- zemljista parcele RESNIK

  • Za upit "zemljista parcele resnik" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1010 m2
    • do 1260 m2
    • 1260 m2 (prosječna površina)
    • barem 1260 m2
    • 1520 m2
  •  Po cijeni
    • do 9400 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 118 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RESNIK, 46.000 €, 2875,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Resniku 2875 m², Katastarska čestica 1885. .

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 150.000 €, 1264,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Iz ponude izdvajamo građevinsko zemljište u blizini Ivanja Reke koje nudi odličnu priliku za investitore. S površinom od 1264 m2 i projektom za dvije poluugrađene građevine sa ukupno 4 stana, donosi potencijal za razvoj. . Dostupni su svi potrebni priključci. Nalazi se u mirnom susjedstvu,....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Širina parcele uz cestu je 13.5 m, dužine 45 m. Ukupna kvadratura 580 m2. Dva upisana objekta, kuća 60 m2 i zgrada 70 m2. Objekti građeni prije 1968. godine. Uredno vlasnistvo. Komplet infrastruktura. Namjena: M1. Lokacija: 300 m od Slavonske, Roxa. ID KOD AGENCIJE: 119 Marko Adamčević....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele resnik'
205.000 €
153.750 €
387.447 €
  Zemljište, RESNIK, 40.920 €, 4092,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu naselja Čulinečina, Resnik, smjestilo se poljoprivredno zemljište površine 4092 m², koje predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostor za poljoprivredne aktivnosti ili dugoročno ulaganje. Zemljište se nalazi u M zoni, što mu daje dodatnu vrijednost i potencijal.....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 95.000 €, 573,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Resnik, Žitnjak, 573,00 m2, 95.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠTA, ZAGREB, ŽITNJAK, RESNIK, 573 m2, atraktivna lokacija u M zoni gradnje ( pretežito stambena namjena). Nalazi se u obiteljskom naselju novije gradnje, pristup parceli sa asfaltirane glavne ceste, sva infrastruktura pokraj....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RESNIK, 190.000 €, 578,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 200.000 €
30.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija:Resnik Zagreb Površina:578 kvadrata Namjena:stambena,poslovna Cijena:200000€ Vlasništvo 1/1 bez tereta Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište na glavnoj cesti u mirnom naselju,zemljište je idealno za izgradnju manjeg stambenog objekta ili poslovnog prostora(postoji objekt....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 150.000 €, 721,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Grad Zagreb, Peščenica - Žitnjak, Resnik Površina: 721 m² Namjena: Stambena Cijena: 150.000 € Vlasništvo 1/1 ? bez tereta Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 721 m², smješteno na mirnoj i uređenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Resnik, unutar građevinske....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 72.500 €, 300,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u mještovitoj (pretežito stambenoj) zoni urbano pravilo 3.2. sa pravomoćnom plaćenom građevinskom dozvolom za kuću sa 2 stana ukupne neto površine 211 m2 (stanovi visoko prizemlje 74 m2 i dvoetažni 1.kat i potkrovlje 137 m2). Stan visoko prizemlje 74m2:....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 280.050 €, 3734,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Resnik, ulica I. Resnik Površina: 3.734 m2 (širina 37m, dužina 100m) Namjena: G gospodarsko Izgradivost 50% Pristup: asfaltirana cesta Infrastruktura: struja, voda, kanalizacija Gospodarsko zemljište 3.734 m2, na istoku Zagreba, Resnik.

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 190.000 €, 3642,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je zemljište ukupne površine 3.642 m² smješteno uz jednu od prometnijih prometnica u Zagrebu ? Željezničku cestu. Zemljište je zelena površina, idealno za izgradnju parkinga. CIJENA NIJE FIKSNA Lokacijske prednosti: ? Direktan pristup Željezničkoj cesti, dobra vidljivost....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 249.000 € na 199.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RESNIK, 199.000 €, 3642,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 249.000 €
25.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište Željezničkoj ulici u Zagrebu, površine 3642m2 Broj zemljišta (kat. čestice) 3040/1 (ranije k.čbr. 54/1), katastarska općina: 335541, RESNIK Zbog svoje pozicije uz jednu od glavnih gradskih arterija, parcela nudi vrhunsku vidljivost i pristupačnost. Trenutna namjena....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 2.500.000 €, 5000,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište gospodarske namjene površine 5.000 m² na frekventnoj lokaciji uz Slavonsku aveniju. Tehnički detalji i parametri: Namjena: Zona K1 (poslovna namjena ? pretežito uslužna). Pogodno za uredske prostore, trgovine, izložbeno-prodajne salone, ugostiteljstvo....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 150.000 €, 1264,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZEMLJIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, RESNIK, 1264 m2 Prodaje se zemljište pravilnog oblika površine 1264 m2. Dio zemljišta nalazi se u zoni mješovite namjene (M), a veći dio je gospodarske namjene (G). Za zemljište je napravljen projekt prema kojem bi se gradile dvije poluugrađene građevine....

 
 
 
  Zemljište, RESNIK, 181.500 €, 726,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 726 m² na odličnoj lokaciji u Resniku, odmah iza Lesnine, s jasnom vidljivošću i neposrednom blizinom Slavonske avenije. Lokacija: Resnik, zona iza Lesnine Izvrsna vidljivost sa Slavonske avenije Pristup s asfaltirane ceste koja vodi iza Lesnine Površina:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan