• GoHome Professional
zemljista parcele dubrovnik do 1700 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dubrovnik do 1700 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dubrovnik do 1700 m2

  • Za upit "zemljista parcele dubrovnik do 1700 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 344 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1620 m2 (malo manji)
    • 1780 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosječna cijena)
    • do 37000 eura
    • do 308 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DUBROVNIK, 574.610 €, 1553,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u okolici Dubrovnika, u mirnom i ekskluzivnom dijelu Zatona, smjestilo se prostrano građevinsko zemljište površine 1.553 m2. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu, pozicioniranu unutar izgrađenog dijela naselja koji u posljednje....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 668.000 €, 1553,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Zatonu Malom, samo 12 km od Dubrovnika. Parcela od 1553 m² smještena je u drugom redu do mora, uz Jadransku magistralu. Pristup zemljištu je jednostavan i vrlo praktičan. Ovo zemljište pravilnog oblika, smješteno je u zoni M1, gdje je moguće izgraditi....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 575.000 €, 1553,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.553 m smješteno u Zatonu Malom, svega 12 km od Dubrovnika. Parcela se nalazi u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja, u drugom redu od mora, na izuzetno traženoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i prekrasni Zatonski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dubrovnik do 1700 m2'
420.000 €
145.000 €
357.000 €
  Zemljište, DUBROVNIK, 298.000 €, 1440,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2024.,

www.crozilla.com

Otok Šipan, prostrano građevinsko zemljište veličine 1440 m2 s postojećom građevinskom dozvolom za izgradnju stambenog objekta koji se proteže na 3 etaže ukupne bruto površine 630 m2 .Podrum se sastoji od garaže s dva parking mjesta, hodnika, tehničke prostorije, prostrane vinoteke....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 580.000 €, 1750,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Top zemljište za investiciju! Atraktivna lokacija, blizu Aci marine Komolac, 150-200 metara do rijeke Omble, pokraj magistrale, u zoni mješovite namjene, pretežito stanovanje niske gustoće (M1). Zemljište se sastoji od dvije parcele, jedna veća 1655 m2 i druga manja 95 m2, jedna do....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 440.000 €, 1695,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

U malom slikovitom mjestu, desetak minuta udaljenom od centra Dubrovnika, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište s očaravajućim pogledom na more i Elafite. Parcela ukupne površine od gotovo 1700 m2, smještena je na povišenoj poziciji, pravilnog je oblika, s osiguranim pristupnim....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 440.000 €, 1694,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište ukupne površine 1.694 m² smješteno na uzvišenju u Orašcu, slikovitom naselju svega desetak minuta vožnje od Dubrovnika. Riječ je o lokaciji koja nudi spektakularan panoramski pogled na more i Elafitske otoke ? Koločep, Lopud i Šipan ? te predivne zalaske sunca....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 605.000 €, 1592,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na otoku Šipanu, prvi red do mora. Radi se o tri građevinske čestice koje ukupno broje površinu od 1592m2, smještene na predivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Pristupni put do parcele je asfaltiran, te struja, vodovod i buduća trasa kanalizacije....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, Na upit, 1553,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Dubrovnik, Zaton Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.553 m, smješteno u slikovitom Zatonu pored Dubrovnika. Nalazi se unutar izgrađene građevinske zone naselja, što osigurava odlične uvjete za gradnju. Njegova iznimna lokacija, samo 70 metara od mora, pruža prekrasan....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 320.000 €, 1150,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine predstavlja zemljište s velikim potencijalom u Zatonu Malom, odmah uz magistralu i svega 25 metara od mora - PRILIKA ZA INVESTICIJU PRODAJA LOKACIJA Zatonska uvala sve se više prepoznaje kao poželjno mjesto za život, posebice među mladim obiteljima....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 98.000 €, 995,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Građevinsko zemljište smješteno je na otoku Šipanu koji je 20 kilometara udaljen od grada Dubrovnika. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, u zoni mješovite namjene (M1 zona, izgradnja stambeno-poslovne građevine). Površina zemljišta iznosi 995 m2. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 80.000 €, 995,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dubrovnik okolica, Šipanska Luka, atraktivno investicijsko građevinsko zemljište za kuću, rijetkost! U dubrovačkom arhipelagu, na otoku Šipanu prodaje se zemljište, na povišenoj poziciji sa pogledom na more i Šipansku luku. Trenutno je zemljište obraslo makijom i borovinom. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 438.500 €, 877,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Gružu. Ukupna površina zemljišta iznosi 877 m2. k.č.146 (117 ). ZK. ul. 135 Građevinsko zemljište, Dubrovnik, 877 m2.

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 500.000 €, 1843,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne veličine 1843m2 koje se nalazi u Dubrovniku, točnije u Mokošici. Za zemljište postoji idejni projekt za Etno selo sa 10 soba-20 ležaja(300m2 smještajnog prostora), jedinstveni detalji tradicionalne arhitekture i vrtova. Dodatni sadržaji: bazen....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 500.000 €, 1843,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji, Mokošica, Dubrovnik. Zemljište je ukupne površine 1.843 m² s pogledom na more. Za zemljište je izrađen idejni projekt. Radi se o Kompleksu Etno sela sa 20 ležaja (300 m² smještajnog prostora). Selo bi imalo mnoštvo dodatnih....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 500.000 €, 1843,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt Etno selo Dubrovnik zamišljen je kao spoj tradicijske arhitekture te prirodnih ljepota. Svojom bogatom ponudom ispunjava sve zahtjeve. Skladno podjeljen u nekoliko dijelova, čine ga kamene kuće od 10 smještajnih jedinica koje se sastoje od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 300.000 €, 841,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte iznimnu priliku za investiciju na jednom od najljepših elafitskih otoka, Lopudu. Predstavljamo vam atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 841 m², smješteno unutar građevinskog područja naselja, koje nudi neponovljiv potencijal za izgradnju vašeg budućeg doma iz....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, Na upit, 1843,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.07.2020.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 715.000 €, 711,00 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Dubrovnik, okolica - otok Koločep, ljetnikovac napravljen za vrijeme Dubrovačke Republike veličine ukupne površine 780 m2 na zemljištu 730 m2.Kompleks ljetnikovca s prostranim vrtom ograđen je visokim kamenim zidom koji je dio izvorne ladanjske cjeline. U trenutnom stanju sastoji....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 250.000 €, 665,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište Mokošica - 665 m Na prodaju građevinsko zemljište u Mokošici, ukupne površine 665 m. Vlasništvo je uredno 1/1, bez tereta, što omogućuje sigurnu i brzu realizaciju kupoprodaje. Smješteno u mirnom dijelu Mokošice, a opet u blizini svih važnih sadržaja i dobre....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 270.000 €, 658,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Dubrovnik, okolica - Zaton, građevinsko zemljište površine 658 m2 s građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama te prijavljenim radovima za obiteljsku kuću veličine GBP 210 m2. Smješteno na uzvisini u prekrasnom Zatonu u blizini grada Dubrovnika s pogledom prema moru i direktnim....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 115.000 €, 626,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2024.,

www.crozilla.com

Dubrovnik okolica - Mokošica, građevinsko zemljište ukupne površine 626 m2 do kojeg vodi uži asfaltirani put. Zemljište se nalazi u zoni mješovite namjene, pretežito stanovanje niske gustoće (M1-1), u zonama mješovite namjene niske gustoće predviđena je gradnja niskih građevina (Pr+Kat+Pk).....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 149.000 €, 580,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.broker.hr

U mirnom i slikovitom mjestu, svega desetak minuta vožnje od centra Dubrovnik, na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište s očaravajućim pogledom na more i Elafite. Zemljište je pravilnog oblika ukupne površine 580 m² te se nalazi na blago povišenoj lokaciji koja pruža prekrasan,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBROVNIK, 210.000 €, 550,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
03.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine nude Vam na prodaju građevinsko zemljište s potencijalom LOKACIJA Ovo zemljište nalazi se na Nuncijati koja je u sastavu grada. Naselje je južne orijentacije, okruženo zelenilom, te je zanimljivo za ljubitelje aktivnog sporta i dugih šetnji. U blizini je prehrambena....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 360.500 €, 531,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se 2 građevinske parcele od 531 m2, s pristupnim putem u Dubrovniku, Zaton, svega 300 metara do mora. Jedinstvena prilika za investiciju i uživanje u prekrasnom Dubrovniku. Slobodno kontaktirajte 00385 91 6192487 ID CODE: 130 LUNGO MARE NEKRETNINE Mob: 0998196512 E-mail: info@lungomare-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 156.000 €, 504,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Šipan, građevinsko zemljište 504 m2, drugi red do mora na uzvišenom položaju s potpunom infrastrukturom u blizini te pristupom preko javnog asfaltnog puta.Zemljište ima prekrasan pogled te je cijeli dan u suncu, pravokutnog oblika te ima približne dimenzije 15 metara širine x....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 155.000 €, 502,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Šipan, građevinsko zemljište 502 m2, drugi red do mora na uzvišenom položaju s potpunom infrastrukturom u blizini te pristupom preko javnog asfaltnog puta.Zemljište ima prekrasan pogled te je cijeli dan u suncu, pravokutnog oblika te ima približne dimenzije 15 metara širine x....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 154.000 €, 501,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Šipan, građevinsko zemljište 501 m2, drugi red do mora na uzvišenom položaju s potpunom infrastrukturom u blizini te pristupom preko javnog asfaltnog puta.Zemljište ima prekrasan pogled te je cijeli dan u suncu, pravokutnog oblika te ima približne dimenzije 15 metara širine x....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 80.000 €, 458,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo izvrsnu priliku za ulaganje ili izgradnju privatnog objekta za odmor zemljište površine 458 m smješteno u Donjem Čelu na otoku Koločepu, jednoj od najmirnijih i najočuvanijih jadranskih oaza bez prometa i stresa svakodnevice. -Autentičan ambijent mediteranskog otoka....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 138.000 €, 442,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na prodaju u centru Brsečina, ukupne površine 442 m. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji te pruža prekrasan pogled na more i obližnje otoke. Pristup zemljištu moguć je seoskom cestom, a jedna od najljepših plaža u okolici udaljena je svega nekoliko minuta vožnje....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, Nuncijata , 330.000 €, 402,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je građevinsko zemljište površine 402 m2 koje se nalazi na Nuncijati. Zemljište je pravilnog oblika (dimenzija 19 m x 21 m), te ima pogled na more. Za dodatne informacije javite nam se putem mail-a info@spesestate.com ili pozivom na broj 092 3567-309. ID KOD AGENCIJE: 159....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 360.500 €, 337,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena prilika ? atraktivan teren u Zatonu, Dubrovnik Na prodaju se nudi prekrasan građevinski teren smješten u Zatonu, jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Dubrovnika. Riječ je o rijetko dostupnoj parceli pravilnog, kvadratastog oblika, smještenoj u drugom redu do mora,....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 110.000 €, 288,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, ORAŠAC, BLIZINA DUBROVNIKA, 288 m2 Građevinsko zemljište pravokutnog oblika, s blagim nagibom i očaravajćim otvorenim pogledom na more i Elafitske otoke (600 m zračne linije udaljeno od luksuznog resorta "Dubrovačkih vrtova sunca"). Nalazi se uz asfaltiranu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr