• GoHome Professional
zemljista parcele ždrelac do 12000 eura - GoHome
  • zemljista parcele ždrelac do 12000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele ždrelac do 12000 eura

  • Za upit "zemljista parcele ždrelac do 12000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 11000 eura (malo jeftiniji)
    • 12000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 116.100 €, 774,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 774 m2. . Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Ždrelac, stambene namjene, dimenzija cca. 10m x 77m, prilazna asfaltna cesta, struja i voda pored. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 67.000 €, 515,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, udaljeno oko 500 metara od centra mjesta, najbliže trgovine i plaže. Zemljište je površine 515 m2. Nalazi se odmah pored asfaltnog pristupnog puta, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 49.999 €, 474,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju! Na prodaju je atraktivno zemljište, idealno za početak razvoja turističkog projekta. Lokacija zemljišta je u T2 zoni te ima osiguran pristupni put. Udaljenost od mora je svega 100 metara - savršeno za ljubitelje plaže. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 67.000 €, 515,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište pov. 515 m2, pravilnog pravokutnog oblika, mjesto Banj na otoku Pašmanu. Nalazi se na asfaltiranoj cesti, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini parcele. Parcela je zemljana, zarasla makijom, tj. sitnim raslinjem. Široka je uz cestu 15 metara,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 600.000 €, 3035,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 3000 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 70.000 €, 546,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - Građevinsko zemljište 150 m od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Parcela smještena na blagoj padini ima ukupnu površinu od 546 m2, duljinu od 29 m i širinu od 25 m odnosno 14 m. Zemljište se nalazi uz asfaltiranu cestu....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 90.600 €, 604,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasno građevinsko zemljište 350 metara od mora, idealno za izgradnju obiteljske kuće za odmor. Sam otok Pašman i mjesto Ždrelac je poznato po čistom moru, prekrasnim uvalama i nezaboravnim zalascima sunca. Neposrednoj blizini nacionalnog parka Kornati, te mnogobrojnim....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 80.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Pravilnog je oblika, površine 650 m2, nalazi se uz asfaltiranu cestu, u izgrađenom djelu naselja. Udaljenost do mora 130 m. .

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 76.320 €, 1696,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stari maslinik u mjestu Banj na otoku pašmanu, udaljenost od mora ili centra mjesta je otprilike 1000 metara ,idealno za uživanje u prirodi i sadnji eteričnog bilja uz masline poput smilja i lavande. Vlasništvo je uredno, nema tereta ni aktivnih plombi. Za više informacija....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 75.000 € na 69.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 69.000 €, 536,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se suvlasnički dio zemljišta u građevinskom obuhvatu, u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište se nalazi na izvrsnoj poziciji, unutar izgrađenog dijela građevinske zone, samim time je lako dostupna i sva relevantna komunalna infrastruktura. - Teren je blago povišen, pružajući....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele ždrelac (276)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč