- zemljista parcele PAVLOVAC

  • Za upit "zemljista parcele pavlovac" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 454 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1510 m2
    • do 1880 m2
    • 1880 m2 (prosječna površina)
    • barem 1880 m2
    • 2260 m2
  •  Po cijeni
    • do 33000 eura
    • do 42000 eura (prosječna cijena)
    • do 50000 eura
    • do 424 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAVLOVAC, 3.990.000 €, 19684,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Matulji, Pavlovac - prodaje se veliki građevinski teren na atraktivnoj poziciji. Teren je malo ukošen te se sa njega pruža prekrasan pogled na Opatiju i Kvarner. Urbanizirano područje sa kompletnom infrastrukturom. .

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1883,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PAVLOVAC-Odlično građevinsko zemljište sveukupne površine 1883m2 sa postojećim objektom. Do zemljišta je kanalizacija, struja i voda te betonirani prilaz. NOVO U PONUDI !!! ID KOD AGENCIJE: 1272 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51 498 068 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1420,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2023.,

www.njuskalo.hr

Pavlovac, građevinsko zemljište 1420 m2. Ekskluzivnim ugovorom samo u našoj ponudi. Na predmetnoj čestici može se graditi stambeno-poslovna ili obiteljska zgrada/kuća. 3 stana + poslovni prostor koji je kompatibilan sa stanovanjem (tihe i čiste djelatnosti), Kig = 0,30 (max 300 m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pavlovac'
750.000 €
760.000 €
1.300.000 €
  Zemljište, PAVLOVAC, 4.900.000 €, 19684,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište na atraktivnoj poziciji. Zemljište je blago ukošeno te se s istoga pruža prekrasan pogled na Opatiju i Kvarner. Urbanizirano područje s kompletnom potrebnom infrastrukturom. ID KOD AGENCIJE: 108-3 MANOR NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 99 365 7230....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1400,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, PAVLOVAC - u prodaji je građevinsko zemljište površine 1400m2 Na zemljištu se mogu izgraditi dvije zgrade po tri stana ( stambeno-poslovna ) ili obiteljska kuća. Odlična lokacija i prometna povezanost. Otvoreni pogled na more. RIJETKOST U PONUDI !! ID KOD AGENCIJE: 1992 Dražen....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 2.540.000 €, 12700,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija (Matulji-Pavlovac) Građevinski teren na ekskluzivnoj lokaciji s najljepšim pogledom na more i Opatijsku rivijeru. Pogodan za gradnju zgrada sa 6 stanova. Najmanja dozvoljena površina građevne čestice za gradnju samostojeće građevine iznosi 800m2, a za dvojnu 600m2. Moguće....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 1.450.000 €, 3250,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji - Opatija, Pavlovac Prodaje se građevinsko zemljište, s panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev, cestom udaljeno 1.5 km od prve plaže i 350m zračne linije. Zemljište se sastoji od dvije parcele te jedna parcela već ima pravomoćnu građevinsku dozvolu iz 1990 godine....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1420,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija Pavlovac atraktivno građevinsko zemljište! Prodaje se vrlo atraktivno zemlhjište za investiciju ili za izgradnju obiteljske vile. Zemljište se prostire na 1400 m2 blago padajuće konfiguracije. Asfaltirani prilaz, blizina komunalija i senzacionalan pogled svakako lansiraju....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 1.350.000 € na 1.480.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAVLOVAC, 1.480.000 €, 5000,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 1.350.000 €
16.04.2026 - 1.480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijetka prilika na tržištu! Manor predstavlja građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na cijeli Kvarner, na izuzetno traženoj i prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voloskog i Opatije, ukupne površine cca 5.000 m². * Karakteristike: - Površina: cca 5.000 m² - Građevinska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr