• GoHome Professional
zemljista parcele kali 570 m2 - GoHome
  • zemljista parcele kali 570 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele kali 570 m2

  • Za upit "zemljista parcele kali 570 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 165 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 540 m2 (malo manji)
    • 600 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 8800 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 110 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066578 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 83.700 €, 558,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište u katastarskoj općini Kali, predio Otrić, smješteno je u neposrednoj blizini mora, na otprilike 20 metara od obale i uređene plaže. Parcela ima izravan pristup glavnoj cesti koja vodi prema mostu za otok Pašman, što osigurava izvrsnu povezanost s okolnim naseljima....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066579 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele kali 570 m2'
104.999 €
104.999 €
25.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 73.840 € na 62.480 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 62.480 €, 568,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 73.840 €
10.04.2026 - 62.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, zemljište površine 568 m2 nalazi na izvrsnoj lokaciji u blizini glavne prometnice.U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za svakodnevni život (škola, trgovine, ugostiteljski objekti).Potrebna infraktura nalazi se u neposrednoj blizini.Zemljište se nalazi unutar....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 579,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište / maslinik pov. 579 m2, otok Ugljan (Kali). Pravilnog je oblika, približnih dimenzija 21 x 29 m. Nalazi se svega par minuta hoda od samog mjesta Kali, te 500-tinjak metara od mora. Parcela ima pristupni put. Nudi obilje zelenila, čisti zrak, blizinu mora i....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Ugljanu,teren se nalazi na povišenom te se pruža predivan pogled na more. Teren je na super lokaciji te se ispred njega ne moze više graditi.Sva infrastruktura je u neposrednoj blizni. Dopustena je gradnja kuća sa bazenom,apartmanaVlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com