• GoHome Professional
zemljista parcele PETRČANE atraktivno - GoHome
  • zemljista parcele PETRČANE atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele PETRČANE atraktivno

  • Za upit "zemljista parcele petrčane atraktivno" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 708 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 530 m2
    • do 660 m2
    • 660 m2 (prosječna površina)
    • barem 660 m2
    • 790 m2
  •  Po cijeni
    • do 51000 eura
    • do 64000 eura (prosječna cijena)
    • do 77000 eura
    • do 649 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PETRČANE, 611.000 €, 2443,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2023.,

www.indomio.hr

KOŽINO - Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište sa očaravajućim, otvorenim pogledom na more. Ukupna površina je 2443 m2 i pravokutnog je oblika. Dimenzije su 86 m x 29 m. Asfaltirani put vodi direktno do parcele. Idealno je za gradnju villa sa bazenom. Mogućnost parceliziranja....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 1.433.000 €, 2207,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Petrčane MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište u elitnom dijelu Petrčana, svega 180 metara od mora. Lokacija pruža visoku razinu privatnosti, mirno i prestižno okruženje te neposrednu blizinu luksuznih vila i modernih....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 550.000 €, 658,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Petrčane, nadomak povijesnog Zadra, smjestilo se izvanredno građevinsko zemljište od 658 m2, rijetka prilika na tržištu. Ova ekskluzivna parcela, udaljena svega 20 metara od mora, nudi savršen spoj mira, privatnosti i neposredne blizine obale. Pozicionirano u mirnom dijelu naselja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele petrčane atraktivno'
288.000 €
559.300 €
500.000 €
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

**Građevinsko zemljište u trećem redu do mora atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar Na manje od 100 metara od mora, smješteno je građevinsko zemljište ukupne površine 658 m. Zemljište se nalazi unutar neizgrađenog dijela građevinskog područja, a u neposrednoj blizini dostupna....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

**Građevinsko zemljište u trećem redu do mora ? atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 480.000 €, 1500,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, KOŽINO - PRILIKA ZA INVESTITORE: Građevinsko zemljište 1.500 m Prodaje se atraktivno zemljište pravilnog pravokutnog oblika, smješteno na strateškoj lokaciji u naselju Kožino, neposredno uz glavnu prometnicu. Ova čestica predstavlja idealnu priliku za razvoj mješovitog poslovno-stambenog....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljište 658 m2, Petrčane Zadar, treći red do mora i plaže - više mogućnosti gr **Građevinsko zemljište u trećem redu do mora ? atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar Na manje od 100 metara od mora, smješteno je građevinsko zemljište ukupne površine 658 m². Zemljište se....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 559.300 €, 658,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PETRČANE - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S POGLEDOM NA MORE 658m2 Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 658m2 u Petrčanima kod Zadra. Smješteno je drugi red do mora, sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini terena. Financiranje dostupno za građane EU. Agencija broj jedan....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 463.500 €, 350,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 350 m², smješteno svega 30 metara od mora, u mirnom i uređenom dijelu Petrčana, u neposrednoj blizini hotela Pinija. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje te je idealno za izgradnju obiteljske kuće, apartmana ili vile za odmor.....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 776.050 €, 1411,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

KOŽINO ? ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S IZUZETNIM INVESTICIJSKIM POTENCIJALOM, 100 m OD MORA!! Na jednoj od najpoželjnijih lokacija zadarskog područja, u mirnom i uređenom mjestu Kožino, smjestilo se građevinsko zemljište ukupne površine 1411 m², idealno za ozbiljnu investiciju....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 776.050 €, 1411,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KOŽINO, građevinsko zemljište od 1411 m2!! Na samo 100 m od mora nalazi se ova atraktivna građevinska parcela od 1411 m2. Parcela je okvirnih mjera 18 x 80 m2. Oko same parcele se grade luksuzni stanovi i vile s bazenima. Do parcele se dolazi uređenom asfaltiranom cestom, a odmah....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 730.000 €, 1411,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Kožinu kod Zadra, uz prekrasnu šljunčanu plažu. Ukupna površina zemljišta iznosi 1411 m2 . Teren je pravilnog oblika dimenzije 80m2X18m2. Zbog svoje pozicije idealan je za gradnju stambene zgrade sa više apartmana ili luksuzne vile za....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 4.445.000 €, 4445,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište Kožino, prvi red do mora površine 4450m2, od čega je 2810 m2 u građevnoj zoni, a 1640 m2 zapadnog dijela zemljišta u zoni dozvoljene gradnje bazena i sličnih sadržaja. Zemljište ima izlaz na prekrasnu uređenu plažu. Mirna lokacija pogodna....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište 30m od plaže u neposrednoj blizini hotela Pinija površine 350m2. Cijelo područje kao i plaža obiluje hladovinom. U krugu 200m mnogo plaža i zabavnih sadržaja. Petrčane atraktivno građevinsko zemljište 350m2.

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 467.000 € na 500.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PETRČANE, 500.000 €, 1168,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 467.000 €
19.04.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE ? Punta Radman, atraktivno građevinsko zemljište 1170 m², samo 30 m od mora!! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1170 m², smješteno na iznimno atraktivnoj lokaciji ? svega 30 metara od mora u prestižnom dijelu Punta Radman u Petrčanima. Osnovne karakteristike zemljišta:....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 403.000 €, 650,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi za prodaju je atraktivno građevinsko zemljište u Petrčanima, na ekskluzivnoj lokaciji koja se zove Punta Radman, svega 200 m od mora i plaže! Parcela je pravlinog oblika ima pristup s dvije strane cestom, koja je ucrtana kao javno dobro. Kompletna infrastruktura (struja,....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 470.000 €, 350,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Petrčane, predio Punta Radman, u blizini poznatog kompleksa hotela Pinija. Zemljište je površine 350 m2, 2 red od plaže i mora. U blizini su šljunkovite i pješčane plaže sa prirodnim hladom borove šume. Punta Radman je dio Petrčana....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 400.000 €, 659,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-------------------------------------------------------------------------- OGLAS IZ USLUGE, KONTAKT NA: +385 99 851 4973 -------------------------------------------------------------------------- Prodaje se odlično građevinsko zemljište u Petrčanima, na atraktivnoj lokaciji Punta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.