• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 2020 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 2020 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 2020 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 2020 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 91 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1920 m2 (malo manji)
    • 2120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 7900 eura
    • do 9900 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 99 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 193.610 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi građevinski teren u mjestu Kras na otoku Krku. Teren je odmah u cestu i priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do terena. Teren je ravan i postoji mogućnost gradnje tri ville s bazenima. Kras je malo pitoreskno mjesto u srcu otoka Krka. Do mora i plaže je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 212.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Kras - Građevinsko zemljište 2100m2 Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Vlasnik nudi mogućnost čišćenja terena, iskopa, odvoza i ostalih radnji za koje ima strojeve i kamione. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 233.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja poravnato građevinsko zemljište na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Teren se nalazi u selu, no pruža i privatnost. Na jednom kraju je cesta koja omogućuje lagan pristup i ima svu infrastrukturu (voda i struja). Na drugoj je strani susjedno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 2020 m2'
214.000 €
224.290 €
214.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 114.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku, u mjestu Dobrinj posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta veličine 2.064m2 sa pristupnim putem. Udaljenost do mora iznosi oko 6km. Za više informacija i rezervaciju razgledavanja, slobodno kontaktirajte: JELENA SINDIČIĆ Licencirana agentica Telefon: +385916413138....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 197.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište s direktnim prilazom s glavne ceste, smješteno u centru mjesta Kras, na otoku Krku. Zemljište je ukupne površine 2.038m2 od čega se veći dio nalazi unutar građevinskog područja, a jedan manji dio izvan građevinskog područja. Struja i voda su dostupni do terena,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 2039,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, prodaje se građevinsko zemljište površine 2039m2. Nalazi se u neposrednoj blizini svih infrastruktura, uz asfaltiranu cestu. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Najveći dopušteni koeficijent izgrađenosti - za samostojeću kuću je 0.30 - za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 211.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2038m2. Nalazi se u mirnom mjestu u okolici Dobrinja uz prometni pravac, odlično povezan sa svim dijelovima otoka. Svi potrebni infrastrukturni priključci nalaze se neposredno uz zemljište, a u samom mjestu, u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 201.700 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS - u ponudu smo dobili građevinsko zemljište 2100m2. Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Kras je naselje na otoku Krku, na području općine Dobrinj, u Republici Hrvatskoj. Nalazi se u unutrašnjosti otoka, gotovo na njegovom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 2038,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku. Zemljište ima površinu 2038 m2. Nalazi se u mirnom okruženju, idealno je za izgradnju više vila. Plaže su udaljene su cca. 7 km. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Za sve informacije i dogovor razgledavanja dostupni....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 277.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GOSTINJAC - Građevinski teren 2000 m2 Zemljište je ravno, očišćeno i pravokutnog oblika cca 110 m x 36 m. Sva infrastruktura odmah do terena. Prilaz sa asfaltirane sporedne ceste. Poštovani klijenti, agencijska provizija se naplaćuje u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 310.000 €, 2000,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2000 m2 na veoma mirnoj lokaciji u mjestu Gostinjac na otoku Krku. Zemljište je pravilnog oblika, a pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 2500 m zračne linije te je okruženo mnoštvom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1997,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj,okolica, građevinsko zemljište ukupne površine 1997m2 u okolici Dobrinja. Građevinsko zemljište se nalazi u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture i ostalih sadržaja. Zemljište se nalazi u mirnom mjestu svega 3100 m udaljen od plaže. Dokumentacija uredna!! ID CODE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 205.000 €, 2050,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina centra, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Dobrinj! Građevinsko zemljište ukupne površine 2030 m2 nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Do zemljišta vodi asfaltiran pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 92.900 €, 2064,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2064 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 2800 m zračne linije te je okruženo mnoštvom zelenila. Vlasništvo je čisto,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zemlljište na odličnoj lokaciji uz samu prometnicu. Nalazi se u cijelosti u građevinskoj zoni, struja i voda do samog zemljišta, te prilazna cesta. Teren je lagano nakošen prema prometnici. ID KOD AGENCIJE: 1509656 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 1900,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja dva poljoprivredna zemljišta, površine 1900 m2. Zemljište je, pravilnog oblika. Voda i struja nalaze se do zemljišta, asfaltirana cesta nalazi se do terena. Nalazi se u neposrednoj blizini građevinske zone. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, okolica Čižića - Šumsko poljoprivredno zemljište Prodaje se šuma na udaljenosti od 1 km od mora. Pristupni put prikladan samo za terenska vozila. Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi na blagoj padini.Nije u građevinskoj zoni. Pogled more. Na 10 m od prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: 12220 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: +385 51 212 130 E-mail: info@md-biro.hr www.md-biro.hr Krk, Sužan - zemljište s pogledom na more.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 356.000 €, 2157,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo građevinsko zemljište od 2157m2, idelan za gradnju dvije kuće ili dvije duplex kuće Sa prvog kata pruža se pogled na more!! Mirna lokacija, idealna za odmor!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 335.000 €, 2165,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mirnom mjestu Kras na Otoku Krku. Ovo zemljište pruža izvrsnu priliku za investitore i graditelje jer omogućuje izgradnju čak tri objekta! Prednosti zemljišta: Idealno za investitore koji žele izgraditi više stambenih ili poslovnih jedinica.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 325.000 €, 2165,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno i mirno mjesto Kras ,prodaje se zemljište u okruženju obiteljskih vila s bazenima.Zemljište se nalazi kraj asfaltirane ceste, ima svu potrebnu infrastrukturu( voda, struja, priključak za optički kabel), a na zemljištu je moguća izgradnja tri stambena objekta. KRAS-DOBRINJ-GRAĐEVINSKO....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 101.400 €, 1844,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište nalazi se na rubu sela Sužan na otoku Krku, Hrvatska. Sužan leži između obalnih mjesta Njivice i Čižići te je udaljen 1,5 km od mora. Zemljište se sastoji od četiri parcele, k.č. br. 50/2, 50/3, 50/5 i 50/6, sve k.o. Sužan, do kojih se dolazi asfaltiranom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 2207,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam zemljište na otoku Krku, predjelu Kras. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 099 8555 399 (Hrvoje). Prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 1181 m² zajedno s dodatnih 1026 m2 poljoprivrednog zemljišta. Projektna dokumentacija vile....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 2207,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - Zemljište 2207 m2, projekt vile s bazenom s započetom gradnjom Prilika u centralnom dijelu otoka!! Novo u ponudi predstavljamo građevinsko zemljište 1181 m2, s projektnom dokumentacijom, plaćenim doprinosima i započetom gradnjom (iskopan je kompletan podrumski dio....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 90.000 € na 95.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 1830,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 99.000 €
21.04.2026 - 90.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dva zemljišta jedan do drugog od 1550 m2 i 277m2, u kompletu. Zemljište se nalazi na samoj granici sa građevinskim dijelom uz same kuće u naselju Čižići 180 metara od mora . Ima pristupni put do samog zemljišta . Poljoprivredno zemljište, Sužan, 1830 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 288.340 €, 2218,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2023.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj -Soline.građevinsko zemljište s djelomičnim pogledom na more, udaljeno samo 150 metara od mora. .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr