- zemljista parcele PLOMIN

  • Za upit "zemljista parcele plomin" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 149 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2
    • do 900 m2
    • 900 m2 (prosječna površina)
    • barem 900 m2
    • 1080 m2
  •  Po cijeni
    • do 8300 eura
    • do 10000 eura (prosječna cijena)
    • do 12000 eura
    • do 104 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PLOMIN, 156.000 €, 543,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište 543 m2 u mjestu Načinovići, između Brseča i Plomina. Zemljište je južne orijentacije, pravilnog (pravokutnog oblika) s panoramskim pogledom na more i otoke. Zemljište je udaljeno 700 m zračne linije od mora odnosno....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 135.000 €, 1888,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Veliko građevinsko zemljište sa pogledom na more. Prodajemo super zemljište sa pogledom na more. Zemljište leži na super lokaciji sa pogledom na kvarnerski zaljev. Površina od gotovo 1900 kvadrata omogućava gradnju čak i dvije kuće. Ipak smo mišljenja da bi ovdje jedna prava kuća....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 148.000 €, 28404,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA,LABIN, OKOLICA, 2,8 HA Zemljište je smješteno u blizini prometnice. Ima djelomičan pogled na more. Na imanju je ucrtan objekt od 55 m2. ISTRA,LABIN, OKOLICA, 2,8 HA.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele plomin'
148.000 €
150.000 €
68.000 €
  Zemljište, PLOMIN, 150.000 €, 869,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, PLOMIN - Građevinsko zemljište s projektom i pogledom na more RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja: Prodaje se građevinsko zemljište površine 869 m2 na istočnoj obali Istre u mjestu Šimuni, u blizini Plomina. Sa zemljišta se pruža pogled na more, otoke Cres i Lošinj.....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 6.800.000 €, 106000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Fratrija je uvala na istočnoj obali Istre u općini Kršan. Riječ je o prostoru kojeg krase: ugodna klima, čistoća zraka i mora, bogata flora i fauna, ljepota, mir i ugoda. Nasuprot uvale nalaze se otoci Cres i Lošinj, a iznad velebna planina Učka. Spomenute blagodati omogućuju razvoj....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 140.000 €, 737,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, PLOMIN - Građevinsko zemljište s projektom i pogledom na more RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja: Prodaje se građevinsko zemljište površine 737 m2 na istočnoj obali Istre u mjestu Šimuni, u blizini Plomina. Sa zemljišta se pruža pogled na more, otoke Cres i Lošinj.....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 150.000 € na 180.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOMIN, 180.000 €, 696,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 150.000 €
04.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Građevinsko zemljište površine 696 m2 smješteno je u naselju između Plomina i Brseča, udaljeno samo 4,5 km od prekrasnih plaža u Brseču. Na zemljištu se nalazi pomoćni objekt površine 40 m2. Zemljište je u blagom padu, a prilaz je sa asfaltirane prometnice. Sva infrastruktura je uz....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 1.939.320 €, 32322,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Labin, okolica - Zemljište Turističke namjene (T2) za gradnju turističko ugostiteljskih sadržaja 32.322 m2. Smješetno je u skoro netaknutom dijelu obale istočene Istre s otvorenim pogledom na more, Kvarner i otoke Cres, Lošinj, Unije, Krk. Smješteno je u malom naselju koje....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 55.000 €, 547,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, smješten na istočnoj obali Istre, odiše srednjovjekovnim šarmom i bogatom povijesnom baštinom. Ovo slikovito mjesto poznato je po svojim uskim kamenim ulicama, starim građevinama i impresivnim pogledima na Kvarnerski zaljev. Istočna istarska obala plominskog kraja ističe se....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 600.000 €, 2216,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Plomin građevinski teren sa otvorenim pogledom na more Prodajemo građevinski teren južne orijentacije sa otvorenim pogledom na more ukupne površine 2216m2. Teren je pravilnog oblika i može se parcelirati i kupiti samo dio. Voda, struja na samom rubu parcele. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 125.000 €, 40597,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište nedaleko Plomina, površine 40000m2, predstavlja izvanrednu priliku za raznolike poljoprivredne aktivnosti u pitoresknom okruženju Istre. Smješteno u blizini obale Jadranskog mora, ovo zemljište ima izvanrednu mikroklimu i plodno tlo koje pogoduje raznolikom....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 67.000 €, 674,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 120.000 €, 406,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

PLOMIN - NAČINOVIĆI - Građevinski teren od 406 m2, sa lijepim pogledom na more. Teren se nalazi ispod glavne ceste Rijeka-Pula. Blago je nakošen i pravilnog je oblika. .

