• GoHome Professional
zemljista parcele darda što skuplje - GoHome
  • zemljista parcele darda što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele darda što skuplje

  • Za upit "zemljista parcele darda što skuplje" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 48 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1340 m2
    • do 1680 m2
    • 1680 m2 (prosječna površina)
    • barem 1680 m2
    • 2010 m2
  •  Po cijeni
    • do 2000 eura
    • do 2500 eura (prosječna cijena)
    • do 3000 eura
    • do 25 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DARDA, 194.865 €, 7639,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prostrano imanje s velikim potencijalom Na prodaju imanje smješteno u mirnom okruženju, s odličnim mogućnostima daljnjeg razvoja i prilagodbe različitim namjenama. Nekretnina se prostire na velikoj parceli koja omogućuje fleksibilno uređenje prostora, ovisno o potrebama budućeg vlasnika.....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 540.490 €, 21514,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Jezero s 9 parcela jedinstvena investicijska prilika Na prodaju je iznimno atraktivan projekt koji obuhvaća jezero okruženo s 9 zasebnih parcela, rekreacijskog ili privatnog kompleksa. Spoj vode, prirode i privatnosti čini ovu lokaciju izuzetno poželjnom za investitore koji traže....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 345.625 €, 13825,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

8 parcela u industrijskoj zoni ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je skup od 8 parcela smještenih unutar industrijske zone, idealnih za razvoj poslovnih, proizvodnih i logističkih projekata. Zemljišta nude značajan investicijski potencijal te su pogodna za izgradnju skladišnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele darda što skuplje'
44.000 €
52.175 €
51.339 €
  Zemljište, DARDA, 290.000 €, 198,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.crozilla.com

Bilje - Poslovna zgrada s trgovinom i sigurnim zakupcem, povrat investicije kroz 7 godina.Prodaje se poslovna zgrada u Bilju s dugoročnim i sigurnim ugovorom o zakupu.Objekt se sastoji od uličnog lokala s prodajnim prostorom, uredskih i pomoćnih prostorija, prostranog parkirališta....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 112.500 €, 45000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dva kvalitetno uređena i redovito održavana nasada lješnjaka koji se nalaze na zasebnim parcelama ukupne površine 4,5 hektara. Obje parcele su upisane u sustav ekološke proizvodnje i posjeduju važeće eko certifikate. Nasadi su u punoj funkciji te predstavljaju izvrsnu....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 52.375 €, 2095,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Industrijsko zemljište 2095m² ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 2095m² smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 44.850 €, 1794,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Industrijsko zemljište 1794m izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1794m smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 41.875 €, 1675,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Industrijsko zemljište 1675 m izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1675 m smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 41.875 €, 1675,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Industrijsko zemljište 1675 m² ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1675 m² smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 41.625 €, 1665,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Industrijsko zemljište 1665m izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1665m smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 39.900 €, 504,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 504m2!! DARDA!! ULICA 135. BARANJSKE BRIGADE!! PREDNJA FRONTA CCA 10 m2!! EXTRA MIRNA LOKACIJA!! Nudimo za prodaju atraktivno građevinsko zemljišteu Dardi u ulici 135. baranjske brigade. Zemljište površine 504 m2 te ima prednju frontu cca 10m. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 36.725 €, 1469,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Industrijsko zemljište 1469 m izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1469 m smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 36.725 €, 1469,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Industrijsko zemljište 1469 m² ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1469 m² smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 35.000 €, 4761,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište u Dardi ? 4.761 m² s ogromnim potencijalom! Tražiš idealno mjesto za svoj projekt ili investiciju? Ova parcela u mirnoj ulici, svega 10 min hoda od centra, pruža bezbroj mogućnosti: -Gradnja obiteljske kuće ili stambenih jedinica - Poslovni prostor, skladište....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 33.900 €, 846,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište površine 846 m² smješteno u mirnoj i ugodnoj ulici u Dardi, idealno za izgradnju obiteljske kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i ugodan....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 32.000 €, 1280,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Industrijsko zemljište 1280m izvrsna investicijska prilika Na prodaju je zemljište površine 1280m smješteno unutar industrijske zone, idealno za različite poslovne i proizvodne namjene. Zahvaljujući svojoj lokaciji, parcela pruža odlične uvjete za razvoj poslovnih aktivnosti poput....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 30.000 €, 746,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U DARDI ? SAVRŠENO MJESTO ZA VAŠ NOVI DOM! Tražite idealno mjesto za izgradnju doma po vlastitoj mjeri? Ovo prekrasno građevinsko zemljište u Dardi nudi sve što jedna mlada obitelj može poželjeti ? mir, sigurnost i blizinu grada. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 26.000 €, 810,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 810m2 U DARDI!!! FRONTA 15m!!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA!!! Građevinsko zemljište nalazi se u Dardi, Osječka ulica br. 29. Površina zemljišta iznosi 810m2, dok je fronta 15m. Trenutno je prazno bez objekata. Ranije je postojala prizemnica približne....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 22.900 €, 688,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika u mirnom dijelu Darde, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili investiciju. Zemljište se nalazi odmah uz cestu, a svi potrebni priključci (struja, voda, plin i kanalizacija) dostupni su uz parcelu, što omogućuje brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 20.000 €, 720,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Mecama, u Baranji, 720 m2. Širina fronte zemljišta je 18 m, a dubina 40 m. Zemljište se nalazi između niza sagrađenih kuća. U ulici je proveden plin, struja, gradska voda kao i gradska kanalizacija. U blizini je HNK Radnički, te NTL trgovina, kao....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 16.500 € na 15.900 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DARDA, 15.900 €, 607,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 15.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 607 m u naselju Mece, u blizini Darde. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće, uz dovoljno prostora za prostrano dvorište, vrt ili dodatne sadržaje prema vašim željama. Odlična lokacija udaljeno svega 10-ak kilometara od Osijeka,....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 12.000 €, 600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se devet zemljišta smještenih na području Općine Darda. U ponudi je devet građevinskih zemljišta idealnih za izgradnju obiteljske kuće ili investicijski projekt. Dostupne kvadrature: - 7 zemljišta: 600 m2 - 1 zemljište: 640 m2 - 1 zemljište: 730 m2 Zemljišta su pravilnog oblika,....

 
 
 
  Zemljište, DARDA, 11.000 €, 1893,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo gr. zemljište za izgradnju kuće površine 1893 m2, fronte 9,5 m. Svi priključci ispred zemljišta. Zemljište se nalazi između dvije ulice tako da se može i podijeliti pa napraviti dva placa za kuće. Građevinsko zemljište, Darda, 1893 m2.