• GoHome Professional
zemljista parcele SVETI PETAR pogled na more - GoHome
  • zemljista parcele SVETI PETAR pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele SVETI PETAR pogled na more

  • Za upit "zemljista parcele sveti petar pogled na more" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 230 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2
    • do 730 m2
    • 730 m2 (prosječna površina)
    • barem 730 m2
    • 870 m2
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 20000 eura (prosječna cijena)
    • do 24000 eura
    • do 200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SVETI PETAR, 240.000 €, 2150,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

IČIĆI - SV. PETAR - Prodajemo građevinski teren od 2.150 m2 sa lijepim pogledom na more. Sva potrebna infrastruktura uz teren. Moguća izgradnja dvije ili tri kuće. .

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 107.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko 550 m² s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 550 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje maksimalno....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 149.000 €, 727,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 727m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno crvenom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi svega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele sveti petar pogled na more'
142.000 €
96.000 €
97.000 €
  Zemljište, SVETI PETAR, 125.000 €, 1054,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

POLJANE - SVETI PETAR - Prodajemo građevinski teren od 1.054 m2 na odličnoj lokaciji. Sva infrastruktura na terenu. teren je ravan sa lijepim pogledom na more. .

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 65.000 €, 296,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju smo dobili zemljište koje se nalazi u Svetom Petru na moru, (Turanj) na samoj obali mora. Sa zemljista se pruža pogled na more, zadarski arhipelag i okolinu Specifična nekretnina. Teren je do glavne ceste. Za ogled i dodatne informacije obratite se agentima u oglasu s punim....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.000 €, 1112,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EXKLUZIVNO GRADEVINSKO ZEMLJIŠTE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE ? SV. PETAR (SV. FILIP I JAKOV) ** Površina: 1.112 m² ** Lokacija: Sv. Petar (Sv. Filip i Jakov), mirno i atraktivno stambeno područje ** Pogled: Panoramski vidik na more s cijele parcele ** Oblik: Pravilan, lagano nakošen....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 225.000 €, 730,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA - Sveti Petar - RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinski teren od 730 m2 sa ishodovanom građevinskom dozvolom za obiteljsku kuću sa bazenom. Teren je ravan u dvije kaskade. Sva potrebna infrastruktura na terenu. Sa terena se pruža lijepi pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 120.000 €, 736,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju smo dobili građevinski teren koji se nalazi u Svetom Petru na moru, (Turanj) na manje od 100 m od mora. Sa zemljista se pruža pogled na more, zadarski arhipelag i okolinu Zemljište je na odličnoj poziciji, održavano, pravilnog oblika i ravno. Uskog je oblika tako da je....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 500 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24.50 x 20....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 230.000 €, 1176,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju smo dobili odlican građevinski teren koji se nalazi u Svetom Petru na Moru (Turnj) na samo 200 m od mora. Sa zemljista se pruža pogled na more, zadarski arhipelag i okolinu Zemljište je na odličnoj poziciji, održavano, pravilnog oblika i ravno. Do terena se nalazi voda....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 494 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24 x 20 m.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 494 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 550 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni put na službenu cestu. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 25 x....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 101.000 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 494m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno zelenom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi svega....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 400.000 €, 756,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljiste u mjestu Sv petaru na moru,Udaljeno svega 100 m od mora, iznad magistrale s otvorenim pogledom na more.u tijeku je ishođenje građevinske dozvole koja je predana za izgradnju 6 stambenih jedinica- prizemlje 1.2. kat .Svi stanovi su s pogledom....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 727 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je pravokutnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 36 x 20 m. Nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 450.000 €, 1501,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SVETI PETAR NA MORU ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 1501 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1501 m², smješteno na mirnoj i povišenoj lokaciji u Svetom Petru na Moru, s koje se pruža impozantan panoramski pogled na Jadransko more i okolne....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 450.000 €, 1501,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2024.,

www.njuskalo.hr

SV. PETAR NA MORU - građevinsko zemljište od 1501 m2! Na prostranoj parceli od 1501 m2 nalazi se poslovno stambeni objekt od 420 m2. Objekt je bio uhodani ugostiteljski objekt (sala za vjenčanja). Objekt se nalazi u mirnom okruženju te se s njega pruža predivan pogled na more. Sadašnji....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru Prodaje se zemljište veličine 727 m2 u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja. Zemljište je smješteno uz pristupni put širine 5m koji vodi do javne ulice. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more i otoke. Udaljenost od mora: 300m Cijena: 200 Eur/m2 Mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.000 €, 1112,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru - Turanj Građevinsko zemljište površine 1112 m2 s pogledom na more. Udaljenost od mora iznosi otprilike 400m. Veličina zemljišta pruža mogućnost izgradnje luksuzne vile ili objekta s više stambenih jedinica. Sva infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini. Dodatne....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 727 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 102.500 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 500m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno ljubičastom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 1.000.000 €, 1100,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna parcela uz more sa kućom, Sveti Petar na Moru Prodaje se atraktivna parcela površine cca 1100 m2 u prvom redu do mora u mirnom naselju Sveti Petar na Moru, idealna za odmor ili investiciju. Na parceli se nalazi prizemna kuća površine 140 m2, s uređenim prilazom i izravnim....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru Prodaje se zemljište veličine 550 m2 u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja. Zemljište je pravokutnog oblika dimenzija ca 20m x 25m, te se uz njega nalazi pristupni put širine 5m koji vodi do javne ulice. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more i otoke.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 150.000 €, 918,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Sv. Petar, prodaje se građevinsko zemljište od 918 m2. Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 19m x 49m, prilazni put širine 5m, struja i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! Nalazi se na odličnoj lokaciji 180 m udaljen od mora i plaže, na kraju Sv. Petra,....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 165.000 €, 870,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pravilnog oblika, sa infrastrukturom kraj zemljišta i prekrasnim pogledom na more i otoke, a udaljenosti 200 metara do mora. ID KOD AGENCIJE: Z-B-811 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 113.000 €, 550,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 550m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu, te ima pristup s dvije ceste. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno žutom bojom). Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 415.000 €, 756,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Sveti Petar na Moru, smješteno svega 100 metara od mora, iznad magistrale, s otvorenim i neometanim pogledom na more. Riječ je o izuzetno mirnoj i poželjnoj lokaciji, idealnoj za investiciju ili gradnju turističkog objekta. Trenutno....