• GoHome Professional
zemljista parcele grohote barem 1340 m2 - GoHome
  • zemljista parcele grohote barem 1340 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele grohote barem 1340 m2

  • Za upit "zemljista parcele grohote barem 1340 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 105 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1270 m2 (malo manji)
    • 1410 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9900 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 124 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GROHOTE, 184.000 €, 1343,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo izuzetno atraktivno građevinsko zemljište 1343 m2 na Šolti sa kojeg se pruža otvoreni pogled na more. Teren se nalazi u izuzetno mirnoj slijepoj ulici na mirnom i malo naseljenom mjestu Grohota na otoku Šolti. Teren se nalazi nedaleko glavne ceste prema Rogaču. Struja i....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 184.000 €, 1343,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U SAMOM MJESTU GROHOTE, OTOK ŠOLTA Prodaje se građevinsko zemljište od 1343 m2 u mirnom dijelu Grohota, na otoku Šolti. Otok Šolta postaje sve prisutnija top destinacija u Dalmaciji, turistički atraktivna, ima prekrasnu prirodu i kristalno čisto more,....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 215.000 €, 1343,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NIJE AGENCIJA ? PRODAJA DIREKTNO OD VLASNIKA! Atraktivno građevinsko zemljište od 1.343 m² u mirnom i blago naseljenom dijelu Grohota, otok Šolta. Smješteno u slijepoj ulici, idealno za one koji traže privatnost i mir, a opet blizu svih sadržaja. ? Pokriveno infrastrukturom ? struja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele grohote barem 1340 m2'
140.000 €
296.000 €
197.500 €
  Zemljište, GROHOTE, 146.300 €, 1330,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem lijepu parcelu, trapeznog oblika, veličine 1330 m2 u mjestu Grohote na otoku Šolta. Parcela je po važećem urbanističkom planu u građevinskoj zoni, a nalazi se uz glavnu cestu između Konzuma, ambulante i OPG-a Plenković. Cijena parcele je 146.300,00 eura - 110 e/m2. Građevinsko....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 44.000 €, 1482,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište ? Grohote, Šolta Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1.482 m², ograđeno suhozidom. Na parceli se nalazi oko 20 stabala maslina. Zemljište se nalazi uz staru cestu od Grohota prema Nečujmu, s odličnim i prohodnim pristupnim putem. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 187.000 €, 1500,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2024.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 1500m2 - ŠOLTA, GROHOTE POGLED NA MORE! Prodajemo građevinsko zemljište na Šolti. Zemljište ukupne površine od 1500m2 udaljeno je 1km od mora i plaže. Od trgovine i ljekarne udaljeno je 15min pješice. Zemljište ima pristup s glavne ceste i blagi nagib.....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 302.200 €, 1510,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1511 m² smješteno na mirnoj i sunčanoj lokaciji na otoku Šolti. Zemljište se odlikuje otvorenim pogledom na more, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog objekta. Na parceli se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 247.000 €, 1538,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište 1538 m² s pristupnim putem U ponudi je atraktivno građevinsko zemljište površine 1538 m², smješteno na odličnoj lokaciji s pristupnim putem s gornje i donje strane parcele. Zemljište je idealno za gradnju luksuzne vile, stambenog kompleksa ili objekta....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 169.000 €, 1550,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju građevinsko zemljište u Grohotama na otoku Šolti LOKACIJA Zemljište se nalazi u Grohotama, administrativnom i društvenom središtu otoka Šolte. Smješteno je na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u blizini centra mjesta, gdje se....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 197.600 €, 1235,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šolta, Grohote, građevinsko zemljište površine 1235 m2 za izgradnju stambenog objekta, vikend kuće sa popratnim sadržajima. Dimenzije zemljišta: cca. 37m (širina ) x cca. 33 m ( dužina) Udaljenost od mora i plaže: cca. 250 m. Pogled na more. www.biliskov.com - ID:13113 Prodaja, Šolta,....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 325.000 €, 2085,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

GROHOTE Mjesto na otoku Šolti koje se nalazi nasred otoka, na sjeveroistočnom rubu Sridnjeg polja. Prometno su značajne jer se nalaze na na križanju glavne šoltanske prometnice i ceste do Rogača. Najveće su i najstarije mjesto na otoku. Prodaje se veliko, lijepo građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 420.000 €, 2370,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

U šoltanskom mjestu Rogaču, na traženoj lokaciji, ekskluzivno posredujemo u prodaji prekrasnog građevinskog zemljišta. Zemljište površine 2370 m2, smješteno je na blagoj uzvisini što omogućava izuzetan pogled na mirnu uvalu, more i srednjodalmatinske planine. Zermljište je od mora....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 65.000 €, 2422,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na području Grohota prodajem uređen maslinik površine 2422 m2, sa 34 masline. Do maslinika vodi makadamski put. Iz maslinika djelomičan pogled na more. Mogućnost priključka na vodu. Vlasništvo 1/1. Cijena je na upit. Prodajem maslinik u Grohotama, 2422 m2.

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 65.000 €, 2422,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Na južnoj strani Šolte, u mjestu Grohote, smješten je odlično održavani maslinik površine 2.422 m², idealan za one koji traže poljoprivredno zemljište u neposrednoj blizini mora.Na parceli se nalaze 34 dobro održavane masline starije od 50 godina, s izvrsnim potencijalom za proizvodnju....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 55.000 €, 2452,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prekrasnu parcelu na cesti u uvalu Tatinja, na zemlji ima desetak maslina 3 rogača puno ruzmarina , maginja i desetak borova, napravili smo novi ulaz za auta na parcelu poravnali cestu poravnali plato za nadstrešnicu i kućicu postavljene instalacije za istu, pogled na jug....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 218.400 €, 2569,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.eurovilla.hr

Šolta, Grohote, građevno zemljište površine 2.569m2, od mora 200 m, a od centra mjesta 300 m. Odlična lokacija povišen teren, otvoreni pogled na uvalu i otoke.Zemljište koje čini jednu cjelinu gotovo pravilnog pravokutnog oblika (62mx42m) pristupni puti do parcele, mogućnost gradnje....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 450.000 €, 2850,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šolta, Grohote, prizemna kuća 50m2 sa maslinikom na prekrasnoj lokaciji sa otvorenim pogledom i izlazom na glavnu cestu. Mogućnost gradnje više objekata, južna orijentacija.U glavnom mjestu otoka Šolte, u blizini svih sadržaja. Šolta,Grohote,građevinsko zemljište 2850m2 s objektom....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 31.170 €, 3117,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE NA OTOKU ŠOLTA ? GROHOTE Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 3.117 m² na atraktivnoj lokaciji u mjestu Grohote na otoku Šolta. Zemljište je u vlasničkom listu kvalificirano kao šuma, pravilnog je pravokutnog oblika te ima pristupni put do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 200.000 €, 3963,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šolta - Grohote, prodaje se poljoprivredno zemljište od 3963 m2. . Zemljište je dimenzija cca. 78m x 50m, struja i voda su u blizini zemljišta, prilazni bijeli put koji je upisan. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 70 m udaljeno od....