• GoHome Professional
zemljista parcele dugi rat 1040 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dugi rat 1040 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dugi rat 1040 m2

  • Za upit "zemljista parcele dugi rat 1040 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 243 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 990 m2 (malo manji)
    • 1090 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 31000 eura
    • do 259 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DUGI RAT, 265.000 €, 1023,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA Građevinsko zemljište s projektom, Sumpetar (Jesenice) 1.023 m Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.023 m, smješteno u mirnom i sunčanom Sumpetru (Općina Dugi Rat), svega 250 metara udaljeno od mora. Zemljište dolazi s pravomoćnom građevinskom dozvolom....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 272.000 €, 1047,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Omiš, Mali Rat građevinsko zemljište 1047 m2 pravilnog oblika, Dvije čestice od 463 m2 i 584 m2. Zemljište se prodaje sa projektom za gradnju, vlasnici su u fazi ishođenja građevinske dozvole. Iako u orkuženju parcela na kojima su već izgrađene vile, lijepa lokacija omogućava privatnost.....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 265.000 €, 1023,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Građevinsko zemljište s projektom, Sumpetar (Jesenice) ? 1.023 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.023 m², smješteno u mirnom i sunčanom Sumpetru (Općina Dugi Rat), svega 250 metara udaljeno od mora. Zemljište dolazi s pravomoćnom građevinskom dozvolom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dugi rat 1040 m2'
200.000 €
200.000 €
  Zemljište, DUGI RAT, 265.000 €, 1023,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1023m2 u Sumpetru (Jesenice ,Općina Dugi Rat). Udaljena od mora 250 metara, sa pripadajućim projektom za koji je ishođena pravomoćna građevinska dozvola (kčbr 7436 k.o. Jesenice), a za isti su plaćene sve pristojbe (komunalni i vodni doprinosi).....