• GoHome Professional
zemljista parcele PULA pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele PULA pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele PULA pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 177 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 710 m2
    • do 890 m2
    • 890 m2 (prosječna površina)
    • barem 890 m2
    • 1070 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 158 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 166.400 € na 150.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 150.000 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 166.400 €
03.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi vam nudimo izuzetno zanimljivo građevinsko zemljište u naselju Štinjan. Površina zemljišta iznosi 500 m2, pravokutnog je oblika. Infrastruktura se nalazi pored parcele, kanalizacija, struja, optika i plin, voda je plaćena i sprovedena na parcelu. Značajke: Pogodno za gradnju....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 103.000 € na 95.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 95.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 103.000 €
08.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 500 m, smješteno u mirnom i poželjnom mjestu nedaleko od Pule. Parcela je ravna, pravilnog pravokutnog oblika, potpuno očišćena i spremna za gradnju. Zemljište je ograđeno kvalitetnom ogradom, što pruža dodatnu sigurnost i privatnost. Infrastruktura....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 70.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 70.000 €, 666,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 80.000 €
24.04.2026 - 70.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište u Štinjanu, površine 666m2. Udaljeno je manje od 100m od mora te je ravno, pravilnog oblika i održavano. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. ID CODE: T709 Valter Gržinić Asistent u posredovanju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula pala cijena'
290.500 €
42.000 €
1.707.210 €
 
-7%

Promjena cijene sa 45.000 € na 42.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.09.2025 - 45.000 €
05.05.2026 - 42.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.investa.hr

U ponudi poljoprivredno zemljište na Velom vrhu ? 500 m² Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 500 m², smješteno na mirnoj i sunčanoj lokaciji na Velom vrhu. Ova parcela je savršen izbor za sve koji traže bijeg u prirodu, žele uzgajati vlastitu hranu ili uživati....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 229.000 €, 1448,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 239.000 €
25.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m i 581 m i treće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 185.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE ? Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 120.000 €, 603,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 120.600 €
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €
24.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Busoler je atraktivno pulsko naselje u sklopu kojeg se nalazi i park šuma "Busoler" površine 22,5 ha. Upravo u ovom naselju - jednom od mirnijih i ugodnijih dijelova Pule, smjestila se navedena parcela. Zemljište se sastoji od 603 m² te se nalazi u urbaniziranoj zoni. Uz samo zemljište....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 324.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 324.000 €
24.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 - 1 km OD MORA!! Ovo građevinsko zemljište pravilnog je oblika (20 m 44 m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 83.000 € na 75.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 75.000 €, 4983,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 83.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ravno poljoprivredno zemljište površine 4.983m2 smješteno u mirnom okruženju. Zemljište se sastoji od polovice šume i polovice travnjaka. Nalazi se otprilike 1.000 metara od glavne prometnice, a do samog zemljišta vodi oko 500 metara bijelog puta koji je u dobrom stanju.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 239.000 €
24.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m² i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m² i 581 m²....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Šikići, 290.000 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 332.000 €
14.11.2025 - 320.000 €
26.02.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimna građevinska parcela površine 1.862m2, smještena u mirnom i ugodnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta vožnje od povijesne jezgre Pule i prekrasnih istarskih plaža. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, dimenzija približno 85 x 21 metar, što ga čini savršenim....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 285.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 898m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 82.000 € na 79.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Šikići, 79.000 €, 643,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 82.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište ukupne površine 643 m², smješteno u mirnom naselju Šikići, nedaleko Pule. Građevna parcela ima 472 m², dok ostatak čini suvlasnički dio pristupnog puta. Pristupni put (cca 150 m) je utabani makadam koji se spaja na asfaltiranu cestu. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 390.000 € na 310.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 310.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 1.134 m (dvije parcele od 575 m i 559 m), smješteno u naselju luksuznih modernih vila u Krnici, jednom od najpoželjnijih dijelova južne Istre. Lokacija pruža potpuni mir i privatnost, uz neposrednu blizinu mora i prepoznatljive....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu