• GoHome Professional
zemljista parcele kali barem 570 m2 - GoHome
  • zemljista parcele kali barem 570 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele kali barem 570 m2

  • Za upit "zemljista parcele kali barem 570 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 161 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 540 m2 (malo manji)
    • 600 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 150 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Ugljanu,teren se nalazi na povišenom te se pruža predivan pogled na more. Teren je na super lokaciji te se ispred njega ne moze više graditi.Sva infrastruktura je u neposrednoj blizni. Dopustena je gradnja kuća sa bazenom,apartmanaVlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele kali barem 570 m2'
31.500 €
97.950 €
28.000 €
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066578 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 83.700 €, 558,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište u katastarskoj općini Kali, predio Otrić, smješteno je u neposrednoj blizini mora, na otprilike 20 metara od obale i uređene plaže. Parcela ima izravan pristup glavnoj cesti koja vodi prema mostu za otok Pašman, što osigurava izvrsnu povezanost s okolnim naseljima....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 579,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište / maslinik pov. 579 m2, otok Ugljan (Kali). Pravilnog je oblika, približnih dimenzija 21 x 29 m. Nalazi se svega par minuta hoda od samog mjesta Kali, te 500-tinjak metara od mora. Parcela ima pristupni put. Nudi obilje zelenila, čisti zrak, blizinu mora i....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 73.840 € na 62.480 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 62.480 €, 568,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 73.840 €
10.04.2026 - 62.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, zemljište površine 568 m2 nalazi na izvrsnoj lokaciji u blizini glavne prometnice.U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za svakodnevni život (škola, trgovine, ugostiteljski objekti).Potrebna infraktura nalazi se u neposrednoj blizini.Zemljište se nalazi unutar....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 27.900 € na 25.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 25.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 32.000 €
13.03.2026 - 29.900 €
11.04.2026 - 27.900 €
26.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno..Prodaje se teren sa maslinama oko 450m od mora,trenutno poljoprivredno,susjed do je na svoju parcelu stavio kućicu i tu živi..prva kuća je udaljena 100m od terena..Cijena nije fiksna,papiri uredni 1/1 .Molim vas zvati na broj 0959017773 Ante Kali teren,HITNO!.

 
 
 
  Zemljište, KALI, 31.500 €, 630,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 630 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 104.999 €, 554,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je idealno zemljište s pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u mjestu Kali 110 m od mora, a površinom zauzima 555 m2. Zemljište je pravilnog oblika približnih dimenzija 19m x 29m. Pristupni put je osiguran. Struja i voda se nalaze pored zemljišta. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 99.000 €, 705,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište 705 m2, mjesto Kali, otok Ugljan, koje se nalazi na lokaciji s koje se pruža neometani pogled na more i mjesto. Za više informacija kao i obilazak stojimo na raspolaganju .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 99.000 €, 705,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinska parcela veličine 705m2 u mjestu Kali, na otoku Ugljanu. Udaljena 270m od mora. Parcela se nalazi uz glavnu otočku cestu s neposrednim pristupom cijelom njezinom širinom, smještena iznad centra mjesta, crkve i ribarske luke. Nalazi se u građevinskoj zoni s....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 120.000 €, 721,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište, 20 m od mora, pogled, 721 m², Kali, Ugljan .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 120.000 €, 721,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište, 20 m od mora, pogled, 721 m2, Kali, Ugljan Građevinsko zemljište stambene namjene (Izgrađeni dio građevinskog naselja), površine od 721 m2 nalazi se na otoku Ugljanu, u mjestu Kali. Pristup zemljištu je osiguran s asfaltirane ceste, infrastruktura je u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 169.400 €, 770,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2022.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 790 m2 svega 150 m udaljeno od mora. Zemljište se nalazi na uzvisini pa ne postoji mogućnost zaklanjanja otvorenog pogleda na more. ID KOD AGENCIJE: Z-B-523 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 169.400 €, 770,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 790 m2 svega 150 m udaljeno od mora. Zemljište se nalazi na uzvisini pa ne postoji mogućnost zaklanjanja otvorenog pogleda na more. ID CODE: Z-B-523 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 93.720 €, 781,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište ? Kali, 781 m² Na prodaju je građevinsko zemljište površine 781 m², smješteno u mirnom dijelu mjesta Kali. Parcela je blago nakošena te pruža lijep pogled na more, a udaljena je približno 1700 m od mora. Zemljište ima osiguran pristupni put, što omogućuje jednostavan....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 171.600 €
08.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest stanova; približna udaljenost od mora....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 171.600 €
10.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 171.600 €
06.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.bova.hr

Kali .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 413.000 €, 997,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kalima, na otoku Ugljanu, smješteno 1.red do mora. Površine 997m2. Struja, voda i telefon se nalaze na terenu. Odlična lokacija, blizina centra mjesta, mir i tišina u okruženju obiteljskih kuća. Vlasništvo uredno. Građevinsko zemljište, Kali, 997....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 400.000 €, 1000,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

KALI / OTOK UGLJAN, prodaje se građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji u prvom redu do mora! Zemljište je površine 1000 m2. Uredno vlasništvo i dokumentacija. Sva infrakstrutura u neposrednoj blizini. Dozvoljena gradnja. KALI / ISLAND OF UGLJAN ? For sale is a construction plot....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 393.689 €, 1064,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na otoku Ugljanu,mjesto kali.Nalazi se u drugome redu od mora u vrlo atraktivnoj uvali iz koje se pruža prekrasan pogled na Kornatsko otočje.Idealno je za gradnju luksuzne vile jer priuža mir i tišinu.Valja napomenuti kako otok Ugljan ima izvrsnu povezanost....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 44.720 €, 1118,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, ukupne površine 1118 m², koje se sastoji od tri parcele. Zemljište je plodno i pogodno za poljoprivrednu namjenu. .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 44.720 €, 1118,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, ukupne površine 1118 m, koje se sastoji od tri parcele. Zemljište je plodno i pogodno za poljoprivrednu namjenu. ID KOD AGENCIJE: DA100066572 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 190.000 €, 1125,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 1125 m2 s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne kuće s bazenom.Kuća se prostire na tri etaže, a ukupna zatvorena površine kuće iznosi 236, 58 m2.Na prvoj etaži nalazi se garaža površine 19,18 m2, praonica,....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 255.200 €, 1343,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Otok Ugljan, u mjestu Kali nalazi se građevinsko zemljište površine 1343 m2.Sastoji se od dvije parcele pravilnog oblika.Do parcele je osiguran pristupni put, a struja i voda se nalazi u blizini terena.Sa zemljišta se pruža pogled na more, a nalazi se otprilike na 70 metara udaljenosti....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 268.600 €, 1343,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 1343 m2, mjesto Kali (Mala Lamjana) na otoku Ugljanu. Nalazi se u mirnoj uvali, svega 70 metara od mora/plaže, a pogodno je za izgradnju obiteljske kuće ili zgrade s apartmanima. Vlasništvo je uredno, 1/1. Građevinsko zemljište pov. 1343 m2, Kali (Mala Lamjana),....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 70.000 €, 1367,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U prekrasnom mjestu Kali, na otoku Ugljanu na prodaju je idealno poljoprivredno zemljište površine 1367 m2. Zemljište se nalazi s donje strane otoka te je približnih dimenzija 17m x 71 m2. Do zemljišta je pristupni put osiguran javnom cestom. Na zemljištu se tretnutno nalaze masline,....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 40.000 €, 1367,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK UGLJAN, KALI - Tradicionalan maslinik na otoku Ugljanu Autentičan maslinik s pogledom na more Kali, otok Ugljan Prodaje se prekrasan maslinik površine 1367 m na atraktivnoj lokaciji u blizini uvale Vela Lamjana. Površina: 1367 m Lokacija: Kali, predio oko Vele Lamjane Značajke:....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 630.000 €, 3182,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KALI- zemljište 1. red do mora od 3182 m2 prodajemo. Zemljište zatvara direktno uvalu . Nalazi se na južnoj strani otoka Ugljana u zaštičenoj pješačkoj uvali. Ovaj dio otoka je relativno malo naseljen tako da privatnosti ne nedostaje .Nalazi se u neizgrađenoj građevnoj zoni mješovite....