- zemljista parcele GRADAC

  • Za upit "zemljista parcele gradac" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 197 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1000 m2
    • do 1250 m2
    • 1250 m2 (prosječna površina)
    • barem 1250 m2
    • 1500 m2
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 199 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GRADAC, 303.000 €, 3030,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE DRVENIK, GORNJA VALA 3.030 m Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 3.030 m, smješteno u mjestu Drvenik, predio Gornja Vala. Zemljište se nalazi uz magistralu te ima direktan pristup, što ga čini lako dostupnim i pogodnim za različite poljoprivredne....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1029,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, u mjestu Podaca. Površina zemljišta iznosi 1.029 m2, a nalazi se na prekrasnom, mirnom mjestu s otvorenim pogledom na more i Pelješac. Zemljište je idealno za izgradnju apartmana, kuće za odmor ili vile.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1367,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivno građevinsko zemljište s pogledom na more 1367m Na prodaju prekrasno građevinsko zemljište površine 1367m s očaravajućim pogledom na more! Idealno za gradnju vile, apartmana ili privatne kuće. Zemljište ima lagani nagib i širok pristupni put oko parcele, što omogućava jednostavan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele gradac'
300.000 €
1.500.000 €
690.480 €
  Zemljište, GRADAC, 25.000 €, 1072,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Molimo zvati na mob: +385 (0)981953463. Hvala! Drvenik Mali je otočić na Jadranu, samo 8 nautičkih milja udaljen od Trogira. Vrlo je specifičan zbog nedostatka prometa, kristalno čistog mora, mira i tišine.Obala je dobro razvedena i more oko otoka je plitko, stoga je pogodan za ribolov.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.500.000 €, 3235,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Podaca, zazidljivo zemljišče 3235 m2 turistične namene T1 cona, na ekskluzivni lokaciji PRVA VRSTA DO MORJA. Zemljišče ima dostopno cesto in vso potrebno infrastrukturo v neposredni bližini. Uredno lastništvo Za več informacij kontaktirajte agencijo. .

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 320.000 €, 1600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta, sportsko rekreacijska zona u mjestu Zaostrog. Zemljište je pravilnog oblika, dvije odvojene parcele, te postoji mogućnost kupnje još dodatnih kvadrata. Parcela ima pristupni put, sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 300.000 €, 1190,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2025.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište površine 1190 m2 s postojećim objektom i potpunom infrastrukturom. Zemljište posjeduje veliki potencijal s obzirom na odlične uvjete izgradnje. Mogućnost izgradnje do maksimalne katnosti podrum, suteren, prizemlje, tri kata, do maksimalne visine 13,20 m, kig....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 220.000 €, 1029,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

GRADAC, PODACA - građevinsko zemljište sa izuzetnim pogledom na more Građevinsko zemljište s fantastičnim pogledom na more. Nalazi se na udaljenosti od oko 1000 metara od mora i prekrasnih plaža. Asfaltni pristup i mogućnost gradnje objekta (objekata) sa nesmetanim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 117.300 €, 1173,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE DRVENIK, GORNJA VALA 1173m Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 1173 m, smješteno u mjestu Drvenik, predio Gornja Vala. Zemljište se nalazi uz magistralu te ima direktan pristup, što ga čini lako dostupnim i pogodnim za različite poljoprivredne aktivnosti.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 22.000 €, 853,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 31.825 €, 1273,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE ? BRIST Makarska rivijera Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 1.273 m² u mjestu Brist, na jednoj od najljepših lokacija Makarske rivijere. Mirna i tiha lokacija, idealna za maslinik, vinograd ili druge mediteranske kulture Predivan....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 22.000 €, 813,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MASLINIK 813 m² ? BRIST MAKARSKA RIVIJERA U ponudi je prekrasno poljoprivredno zemljište ? maslinik površine 813 m², smješteno u mirnom dalmatinskom mjestu Brist, svega 400 m zračne linije od mora. Parcela se nalazi na idiličnoj lokaciji koja pruža potpuni mir, autentičan....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 10.000 €, 392,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U BRISTU KOD MAKARSKA Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 392 m2 pravokutnog oblika u mjestu Brist, nedaleko Makarske. Parcela od mora je udaljena svega 700 m zračne linije. Zemljište se nalazi na mirnoj i sunčanoj lokaciji, idealnoj....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 710.700 €, 2369,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevno zemljište u Podaci-Kapeć, prvi red do mora. Građevno zemljište, Podaca.

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 342.000 €, 1900,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 185.000 €, 759,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA POLJOPRIVREDNIM DIJELOM Građevinsko zemljište koje se nalazi na manje od 100 metara od mora u pitoresknom mjestu na jugu Dalmacije. Osim građevinskog postoji mogućnost dokupa poljoprivrednog dijela površine 2700 m2 neposredno na rubu građevinskog obuhvata.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 210.000 €, 693,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 693 m², smješteno u katastarskoj općini Brist, u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja mješovite namjene pretežno stanovanje . Parcela se nalazi u neposrednoj blizini asfaltirane....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 6.500 €, 248,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE 248 m² BRIST, MAKARSKA RIVIJERA Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 248 m² u mirnom mjestu Brist, u blizini Makarske.Uz nju se prodaje i dodatna poljoprivredna parcela što pruža dodatne mogućnosti za korištenje. Idealna lokacija za ljubitelje....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.110.000 €, 3700,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Gradac - Podaca, građevinska parcela. Prodaje se lijepo građevinsko zemljište uz more, ispod magistrale, 30m od plaže, 2 red od mora. Parcela ima površinu cca 3700m2. Parcela se nalazi u mješovito stambenoj zoni. Struja, vodovod, kanalizacija u blizini. Pogodno je za gradnju stambene....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 145.000 €, 1377,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta uz magistralu s prekrasnim pogledom na Pelješac i Hvar Na prodaju građevinsko zemljište uz samu magistralu površine 700m (žuto) + 640m poljoprivrednog zemljišta iz crvene zone annex. Terem je blago nagnut, idealan za izgradnju apartmana, vile ili privatne....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 250.000 €, 1900,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prostranog poljoprivrednog zemljišta na kojem su smještena dva manja objekta: jedan površine 35m2 (legalizacija u tijeku) i jedan od 11m2. Veći objekt ima kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, a prostor za spavaonicu je izveden na galeriji. Ovaj objekt zahtijeva....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 205.000 €, 1029,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivno građevinsko zemljište 1029m2 s prekrasnim pogledom u Podaci Iznimna prilika za investiciju u nekretnine! Imamo zadovoljstvo predstaviti vam atraktivno građevinsko zemljište površine 1029m2 smješteno u slikovitom području Podaca. Ovo iznimno mirno mjesto na uzvisini iznad....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 270.000 €, 415,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 415 m², smješteno u 1. redu do mora, odmah iznad uređene šetnice (Lungomare) u Podaci. Parcele se nalaze na odličnoj mikrolokaciji s otvorenim pogledom na more, što ih čini savršenima za izgradnju: - luksuzne vile s bazenom....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 102.000 €, 676,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Podacama, sa prekrasnim nesmetanim pogledom na more. Podaca građevinsko zemljište.

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 900.000 €, 9000,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Zaostrog - prodaje se zemljište površine cca 9000m2. Zemljište se nalazi iznad magistrale u zoni K2 odmah uz cestu. Pogodno je za trgovačke centre, benzijsku pumpu... www.biliskov.com ID: 6366-1 .

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 205.000 €, 1029,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca ? Gradac U ponudi je građevinsko zemljište površine 1.029 m² u Podaci, unutar građevinskog područja naselja mješovite namjene. Zemljište se nalazi u zoni koja omogućuje gradnju višestambenih, stambeno-poslovnih ili stambenih građevina, uz jasno definirane urbanističke....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.000.000 €, 4000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u blizini obalne šetnice, prodaje se zemljište T1 ukupne površine 963 m² s gotovim projektom za apart-hotel. Projektne karakteristike: ? Površina parcele: 963 m² ? Ukupna građevinska bruto površina (maksimalna): 4.815 m² ? Katnost: P+4 (maksimalna visina objekta....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.100.000 €, 3600,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo zemljište u Podaci veličine 3600 m2 spremno za gradnju 4 zgrade. Put i sva infrastruktura dovedeni do zemljišta. Naš projektant za Vas može napraviti idejni i glavbi projekt za ovo zemljište Vlasništvo uredno. Za razgledavanje ovog objekta nazovite: +385989322461 (Whats....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1367,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište s pogledom na more ? 1367m² Na prodaju prekrasno građevinsko zemljište površine 1367m² s očaravajućim pogledom na more! Idealno za gradnju vile, apartmana ili privatne kuće. Zemljište ima lagani nagib i širok pristupni put oko parcele, što omogućava....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1367,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca - Gradac Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.367 m² s otvorenim pogledom na more, smješteno na izdignutoj poziciji iznad Jadranske magistrale, u drugom redu, što osigurava mir, zaštitu od buke i neometan pogled prema otoku Hvaru i uvali Podaca.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 150.000 €, 1428,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca ? Gradac Na prodaju građevinsko zemljište uz samu Jadransku magistralu, s otvorenim i trajnim pogledom na Pelješac i Hvar. Građevinski dio zemljišta iznosi 759 m², a u cijenu je uključen i četvrtina poljoprivrednog dijela zemljišta površine 669 m² (1/4 suvlasničkog....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 145.000 €, 1377,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja građevinskog zemljišta uz magistralu s prekrasnim pogledom na Pelješac i Hvar Na prodaju građevinsko zemljište uz samu magistralu površine 700m² (žuto) + 640m² poljoprivrednog zemljišta iz crvene zone annex. Terem je blago nagnut, idealan za izgradnju apartmana, vile ili privatne....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 139.000 €, 773,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 773 m² sa predivnim pogledom na more! Gradac, Makarska rivijera Na prodaju građevinsko zemljište površine 773 m², smješteno ispod magistrale u mjestu Gradac na atraktivnoj lokaciji uz Makarsku rivijeru. -Poravnat teren -Otvoren pogled na more -Izvrsna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan