• GoHome Professional
zemljista parcele karojba 1220 m2 - GoHome
  • zemljista parcele karojba 1220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele karojba 1220 m2

  • Za upit "zemljista parcele karojba 1220 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 102 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1160 m2 (malo manji)
    • 1280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 8700 eura
    • do 10000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 109 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 137.800 €, 1210,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinske parcele 1046 m2 koja je razvedenog oblika maksimalnih dimenzija 20,52 mX 51,62 m. Uz građevinsku česticu prodaje se kompletni paket dokumenata za izgradnju vile max. tlocrtnih dimenzija 21,45x115,10m i visine 3,84, katnost zgrade prizemlje, te pomočna....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 120.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Rakotule je zajedničko ime za više manjih sela i zaselaka u općini Karojba, smještenih sjeverno od ceste koja iz Karojbe vodi prema Višnjanu. Nekada davno ovdje su motovunske plemićke obitelji imale svoje posjede. Upravo se u jednom takvom naselju nalazi ovo građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 149.000 €, 1240,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samom rubu građevne zone, okružen prirodom s kojega puca pogled na okolna brda i Motovun, prodaje se lijepi teren . Zemljište se nalazi u malom mjestu Rakotule na kraju sela. ID CODE: 1441 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51 498 068 E-mail:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele karojba 1220 m2'
105.000 €
78.000 €
104.000 €
  Zemljište, KAROJBA, 105.000 €, 1256,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Uređeno građevinsko zemljište četverokutnog oblika sa pristupnim putem. Infrastruktura: voda i struja do parcele. Općina planira skoru izgradnju kanalizacije. U susjedstvu izgrađene vile sa bazenom. Građevna čestica se u Zemljišnim knjigama vodi kao oranica, izravnana je i košena.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 130.000 €, 1172,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, RAKOTULE - Građevinsko zemljište U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u mirnom i ugodnom okruženju naselja Rakotule, općina Karojba. Ukupna površina zemljišta iznosi 1.151 m, a nalazi se unutar građevinskog područja naselja, što omogućuje neposrednu gradnju. Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 137.300 €, 1146,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2024.,

www.crozilla.com

U prekrasnom dijelu Istre nalazi se građevinsko zemljište površine 1.146 m2. Okružena istarskom prirodom i prekrasnim pogledom na brežuljke. Razvednog je oblika s maksimalnim dimenzijama 31,65 m x 40,81 m U tijeku je ishođenje građevinske dozvole za prizemnicu s bazenom tlocrtnih....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 103.000 €, 1225,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Uređeno građevinsko zemljište četverokutnog oblika uz koji prolazi pristupni put. Infrastruktura: voda i struja do parcele. Općina planira skoru izgradnju kanalizacije. U susjedstvu izgrađene vile sa bazenom. Građevna čestica se u Zemljišnim knjigama vodi kao oranica, izravnana je....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 137.800 €, 1215,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2024.,

www.indomio.hr

U prekrasnom dijelu Istre nalazi se građevinsko zemljište površine 1.215 m2. Okružena istarskom prirodom i prekrasnim pogledom na brežuljke. Razvednog je oblika s maksimalnim dimenzijama 20,52 m x 51,62 m. U tijeku je ishođenje građevinske dozvole za prizemnicu s bazenom tlocrtnih....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 85.000 €, 1156,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa projektom kuće sa bazenom. Ima 9 parcela po cijeni 85000 € svaka. Građevinske dozvole. Zemljište je udaljeno 20 km od Poreča, 7 km od Motovuna i 15 km od Pazina. INFO: azra@almadominvest.com +385 91 611 6706 alma@alma-nekretnine.com +385 98 420....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 78.000 €, 1300,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom selu u okolici Karojbe nalazi se građevinsko zemljište ukupne površine 6000 m², ali se može sparcelirati na više manjih parcela po cca 1500 m² tako da se kvadratura može sparcelirati po želji kupca. Teren je pravokutnog oblika, blago nakošen i na parceli se nalazi priključak....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 66.670 € na 69.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KAROJBA, 69.000 €, 1130,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 66.670 €
13.03.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, ISTRA, MOTOVUN OKOLICA. Prodaje se građevinska parcela od 1130 m2 u pitoresknom naselju Škropeti ( Karojba ), u srcu zelene Istre, desetak minuta vožnje do Motovuna ili Pazina, pola sata do mora- Poreča, Novigrada. Parcela je pravilnog oblika, nalazi....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 69.000 €, 1130,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.130 m² u općini Karojba, u srcu zelene Istre. Parcela je pravilnog oblika, a za zemljište je već izrađeno idejno rješenje za dvije montažne (drvene) kuće s bazenima, što pruža odličnu osnovu za bržu realizaciju projekta. Ova nekretnina nudi....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 140.000 €, 1321,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2023.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište površine 1.321m2 u istarskom mjestu Karojba s pogledom na dolinu. Ima pravovaljanu građevinsku dozvolu za obiteljsku kuću veličine 116m2, iako postoji mogućnost izmjene projekta te ostaje dovoljno prostora za još jednu kuću. Takđer na parceli se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 146.000 €, 1321,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA , KAROJBA Građevinsko zemljište s građevinskom dozvolom! Odlično građevinsko zemljište, koje se nalazi na početku malenog sela. Parcela ima pogled na dolinu. Također posjeduje građevinsku dozvolu što omogućava novim vlasnicima mogućnost da mogu odmah krenuti sa radovima. Parcele....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 160.000 €, 1321,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2023.,

www.indomio.hr

Na odličnoj i mirnoj lokaciji prodaje se građevinsko zemljište veličine 1321 m2 s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Zemljište je podijeljeno na četiri čestice te se prodaje kao cjelina. Zemljište je pravilnog oblika. Pristupni asfaltni put se nalazi odmah uz zemljište.Plaćeni su....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 145.250 €, 1321,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se četiri atraktivne građevinske parcele ukupne površine 1321 m2, smještene na vrhu slikovitog malog sela. Ove parcele čine jedinstvenu priliku za izgradnju obiteljskog doma ili vikendice s prekrasnim pogledom na dolinu. Teren je terasast, što omogućava panoramski pogled i....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 169.000 €, 1108,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnome mjestu svega 8 kilometara od najbolje sačuvanog srednjovjekovnog istarskog grada Motovuna, prodaje se građevinska parcela površine 1108 m2. Idealna pozicija za gradnju kuće s bazenom s pogledom na Motovun. U neposrednoj blizini parcele nalaze se: struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KAROJBA, 120.000 €, 1100,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 105.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, RAKOTULE - Građevinsko zemljište U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u mirnom i ugodnom okruženju naselja Rakotule, općina Karojba. Ukupna površina zemljišta iznosi 1.050 m, a nalazi se unutar građevinskog područja naselja, što omogućuje neposrednu gradnju. Prema važećem....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.