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 4.400.000 €, 22000,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predivan, nakošen teren od 22000 m² koji se pruža do samog izlaza na more. Širina izlaznog područja na more je 70 m. Po generalnom urbanističkom planu predviđena je izgradnja hotela, villa ili apartmanskog naselja. Gradnja infrastrukture ja započeta. Prilazne ceste, struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 110.000 €, 1468,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, Kršan, prodaje se građevinsko zemljište sa prekrasnim pogledom na more veličine 1468 m². Na terenu se nalazi postojeća građevina, te je moguća rekonstrukcija postojeće građevine, te gradnja obiteljske kuće sa bazenom. Ovo priobalno mjestašce nalazi se na istočnoj obali Istre....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 143.000 €, 40597,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja veliko šumsko zemljište površine 40 598m2 smješteno na istarskim brežuljcima nedaleko od poznatog gradića Labina. Zemljište je u naravi velika mlada hrastova šuma koja ima dva glavna pristupa s urednim i prohodnim makadamskim putevima. Tako....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 170.000 €, 1020,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno na mirnoj lokaciji s pogledom na Kvarnerski zaljev. Parcela se nalazi unutar građevinske zone, blago nakošena sa pogledom na more iz budućeg objekta. Za izgradnju objekta na zemljištu izrađen je idejni projekt. SVEGA 300 M OD MORA Građevinsko....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 118.500 €, 474,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 250.000 €, 1606,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, PLOMIN - 2 Građevinska zemljišta s projektom i pogledom na more RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja: Prodaje se građevinsko zemljište površine 869 m2 te 737 na istočnoj obali Istre u mjestu Šimuni, u blizini Plomina. Sa zemljišta se pruža pogled na more, otoke Cres i....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 149.000 €, 596,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 220.000 €, 8512,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Plomin, u ponudi imamo zemljište 8512 m2 koje se nalazi u neizgrađenom dijelu negrađevinskog područja i to uz magistralnu cestu Opatija-Plomin, namjene "PŠ", ostalo poljoprivredno tlo, šume i šumsko zemljište. Sa zemljišta se pruža panoramski pogled na more. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 272.000 €, 843,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na savršenoj lokaciji, u mirnom i uređenom naselju između Plomina i Brestove ? u ponudi imamo dvije građevinske parcele ukupne površine 843 m². Smještene uz asfaltiranu cestu, okružene obiteljskim kućama, ove parcele nude nevjerojatnu kombinaciju mira, komfora i očaravajućeg pogleda....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 55.000 €, 547,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA- LABIN- Građevinsko zemljište 547 m2! U okolici Labina prodaje se građevinsko zemljište površine 547 m2. Nalazi se na brdu, te se sa kata buduće nekretnine pruža pogled na cijeli kvarner. Zemljište se nalazi unutar granica građevinskog područja, unutar zone mješovite namjene(....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 94.000 €, 902,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 902 m² (parcela od 829 m² + udio u prilaznom putu 73 m²) smješteno između Plomina i Brseča s neodoljivim otvorenim pogledom na Kvarnerski zaljev. Lokacija na kojoj se nalazi zemljište je u razvoju, u blizini se gradi nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište s pogledom na Kvarner predstavlja izuzetno atraktivnu nekretninu, idealnu za izgradnju kuće za odmor, vile ili stambenog objekta. SVEGA 400 M OD MORA Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na Kvarnerski zaljev. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 190.000 €, 1018,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, Šimuni, građevinsko zemljište sa pogledom na more U okolici Plomina, u manjem mjestu nalazi se ovo građevinsko zemljište. Površina zemljišta je 1018 četvornih metara. Sva potrebna infrastruktura nalazi se blizu terena. U okolici se nalaze obiteljske kuće i kuće za odmor. Sa....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 55.000 €, 6601,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Brestovi, površine 6601 m². Ova parcela, smještena samo 500 metara od mora,teren je blago nakošen s prekrasnim pogledom na more. Okruženo prirodom i šumom, što dodatno obogaćuje njezinu vrijednost i čini je idealnim mjestom za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 150.000 €, 28400,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na tržištu se nudi rijetka prilika za stjecanje zemljišta impresivne površine od 28,000 m², smještenog u blizini idiličnog Plomina. Ovo izvanredno zemljište nudi ne samo veličanstvenu kvadraturu već i izuzetno povoljan položaj i prirodne karakteristike koje ga čine primamljivim. Njegova....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 130.000 €, 560,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinski teren u mjestu Načinovići. Teren se nalazi u građevinskoj zoni, veličine 590m2. Teren je pravilnog oblika na blagoj padini i ima dostup na javnu prometnicu. Krasan pogled na Kvarner i Cres. ID KOD AGENCIJE: 6808 Stjepan Vrsalović, mag.oec. Agent s licencom Mob:....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 270.000 €, 572,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinski teren s pogledom na more ? Plomin, Načinovići Teren je u mjestu Načinovići. Teren se nalazi u građevinskoj zoni, veličine 572 m2. Sa terena se pruža krasan pogled na Kvarner i Cres. ID KOD AGENCIJE: JD-7415 Euro Immobilien d.o.o. Mob: 0994440500 Tel: +385 51....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 270.000 €, 572,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinski teren u mjestu Načinovići. Teren se nalazi u građevinskoj zoni, veličine 572 m2. Krasan pogled na Kvarner i Cres. ID KOD AGENCIJE: 7415 Stjepan Vrsalović, mag.oec. Agent s licencom Mob: 0914848887 Tel: 051403771 E-mail: stjepan@joda-nekretnine.hr www.joda-nekretnine.hr....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 405.000 € na 450.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOMIN, 450.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 405.000 €
29.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja zemljište koje se prostire na 10000 m2 od čega je 700 m2 građevinskog terena i 240 m2 autohtone istarske kuće kojoj se može udahnuti novi život. Važno je napomenuti da u blizini kuće protječe mali potočić te ovu nekrtetninu čini još posebnijom i daje joj veći značaj.....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 148.000 €, 28404,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA,LABIN, OKOLICA, 2,8 HA Zemljište je smješteno u blizini prometnice. Ima djelomičan pogled na more. Na imanju je ucrtan objekt od 55 m2. ID KOD AGENCIJE: 300291006-506 ĐANA ČEKADA Agent Mob: 00385 98 434 869 Tel: +385 52 496 062 E-mail: d.cekada@remax.hr www.remax-istra.com ISTRA,LABIN,....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, 150.000 €, 560,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja prekrasno zemljište nedaleko mora na poznatoj lokaciji. Zemljište se sastoji od 560 m2 te je građevinske namjene. Nalazi se kraj pristupnog puta te se infrastruktura nalazi u neposrednoj blizini. Teren je blago ukošen te ne očišćen, pri čišćenju s terena....

 
 
 
  Zemljište, PLOMIN, Na upit, 106000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com