m x 51,62 m. U tijeku je ishođenje građevinske dozvole za prizemnicu s bazenom tlocrtnih....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 85.000 €, 1156,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa projektom kuće sa bazenom. Ima 9 parcela po cijeni 85000 € svaka. Građevinske dozvole. Zemljište je udaljeno 20 km od Poreča, 7 km od Motovuna i 15 km od Pazina. INFO: azra@almadominvest.com +385 91 611 6706 alma@alma-nekretnine.com +385 98 420....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 78.000 €, 1300,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom selu u okolici Karojbe nalazi se građevinsko zemljište ukupne površine 6000 m², ali se može sparcelirati na više manjih parcela po cca 1500 m² tako da se kvadratura može sparcelirati po želji kupca. Teren je pravokutnog oblika, blago nakošen i na parceli se nalazi priključak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele karojba 1220 m2 (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,