- zemljista parcele kali

  • Za upit "zemljista parcele kali" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 206 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 450 m2
    • do 570 m2
    • 570 m2 (prosječna površina)
    • barem 570 m2
    • 680 m2
  •  Po cijeni
    • do 14000 eura
    • do 18000 eura (prosječna cijena)
    • do 21000 eura
    • do 180 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 30.000 €, 579,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište / maslinik pov. 579 m2, otok Ugljan (Kali). Pravilnog je oblika, približnih dimenzija 21 x 29 m. Nalazi se svega par minuta hoda od samog mjesta Kali, te 500-tinjak metara od mora. Parcela ima pristupni put. Nudi obilje zelenila, čisti zrak, blizinu mora i....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Ugljanu,teren se nalazi na povišenom te se pruža predivan pogled na more. Teren je na super lokaciji te se ispred njega ne moze više graditi.Sva infrastruktura je u neposrednoj blizni. Dopustena je gradnja kuća sa bazenom,apartmanaVlasništvo....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 171.600 €
10.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 80.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 80.000 €, 426,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 100.000 €
22.03.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinska parcela pov. 426 m2, mjesto Kali na otoku Ugljanu. Nalazi se u samom mjestu, iznad lučice Dolac, te svega 120 metara od mora. Nalazi se na blagoj padini, tako da ima i pogled na more. Ima pristupni put sa dvije strane (iz sela i preko otočke glavne ceste). Potrebno je....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 268.600 €, 1343,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 1343 m2, mjesto Kali (Mala Lamjana) na otoku Ugljanu. Nalazi se u mirnoj uvali, svega 70 metara od mora/plaže, a pogodno je za izgradnju obiteljske kuće ili zgrade s apartmanima. Vlasništvo je uredno, 1/1. Građevinsko zemljište pov. 1343 m2, Kali (Mala Lamjana),....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 75.000 € na 55.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 55.000 €, 420,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
22.05.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

SNIŽENA CIJENA - Građevinsko zemljište, 130 m do mora, površina 420 m2, Kali, Ugljan Na udaljenosti 130 m do mora smjestilo se građevinsko zemljište ukupne površine 420 m2. Smješteno je u okruženju nekolicine kuća i do njega vodi pristupni put. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 171.600 €
08.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest stanova; približna udaljenost od mora....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 413.000 €, 997,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kalima, na otoku Ugljanu, smješteno 1.red do mora. Površine 997m2. Struja, voda i telefon se nalaze na terenu. Odlična lokacija, blizina centra mjesta, mir i tišina u okruženju obiteljskih kuća. Vlasništvo uredno. Građevinsko zemljište, Kali, 997....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 27.900 € na 25.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 25.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 32.000 €
13.03.2026 - 29.900 €
11.04.2026 - 27.900 €
26.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno..Prodaje se teren sa maslinama oko 450m od mora,trenutno poljoprivredno,susjed do je na svoju parcelu stavio kućicu i tu živi..prva kuća je udaljena 100m od terena..Cijena nije fiksna,papiri uredni 1/1 .Molim vas zvati na broj 0959017773 Ante Kali teren,HITNO!.

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 171.600 €
06.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.bova.hr

Kali .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 54)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!