• GoHome Professional
zemljista parcele PETRČANE zadarska ulica - GoHome
  • zemljista parcele PETRČANE zadarska ulica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele PETRČANE zadarska ulica

  • Za upit "zemljista parcele petrčane zadarska ulica" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 581 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 910 m2
    • 910 m2 (prosječna površina)
    • barem 910 m2
    • 1090 m2
  •  Po cijeni
    • do 41000 eura
    • do 52000 eura (prosječna cijena)
    • do 62000 eura
    • do 523 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 467.000 € na 500.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PETRČANE, 500.000 €, 1170,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 467.000 €
27.03.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se atraktivno zemljište 1170 m2 na samo 30 m do mora. Zemljište od 1170 m2 nalazi se na top lokaciji u neposrednoj blizini mora. Zemljište je pravilnog oblika cca 30 X 40 m i nalazi se u građevinskoj zoni. Parcela trenutno nema pristupni put, no moguća....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 403.000 €, 650,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi za prodaju je atraktivno građevinsko zemljište u Petrčanima, na ekskluzivnoj lokaciji koja se zove Punta Radman, svega 200 m od mora i plaže! Parcela je pravlinog oblika ima pristup s dvije strane cestom, koja je ucrtana kao javno dobro. Kompletna infrastruktura (struja,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 360.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PETRČANE, 360.000 €, 1162,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
17.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE ? prodaje se građevinsko zemljište od 1162 m2! U Petrčanima, u neizgrađenom dijelu građevinskog područja, nalazi se veća građevinska parcela koja je idealna za formiranje dvije manje parcele s pristupnim putem, prema važećoj prostorno-planskoj dokumentaciji. Zemljište je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele petrčane zadarska ulica'
360.000 €
559.300 €
  Zemljište, PETRČANE, 559.300 €, 658,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE, PUNTA RADMAN - prodaje se atraktivno zemljište od 658 m2, 2. red od mora!! Na atraktivnoj i traženoj lokaciji na Punti Radman u Petrčanima prodaje se zemljište od 658 m2. Zemljište je 2. red od mora na samo 50 m udaljenosti od plaže. Zemljište je pravokutnog oblika približnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com