- zemljista parcele DRNIŠ

  • Za upit "zemljista parcele drniš" pronađeno 66 nekretnina - prosječna cijena 72 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2620 m2
    • do 3280 m2
    • 3280 m2 (prosječna površina)
    • barem 3280 m2
    • 3930 m2
  •  Po cijeni
    • do 3500 eura
    • do 4300 eura (prosječna cijena)
    • do 5200 eura
    • do 43 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DRNIŠ, 599.000 €, 60948,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Imanje od 6ha nadomak Drniša :::. Sjeverno od grada Drniša, na uzvišenoj lokaciji, prodaje se prostrano poljoprivredno imanje od ukupno 60.948m2. Na zemljištu se nalazi ruševna kamena kuća tlocrtne površine 50m2. Zemljište ima ucrtan prilazni put koji trenutno nije prohodan za....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 599.000 €, 60988,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO ZEMLJIŠTE NA VRHU BRDA 6 HA S PANORAMSKIM POGLEDOM, BLIZINA NP KRKA Na prodaju je rijetka investicijska prilika zemljište površine 60.988 m (cca 6 ha), smješteno na vlastitom brežuljku s potpuno otvorenim, neometanim panoramskim pogledom u svim smjerovima. Napomena: Prva....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 1.200.000 €, 66377,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 66.377 m2 u između Skradina i Drniša, na području Ključa.U naravi se sastoji od 3 parcele.Također se i daje u dugoročan zakup za 8.000 EUR/mjesečno te je pogodno za postavljanje solarnih panela. Poljoprivredno zemljište, Ključ, 66377 m2.

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 550.000 €, 4236,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište nedaleko od Nacionalnog parka Krka na kojem je projektom planirana gradnja šest vila s bazenom, posjeduje svu potrebnu dokumentaciju i pravomoćne građevinske dozvole za sve objekte. Prema glavnom projektu planirana je izgradnja naselja sa šest kuća.....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 599.000 €, 60988,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO ZEMLJIŠTE NA VRHU BRDA ? 6 HA S PANORAMSKIM POGLEDOM, BLIZINA NP KRKA Na prodaju je rijetka investicijska prilika ? zemljište površine 60.988 m² (cca 6 ha), smješteno na vlastitom brežuljku s potpuno otvorenim, neometanim panoramskim pogledom u svim smjerovima. Napomena:....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 1.468.710 €, 32638,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju zemljište u blizini Nacionalnog parka Krka 32.638 m Prilika za investiciju u jednoj od najljepših i najatraktivnijih prirodnih lokacija Hrvatske! Prodaje se prostrano zemljište površine 32.638 m, smješteno u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Krka. Udaljenost od grada....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 196.000 €, 5297,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Pakovo selo, građevinsko zemljište 5297 m²Sva potrebna infrastruktura nalazi se odmah do zemljišta.Zemljište se sastoji od nekoliko čestica, a svaka je pravilnog oblika. Ima izlaz na cestu.Zbog blizine obale, te nacionalnog parka Krka, idealno je za gradnju kuća za odmor.Za....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 195.989 € na 222.474 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DRNIŠ, 222.474 €, 5297,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 195.989 €
20.05.2026 - 222.474 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetna investicijska prilika na vrhunskoj mikrolokaciji Na prodaju je građevinsko zemljište površine 5.297 m² smješteno u mirnom i autentičnom dalmatinskom okruženju, na lokaciji koja posljednjih godina privlači sve veći interes investitora. Prostrana parcela pravilnog oblika pruža....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 90.000 €, 1291,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na Miljevcima ? blizina Roškog slapa! Iskoristite jedinstvenu priliku i investirajte u predivno građevinsko zemljište smješteno na atraktivnoj lokaciji Miljevaca, u neposrednoj blizini čarobnog Roškog slapa. Karakteristike zemljišta: Površina: 1291....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 131.120 €, 3278,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevno zemljište u Brištanima, malom selu udaljenom 12 km do Drniša. Zemljište je pravilnog oblika. Nalazi se na mirnoj lokaciji, uz cestu. Ima 3278 m2. Selo Brištane po zadnjem popisu stanovništva ima manje od 200 stanovnika. Idealno je za gradnju kuće za odmor. Investicijska....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 80.000 €, 4645,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Karalić, nadomak Nacionalnog parka Krka. Ovo zemljište se nalazi na idealnoj lokaciji, samo 5 km od jezera Visovac, što mu pruža izvanredan turistički potencijal zahvaljujući blizini brojnih prirodnih i kulturnih atrakcija. Nacionalni....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 45.000 €, 720,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Drnišu površine 720 m2.Vlasništvo uredno 1/1 Bez agencije. Građevinsko zemljište, Drniš, 720 m2.

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 195.989 €, 5297,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

.::: Prostrano građevinsko zemljište u Pakovu Selu :::. Zemljište na odličnoj lokaciji, smješteno u zoni gradnje, nalazi se u Pakovu selu svega 10-ak km do Drniša. Sastoji se od više pojedinačnih parcela koječine cjelinuukupne površine5.297 m2.Prilaz zemljištu moguć je s asfaltirane....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 65.000 €, 907,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 907 m2 u mirnom naselju Drinovci, u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Krka, jedne od najpoznatijih prirodnih atrakcija u Hrvatskoj. Zemljište dolazi s važećom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne kuće za odmor s....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 290.000 €, 250,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Klaonica na Miljevcima :::. Na prostranom građevinskom zemljištu površine 4.190m2 nalazi se klaonica stoke sa oko 250m2 korisne površine. Objekt je u funkciji sa svim popratnim objektima i opremom za prihvat stoke i posjeduje nužnu infrastrukturu. Obilazak nekretnine moguć je....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 50.400 €, 2520,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište za park ili igralište Drniš, 2520 m, Z1 zona Zemljište površine 2520 m, smjestilo se u mirnom dijelu Drniša, unutar Z1 zone javne zelene površine prema Urbanističkom planu uređenja grada Drniša. Zemljište je idealno za realizaciju projekata koji podižu kvalitetu života zajednice....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 195.989 €, 5297,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište, 5297m2, Pakovo selo U Pakovom selu u zaleđu Šibenika smjestilo se građevinsko zemljište ukupne površine 5.297 m koje ima više razvojnih mogućnosti. Parcela se nalazi na izuzetno dobroj poziciji, s osigurana dva pristupna puta, što joj daje dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 290.000 €, 237,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se poslovnim prostorom, poslovne namjene klaonica iz usluge, a nalazi se na građevinskoj parceli u srcu dalmacije između Šibenika i Drniša, blizina Nacionalnog parka Krka, prostrana parcela 4190 m2. Parcela je u građevinskom području M zone. Pravilnog kockastog oblika, pruža....

 
 
 
  Zemljište, DRNIŠ, 55.500 €, 1841,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Drniš -Kljaci građevinsko zemljište površine 1841m2 kockastog oblika ,dužina cca 47m a širina 40m.Zemljište se nalazi uz glavnu cestu Drniš -Split.Sve komunalije su na cesti i parceli.zemljište je pogodno za starački dom s obzirom da se nalazi u mirnom okruženju,individualnu stambenu....