zemljista parcele JASENICE park - GoHome
  • zemljista parcele JASENICE park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele JASENICE park

  • Za upit "zemljista parcele jasenice park" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 139 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 610 m2
    • do 760 m2
    • 760 m2 (prosječna površina)
    • barem 760 m2
    • 910 m2
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 135 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

ROVANJSKA ? prodaje se građevinsko zemljište od 760 m2 s prekrasnim pogledom na more i otoke! Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Rovanjskoj prodaje se građevinsko zemljište površine 760 m². S ovog terena pruža se panoramski pogled na Rovanjsku, kristalno more, okolne otoke te planinu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 88.800 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište MASLENICA Prodaje se građevinsko zemljište površine 800m2. Zemljište je dio veće čestice, još nije parcelizirano, po dogovoru postoji mogućnost kupnje i manje površine. Nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini prometnice, 500m je udaljeno od mora. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 159.000 €, 1920,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Građevinsko zemljište 1920 m² ? Zaton Obrovački, Općina Jasenice (Zadarska županija) Prodaje se prostrano građevinsko zemljište površine 1920 m², smješteno u mirnom naselju Zaton Obrovački, udaljenom svega 1 km od grada Obrovca. Zaton Obrovački pripada Općini Jasenice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele jasenice park'
205.800 €
91.000 €
105.000 €
  Zemljište, JASENICE, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 500 m2 koje nalazi se u mjestu Maslenica oko 25 km od grada Zadra. U blizini se nalazi Nacionalni park "Paklenica" i vodopadi rijeke Zrmanje. Udaljenost od mora je oko 350 m. Nekretnina se nalazi u građevinskoj zoni. Posjeduje građevinsku dozvolu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 173.000 €, 1260,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište 1260m² - na odličnoj lokaciji! Na prodaju je građevinsko zemljište površine cca 1.260 m², s osiguranim svim priključcima, smješteno uz glavnu mjesnu cestu. Zemljište se nalazi na izuzetno povoljnoj lokaciji, svega 500 metara od Masleničkog....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 260.000 €, 1683,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ROVANJSKA - Prodaje se atraktivan građevinski teren od 1683m2! Pristupni put koji vodi do parcele se nalazi odmah uz glavnu prometnicu, a od mora je udaljena svega 380m. Rovanjska je malo primorsko mjesto smješteno na južnim obroncima Velebita, uz samo more i u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 409.300 €, 3687,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE! Građevinsko zemljište je površine 3687m2, pravilnog je oblika, namjena M1. Prodaje se isključivo u komadu 3687m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji neposredno uz prometnicu, 450m je udaljeno od mora. Zemljište je na blagoj padini i ima pogled na more. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 857,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište na prodaju u Maslenici veličine 857 m2. U mirnom djelu malenog turističkog mjesta okruženo obiteljskim kućama sa pogledom na more. Od mora udaljeno oko 300m, a od centra oko 1500m. Prilika za izgradnju nekretnine za obiteljski odmor ili apartmana za iznajmljivanje.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 110.000 €, 458,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jedno od prvih mjesta čim se spustite s Velebita na more je Maslenica. Inače najpoznatija po mostu kojim morate proći ako putujete autoputom prema jugu Hrvatske. Pitomo turističko mjestašce koje se nalazi na samom ulazu u Novigradsko more idealno za istinski odmor i opuštanje od stresa.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 250.000 €, 26937,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno imanje sa kamenim objektom Maslenica je smještena na samoj obali Novigradskog mora, okružena nacionalnim parkovima i parkovima prirode (park prirode Velebit, nacionalni park Paklenica, kanjon rijeke Zrmanje), a blizina grada Zadra joj daje posebnu vrijednost. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 99.000 € na 95.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 95.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 99.000 €
25.02.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 700 m2 s idejnim projektom spremnim za predaju za građevinsku dozvolu u Maslenici s prekrasnim pogledom na more. Maslenica je naselje u Zadarskoj županiji, smješteno uz obalu Novigradskog mora, blizu ušća rijeke Zrmanje. Poznata je po Masleničkom mostu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 176.250 €, 705,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.indomio.hr

Jasenice, Maslenica, atraktivno građevinsko zemljište. Riječ je o jedinstvenoj lokaciji koja nudi savršenu kombinaciju blizine mora, prekrasnog pogleda i privatnosti. Zemljište ima ukupnu površinu od 705 m², što ga čini idealnim za gradnju obiteljske kuće, kuće za odmor ili turističkog....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 380.000 €, 3620,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 3.620 m² u mirnom dijelu Maslenice, općina Jasenice, udaljeno samo 700 metara od mora. Parcela je potpuno očišćena, ravna i spremna za gradnju, s otvorenim pogledom na more koji dodatno naglašava njezinu vrijednost i potencijal.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 173.000 €, 1260,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište 1260m - na odličnoj lokaciji! Na prodaju je građevinsko zemljište površine cca 1.260 m, s osiguranim svim priključcima, smješteno uz glavnu mjesnu cestu. Zemljište se nalazi na izuzetno povoljnoj lokaciji, svega 500 metara od Masleničkog mosta....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 61.200 €, 510,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište s pogledom na more u malom turističkom mjestu kraj Zadra, Maslenici. Zemljište je površine 510 m2 i nalazi se unutar uređenog neizgrađenog dijela građevinskog područja naselja ta je idealno za izgradnju obiteljske kuće ili vile. Sa zemljišta se....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 170.000 €, 1360,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Rovanjska je maleno turističko naselje u podnožju prelijepe planine Velebit, U ponudi imamo građevinski teren površine 1.360 m2 u zoni kuća za odmor. Sa terena se pruža pogled na more i Velebit. Rovanjska je turistička oaza koja nudi miran i ugodan obiteljski odmor. U mjestu se nalaze....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 659,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more – Rovanjska pored Zadra Na prodaju je građevinsko zemljište površine 659 m2, pravilnog oblika (cca 21 m x 32 m), smješteno na izvrsnoj lokaciji u mjestu Rovanjska, svega 170 metara od mora i prekrasne plaže.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 180.000 €, 913,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ROVANJSKA - prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more, samo 200 m od mora! Na atraktivnoj lokaciji, samo 200 m od poznate uređene plaže u Rovanjskoj, prodaje se građevinsko zemljište od 913 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se na mirnoj lokaciji i na laganom uzvišenju....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 535.000 €, 3455,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ROVANJSKA - Prodaje se atraktivan građevinski teren od 3455m2! Pristupni put koji vodi do parcele se nalazi odmah uz glavnu prometnicu, a od mora je udaljena svega 380m. Rovanjska je malo primorsko mjesto smješteno na južnim obroncima Velebita, uz samo more i u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovo građevinsko zemljište u Rovanjskoj. Pogledajte priloženi tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo građevinsko zemljište u Rovanjskoj ukupne površine 760 m2 Na okolnim česticama su izgrađene obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 78.900 €, 711,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rovanjskoj površine 711 m2. Ovo zemljište nalazi se na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini mora i prekrasnih plaža, što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za odmor. Zemljište je već priključeno na struju i vodu, a pristupni put je....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 128.500 €, 857,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Maslenica. Površina iznosi 857 m2. Pravilnog je oblika i ima pogled na more. Nalazi se u mirnijem dijelu mjesta, okružena zelenilom. Pristupni put je asfaltna ulica. Priključci vode i struje prolaze ulicom. Udaljenost od mora ulicom iznosi....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 68.200 €, 620,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište s pogledom na more Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Maslenica u Zadarskoj županiji. Zemljište površine 620 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela je pravilnog pravokutnog oblika širine 19 m i dužine 28 m. Ima pristupni....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 100.000 € na 95.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 95.000 €, 678,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 100.000 €
25.02.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište s projektom 679 m2 Prodaje se građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more u Maslenici pokraj Zadra. Zemljište ukupne površine 679 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela ima pristupni put makadam s prilazom na asfaltiranu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 110.000 €, 642,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji građevinsko zemljište sa započetom gradnjom (temeljima) te pripadajućim projektom i građevinskom dozvolom za izgradnju stambene zgrade sa suterenom, prizemljem i prvim katom, odnosno objekat sa 2 stambene jedinice s bazenom, ukupne stambene površine od 150 m2. S obzirom....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 659,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Rovanjska pored ZadraNa prodaju je građevinsko zemljište površine 659 m2, pravilnog oblika (cca 21 m x 32 m), smješteno na izvrsnoj lokaciji u mjestu Rovanjska, svega 170 metara od mora i prekrasne plaže. Glavne prednosti:Blizina mora i kristalno....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 12.500 € na 9.500 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 9.500 €, 270,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 12.500 €
23.04.2026 - 9.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno ! Prodajemo povoljno zemljište u parku prirode Velebit, točnije Libinjska kosa, vlasnički list je uredan. na prvoj slici se vidi slika zemlje prema jugu . zemlja je ograđena suhozidom . Put od Modrića vodi skroz do zemlje može se običnim autom , redovito se kosi i uređuje .....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr