- zemljista parcele DUGI RAT

  • Za upit "zemljista parcele dugi rat" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 295 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 700 m2
    • do 870 m2
    • 870 m2 (prosječna površina)
    • barem 870 m2
    • 1040 m2
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 256 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DUGI RAT, 560.000 €, 1870,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Duće, pored Omiša prodaje se građevinsko zemljište površine 1.870 m2, izvrsna lokacija na 200 metara od mora i pogled na more.Do parcele komforan pristupni put, povišena konfiguracija terena u blizini glavne prometnice Split- Omiš.Parcela je u potpunosti građevna te je konusnog oblika....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 250.000 €, 1389,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište sa otvorenim pogledom na more u Malom Ratu površine1389 m2. Zemljište je pravilnog oblika na kaskade / nagib. Voda i struja u javnom putu u blizini zemljišta. Vlasništvo uredno. .

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 255.000 € na 207.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUGI RAT, 207.000 €, 692,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
06.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Jesenicama, na izvrsnoj lokaciji na samo 15 metara od mora. Prema lokacijskoj informaciji, zemljište se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja, u zoni mješovite, pretežito stambene namjene. Spada u mješovitu namjenu u obalnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dugi rat'
265.000 €
120.000 €
200.000 €
  Zemljište, DUGI RAT, 650.000 €, 1160,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2024.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.152 m2 na odličnoj lokaciji uz more u mjestu Jesenice nedaleko od Splita. Zemljište se nalazi odmah uz asfaltiranu cestu. S zemljišta se pruža prekrasan otvoren pogled na otoke Hvar i Brač. Uz parcelu se nalazi sva infrastruktura voda, struja....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 654.321 €, 1160,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 1160m2 udaljeno 20m od plaže i mora.Zemljište se nalazi na mirnom dijelu izgrađenog građevinskog područja, u Sumpetru, Općina Dugi Rat, u prvom redu do mora (iznad magistrale) sa svom potrebnom infrastrukturom, otvorenim pogledom na more, iznad pješčane plaže,....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 207.000 €, 692,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Omiš, Jesenice ? građevinska parcela površine 692 m2 u prvom redu do mora i s pristupom sa sjeverne strane.Sav potrebna infrastruktura u blizini i s parcele se pruža lijep neometan pogled na more.Zahvaljujući položaju zemljište je idealno za gradnju kuće za odmor ili stanovanje.Više....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 135.000 €, 617,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Građevinsko zemljište sa otvorenim pogledom na more u Malom Ratu površine 617 m2. Zemljište je pravilnog oblika na kaskade / nagib. Postoji mogućnost kupnje susjednog zemljišta iste površine.Tada bi i cijena bila jeftinija. Vlasništvo uredno, geodetski elaborat napravljen. Voda i....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 235.000 €, 1233,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Malom Ratu, sa otvorenim pogledom na more, idealno za investiciju ili izgradnju obiteljskog doma. Ukupna površina zemljišta iznosi 1313 m² + 158 m² pristupnog puta . U pitanju su dvije građevinske parcele, jedna od 703m2 i druga od 610....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 328.000 €, 1870,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Prodaje se zemljište u Dućama, površine 1870m2, u poslovno-stambenoj zoni. .

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 135.000 €, 617,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivnog građevinskog zemljišta koje nudi prekrasan, otvoren pogled na more, Brač i cijelo područje. Zemljište je smješteno otprilike 5 ? 10 minuta vožnje od samog Omiša pružajući tako mir, ali i brzu dostupnost svih sadržaja. Površina zemljišta je 617m2....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 696.000 €, 1160,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.160 m² smješteno u prvom redu do mora u Jesenicama, u blizini Splita. - Otvoren panoramski pogled na otoke Hvar i Brač - Pristup s dvije ceste s kompletnom infrastrukturom - Prema Prostornom planu Općine Dugi Rat: mješovita,....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 125.000 €, 617,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Dugi Rat, građevinsko zemljište površine 617 m², s prekrasnim otvorenim pogledom na more.Parcela je pravilnog oblika s nagibom , što omogućuje gradnju kuće ili vile s više etaža i panoramskim pogledom.Vlasništvo je 1/1, geodetski elaborat je izrađen, a pristupni put je riješen.Voda....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 272.000 €, 1047,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Omiš, Mali Rat građevinsko zemljište 1047 m2 pravilnog oblika, Dvije čestice od 463 m2 i 584 m2. Zemljište se prodaje sa projektom za gradnju, vlasnici su u fazi ishođenja građevinske dozvole. Iako u orkuženju parcela na kojima su već izgrađene vile, lijepa lokacija omogućava privatnost.....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 120.000 €, 616,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Malom Ratu, površine 703 m2, s otvorenim pogledom na more! Teren je kaskadnih, parcela je pravilnog oblika, dimenzija 25 x 30 m, a . Za zemljište postoji idejni projekt, koji se prodaje sa zemljištem, što olakšava realizaciju građevinskih....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 204.000 €, 1335,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem neizgrađeno neuređeno građevinsko zemljište s pogledom na more na predjelu Soline / Karamanovo u Općini Dugi Rat (kat.čest. 8342). Cijena zemljišta cca 153 €/m2. Zemljište u Dugom Ratu, 1335 m2.

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 250.000 €, 1161,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Jesenice, 300 m od moraProdaju se dvije građevinske parcele u mjestu Jesenice, samo 300 metara od mora. Lokacija nudi otvoren, panoramski pogled na more i otoke. Idealno za izgradnju vile, obiteljske kuće ili apartmanskog objekta. Detalji....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 350.000 €, 718,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugi Rat, građevinsko zemljište površine 718 m2 s pravomoćnom dozvolom za izgradnju vile s bazenom.Vila je koncipirana kao dvokatnica s garažom. Prizemlje podijeljeno na kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, WC, praonicu i jednu spavaću sobu s kupaonicom, dok je kat rezerviran....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 70.000 €, 454,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 454 m2 smještenog u mirnom dijelu naselja Jesenice , idealnog za investitore, izgradnju obiteljske kuće ili turističkog objekta. Lokacija nudi privatnost i mir, uz blizinu urbanih sadržaja i mora. Lokacija - Jesenice, općina Dugi....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 200.000 €, 676,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Izvrsna investicijska prilika u Jesenicama! Na prodaju je građevinsko zemljište od 676 m s iznimnim razvojnim potencijalom. Nalazi se u šarmantnim Jesenicama, na svega 20 minuta od Splita dovoljno blizu grada, a opet dovoljno daleko da pruži mir, privatnost i mediteranski ambijent.....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 235.000 €, 1233,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište površine 1233 m² + 88 m2 puta u Dugom Ratu, s otvorenim pogledom na more i okolni krajolik. Zemljište je namijenjeno stambenoj gradnji. Položaj na uzvisini osigurava da pogled ostaje otvoren bez obzira na okolnu izgradnju.Teren na kaskade /nagib! Prodaja....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 265.000 €, 1023,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1023m2 u Sumpetru (Jesenice ,Općina Dugi Rat). Udaljena od mora 250 metara, sa pripadajućim projektom za koji je ishođena pravomoćna građevinska dozvola (kčbr 7436 k.o. Jesenice), a za isti su plaćene sve pristojbe (komunalni i vodni doprinosi).....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 696.000 €, 1160,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište, smješteno u predivnom Dugom Ratu u Splitsko-dalmatinskoj županiji, predstavlja pravu rijetkost na tržištu nekretnina. S površinom od 1160 četvornih metara, ovo iznimno atraktivno zemljište nalazi se u prvom redu do mora, pružajući neusporedivu priliku za gradnju....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 89.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? Dugi Rat (300 m²) Na prodaju je građevinska parcela površine 300 m² , smještena u mirnom dijelu Dugog Rata. Zemljište se nalazi na stambenoj zoni te omogućuje gradnju odmah , bez potrebe za dodatnim odvajanjima od susjedne....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 200.000 €, 676,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Put svetog Roka, Jesenice, 676,00 m2, 200.000,00 EUR Izvrsna investicijska prilika u Jesenicama! Na prodaju je građevinsko zemljište od 676 m² s iznimnim razvojnim potencijalom. Nalazi se u šarmantnim Jesenicama, na svega 20 minuta od Splita ? dovoljno blizu grada, a opet dovoljno....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 363.000 €, 750,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 750 m2 smješteno u Jesenicama, nudi izuzetnu priliku za ulaganje ili razvoj. Ova parcela ima i postojeći projekt za izgradnju luksuzne nekretnine, te važeću građevinsku dozvolu. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Starom Selu Jesenice sa predivnim pogledom....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 135.000 €, 617,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Mali Rat, građevno zemljište površine 1389m2 s prekrasnim otvorenim pogledom na more Zemljište se sastoji od dvije parcele.Parcela 1 - 617 m2 + 80 m2 puta. Parcela 2 - 616 m2 + 80 m2 puta.Zemljište je pravilnog oblika na kaskade / nagib.Vlasništvo 1/1 + geodetski eloborat napravljen.....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 249.999 €, 870,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s projektom i pogledom na more | 249.999€ Predstavljamo ekskluzivnu ponudu idealnu za investitore i vlasnike koji traže jedinstvenu lokaciju za ostvarenje svojih vizija. Zemljište se prostire na 870 m², s osiguranim pristupnim putem i priključkom na struju, što....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 265.000 €, 1023,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Građevinsko zemljište s projektom, Sumpetar (Jesenice) ? 1.023 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.023 m², smješteno u mirnom i sunčanom Sumpetru (Općina Dugi Rat), svega 250 metara udaljeno od mora. Zemljište dolazi s pravomoćnom građevinskom dozvolom....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 165.000 €, 525,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more u Jesenicama! Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji blizu mora, uz glavnu cestu, te sa svojih 525 m² predstavlja idealnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili luksuzne vile s bazenom. Smještena na savršenoj lokaciji....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 159.000 €, 626,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena prilika: Građevinsko zemljište s projektom luksuzne vile i bazenima ? 500 m od mora! Na prodaju građevinska parcela 626 m² u Sumpetru (Jesenice), samo 500 metara od mora! S parcele se pruža spektakularan, trajno otvoren pogled na more i otok Brač. Ključne prednosti: Pravomoćna....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 125.000 €, 617,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište površine 617 m² +80m² puta u naselju Mali Rat, namijenjeno stambenoj gradnji. Parcela se nalazi na povišenom položaju s kojeg se pruža neometan pogled na more i okolni krajolik. Zemljište je pravilnog oblika na kaskade / pod nagibom ( molim vas čitajte....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 530.000 €, 1207,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište površine 1.207 m² u Dućama.Zemljište je predvidjeno za izgradnju dvije vila sa bazenom površine 230 kvadrata. Projekti za obe vile su gotovi i izvadjene gradjevinske dozvole .Nema agencijske je provizije .Tel:0953498996. duce parcela 1207 kvadrata.

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 88.200 €, 300,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Parcela ima atraktivni pogled na more pravilnog je oblika na kojoj se može graditi odmah uz susjednu parcelu bez odvajanja, može se graditi podrum garaža + Prizemlje+2 kata tlocrtno je ista kao susjedna kuća prikazana na slici,pristupni put je osiguran u širini od 3m,sva infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 235.000 €, 1161,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Atraktivno građevinsko zemljište površine 1.161 m2 smješteno cca 300 metara zračne udaljenosti od mora i šljunčanih plaža, u Sumpetru-Jesenice, sa otvorenim pogledom na more, mirna lokacija, prilaz autom, priključci vode i struje u neposrednoj blizini, idealno....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 97.280 €, 512,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinska parcela površine 512 m2, smještena između Splita i Omiša, točnije u Jesenice-Suhi Potok, Sikirica. Parcela se nalazi na povišenoj lokaciji, na padini brda Perun, s prekrasnim panoramskim pogledom na more i otok Brač, orijentirana prema jugu. Ovaj miran i....

 
 
 
  Zemljište, DUGI RAT, 328.000 €, 1870,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja